Şimdi Ara

FİORİNOMU & BİPPER Mİ & NEMO MU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
15.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR AYNI KLASMANDA OLAN BU ÜÇ MARKADAN SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ TERCİH EDERDİNİZ.. TİCARİ OLARAK DEĞİLDE BİNEK ANLAMDA DÜŞÜNÜRSEK HANGİSİ DAHA MANTIKLI OLURDU SİZCE?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenizaman -- 29 Nisan 2009; 16:38:14 >

• 3 de aslında aynı araç ama 2 el. vergi avantajı (1248 cc) ve servis ve yedek parça açısından fiorino tabiki
  • Bu araçların hepsi farklı üreticiler tarafından üretilmiş ortak paylaşan araçlar..Sadece Kaputundaki amblemleri farklı..Bu durumda satış sonrası servisi en iyi olanı tercih etmelisiniz..Ben Fiorino diyorum..
  • Binek olarak tercih edilecekse ve üstüne otomatik vitesin konforuda eklenecekse artı olarakta vergi avantahı da olunca Fiorino derim.
  • Fiat Fiorino Combi Emotion diyorum ben
  • Üç modelide Tofaş Bursada Üretiyor.Ben Olsam Fiorino Alırdım.
  • Üç model de birbirinin aynısı en azından farklı bir yerleri vardır diye tahmin ediyordum.Bu durumda geriye servis ve müşteri memmuniyeti kalıyor. Hangisi bu iki kriterde başarılı ise onu al.

FİORİNOMU & BİPPER Mİ & NEMO MU?
  • Fiat Fiorino
  • yav arkadaş korkudan yazı yazamıyoruz yıldızlara baksana...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenizaman

yav arkadaş korkudan yazı yazamıyoruz yıldızlara baksana...

problem yok devam et
  • 3 üde çok güzel bence bir farkları yok gibi teknik anlamda bakmak lazım ve diğer koşullar satış servis yedek parça gibi
  • Fiorino.

Diğerlerini görmedim duymadım bilmiyorum.
  • Combi olarak ta Van olarak ta Fiorino.Üstelik binek modelde vergi avantajı da var motor hacminden ötürü.Üstelik tasarımı ve ufak tefek detay farklılıklarıyla ve diğer 2 markada olmayan Fıstık Yeşili ve Turuncu renkleriyle de farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bucakli -- 30 Nisan 2009; 23:08:20 >
  • vergi olarak opel combe ve fiat doblo ile farklı değil (1.3 CDTI ve 1.3 multijet motorlar için (bu iki motor da aynı zaten, fiat üretiyor)) o yüzden;

kalabalık aile, orta yaş ve üzeri isen doblo veya combo derim. bu arada combo yol tutuşu ve konfor olarak doblodan üstündür ama nedense bir türlü piyasada 2. eli olmuyor.

genç ve küçük aile isen fiorino derim (bu arada al birini vur ötekine, hepsi aynı araç, kampanya döneminde en donanımlı ve ucuz fiyatı hangisi verirse ona yapış derim)
  • İlk Fiorino çıktığı için piyasası daha çok,daha bilinir,servisi,parçası daha yaygın..Sonuç olarak üçüde aynı ama Fiorino almak daha avantajlı sanırım..
  • Bencede fiorina her yerde servisi var parçalarınıda her yerde bulmam mümkün motoruda artık ustalar tarafından çok bilindik bi motor oldu fiatın bir çok aracında kullanılan motor Ayrıca fiatın motorunun ödülüde var.
  • fiorino
  • 3 ünden de al... Değişik değişik kullanırsın... ama renkler aynı olmasın, kimse farketmez farklı olduklarını..
  • tartismasiz fiorino, kucuk sehirdeyseniz fiat servisiyle sanayideki usta iliskisine girmeniz mumkun :)

ayrica 2. eli cok daha iyi olur ya hitap etmez satmak istersiniz..
  • combimix şirkete alınacaksa ticari oluyormu ???
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.