Şimdi Ara

2003 bmw 316 da sorunlu lpg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2003 model 316 bmw arabama 2 ay önce lpg taktırdım.....Öncelikle pişman oldugumu belirtirim....Arabama Ankara şaşmaz da Prıns marka kit taktırdım...Taktırmadan önce tüm bakımlarını yaptırmıştım....Gayet normal çalışan arabam lpg den sonra boşta stop etmeye başladı....Devamlı su eksıtmeye başladı...Bu arada sureklı sanayıye ustama gıdıp geldım....Arabayı sıcakken stop ettıgımde çalısmama problemı görüldü....Bunu sureklı yapmaya başladı....Yogun trafıkte stop etmesınden korktum..Bu arada arabanın radyatör yedek deposu trafıkte patladı....O degıstı....Bu sefer arabanın trgıher zıncırının gergılerı oynamıs..Plastık gergıler alındı takıldı...Stop etme sorunu bıtmedı....Bıktım artık..Ve çok pişman oldum lpg taktırdıgıma.....En son yıne lpg takan arkadasa gıttım..Lpg kıtının kablolarını söktü...Arabanın sorununun lpgdemı yoksa kendınde mı oldugunu ogrenelım dedı...2 gundur araba bır guzellestı...Benzınlı eskı halını özlemişiz...Stop etme sorunuda yok....Eger duzelmezse ben bu lpg yı söktürecem.....Bu konu hakkında ustaların ve kullanıcıların fıkırlerı benım için önemli..
    1) Benım aracım sorunu ne olabılır
    2) Ben lpg yı sokturursem....Takan ustadan ve fırmadan ucretını talep edebılırmıyım...
    3) Sökülünce arabam eskı halıne dönermi..Yanı lpg takılırken delınen yerler vs acısından soruyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe01 -- 29 Nisan 2009; 12:06:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: faruksevgili

quote:

Orjinalden alıntı: okis

bence kite ayar çekilmesi lazım başka bir prins ustasına gidin gözden geçirsin

Bencede başka bir servise giderek hatayı bulup düzeltmelerini talep edersiniz.Söktürmek son çare olmalı,
    Takan ve seni süründüren yeride distribütör firmaya şikayet et, 1 Elma tüm sepeti çürütmesin :)

Faruk bey, arkadaşın bahsettiği şaşmaz'daki prins yetkilisini de, Ankara'daki diğer tüm prins servislerini de bilirim. Distribütör derseniz Prins için öyle birşey sözkonusu değil...

Distribütöre ulaşmak amacıyla zamanında çok gezindik nette. Ama koca prins'in iki ayrı türkiye distribütör sayfası var. Ve ikisinde farklı merkezler veriliyor. Sitelerin birinde merkez olarak kayseri gösterilmiş, diğerinde ise ana dağıtıcı ankara'da bir firma...

www.prinslpg.com.tr
    www.prins-tr.com

Kimi arasanız sizi arkadaşın bahsettiği sözümona ustaya yönlendiriyor. Servisin biri diğerinin işini beğenmiyor. Hangisine gitseniz kit sökülecek 500 tl ye yeniden montaj yapılacak diyorlar. Sorun çözülecek mi? Onun da garantisi yok...

Belki çok acımasız davrandım bu prinscilere. Ama inanın en yakın arkadaşıma aldığımız 20 bin liralık turbo passata 5 bin lira harcattı bu kit bize... Sebebi de yanlış montaj ve bir türlü yapılamayan ayar...

Kolay gelsin şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.B.K -- 30 Nisan 2009; 1:57:42 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.