Şimdi Ara

NİSSAN PRİMERA (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.229
Cevap
45
Favori
410.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, motor yağını markasını değiştırmemin Yakıt sarfiyatına etkisi olurmu? Nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dieselshock D kullanıcısına yanıt
    Bu soylediginiz islemleri ne kadar ucrete yaptiniz sizin icin sorun olmayacaksa ogremebilirmiuim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki neden sorun olsun. Usb sd aux cihazi 220 tlye istanbuldan getirtti. Ben bu islemlerin haricinde arkaya oval hoporlor tesisati da yaptirdim toplu para verdim o yuzden sadece cihazi baglamaya tahmini 50tl filan yazmistir muhtemelen.siz 270-280 gibi dusunun hatta becerebilirseniz kendiniz sokun takin iscilik vermeyin. Ben sahsen cesaret edemedim. Bunun disinda joystick icin ne ister bilemem isterseniz yarin kartini bulur numarasini yazarim arayip detayli gorusursunuz.

• Numarayi yollarsaniz cok sevinirim

• Ozelden attim kolay gelsin

• Iyi aksamlar izmirde yetkili servis disinda bildiginiz ve onerebileceginiz usta var mi varsa nerde ogrenebilirmiyim ?

• Yine 6.sanayi numarasini verdigim teyipcinin arka sokaginda japon oto öner usta. Ben memnun kaldim.

• Acil yardım lütfen!

Merhaba, 2005 Primera Tekna sahibiyim.
    Birkaç gündür aracın konağını çevirdiğimde hiç tekpi vermiyordu, sonraki denemelerimde marş basıyor motor çalışmıyordu. Aradan biraz vakit geçinde tek marçta alıyordu.

Şimdi ise kontak anahtarını çevirince akü lambası, yağ göstergesi vs. yanıyor ancak göstergelerin olduğu panel ışığı ve teyp vb. bulunduğu konsol çalışmıyor. Sorun n olabilir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Issemyake_

Arkadaşlar Merhaba,
    Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. 2006 Primera aracım var. Frene bastığımda araçta bir sarsıntı oluyordu ve viteste bir cızırtı vardı. Bugün gittiğim servis 2 alt tabla, ön ve arka disk, ön ve arka balata, 2 rot başı ve 2 viraj rotu, vites topuzu için yaklaşık 5 bin lira masraf çıkardı. Bu parçaların yan sanayisi var mıdır, önereceğiniz marka var mı ve ne kadar güvenilir, tavsiye etmeniz durumunda Ankara'da bunların montajlarını sorunsuz gerçekleştirebilecek(elbette varsa servis geçmişi olması tercih sebebidir) dürüst Nissan ustası var mıdır? Teşekkürler..

İvedikte nissancı fatih bey var. Bi görüşün isterseniz.numarasını pm atayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Primera satan var mı ? 2003 model üstü bütçe 23bin.

• http://tr.aliexpress.com/item/Car-Radio-Stereo-Player-Bluetooth-Phone-AUX-IN-MP3-FM-USB-1-Din-remote-control-For/32231999018.html
    Linkteki ürün nissan primera teybiyle değiştirilebilir mi acaba, ona göre sipariş edeceğim de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_sarigiz -- 3 Nisan 2016; 4:37:27 >
  • Iyi aksamlar oncelikle. 2004 nissan primeraya hiz sabitleyici takan var mi yada takilip takilamayacagini bilen vaesa bilgi verirse cok sevinirim.

• Merhabalar forma yeni uye oldum.ben bir Nissan Primera p12 2006 model sahibiyim.benim sorum soyle olucak arabada airbag ariza lambasi yaniyor fakat sadece navigasyon ekraninda yaniyor gosterge panelinde yanmiyor ve bilgisayara baglayincada hata cikmiyor.bu sorunu nasil cozebilirim?
    Simdiden tskler..

• Cemal5050 C kullanıcısına yanıt
    Bu arızayı ilkkez duydum ilginç..
  • Primeracı arkadaşları devamlı aktif facebook primera kulübüne bekleriz.
    https://www.facebook.com/groups/turkiyenissanprimeraclub

• arkadaşlar bu hata anahtarın içindeki çipin içerdeki sistemle adapte olmamasından dolayı hırsız girmiş sayıp motoru kilitlemesinden oluyor.....
    hatayı gidermek için 7 defa kontağı açıp kapatın anahtarı çıkardığınızda dörtlüler yanar bu sistemin resetlendiģini gosterir bundan sonra secure mesajı gider... ama aracı çalıştırmak için bi kaç defa denemeniz gerekebilir araçta ki yakıt miktarınıda kontrol etmelisiniz az yakit varsa onu da telafi edin...

• Merhaba Nissan Primera kullanıcıları, 2006 model 1.6 Tekna primera sahibiyim, aracımı alalı 6 ay kadar oldu. Hafta sonu otobanda 190 km sürat denemesi yaptım ve bir sıkıntı yaşamadım, 1 gün sonra motor arıza ışığı yandı fakat çekişte veya sarsıntı yoktu, aynı gün periyodik bakımlarını yaptırdım, motor arıza ışığı reset edildi ve ertes, gün ise benzinde biraz sarsıntı yaptı tekrar motor arıza ışığı yandı, motor ustasına gittim ve silindir 2 hatası verdi yine reset etti otobanda aracı denedik 150 km 4000 devire çıktık bir şey olmadı. 3'üncü gün tekrar motor arıza ışığı yandı ve araç zorlandı, yarın tekrar ustaya gideceğim neler yaptırmam gerekir tavsiyeleriniz var mıdır? Teşekkür ederim, kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • Herkese merhaba 2005 primera tekne Araccım da bir hafta kadar önce göstergeler hata vermeye başladı sonra hepsi gitti devir saati ve benzin göstergesi hiç çalışmıyor hız göstergesi ise iki katı gösteriyor bir bakıma iyi adlında 240 lü hızları çok rahat görebiliyorsun :) şaka bir yana şu gizli menü olayını bugun keşfettim ve fotodagörülen Hatayı veriyor vehicle speed of daha öncede xenon bozulmuş tu lights off yazıyor daha önce bu Arıza ile kArşılaşan oldu mu ve çözümü sizce ne olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kivanckemal -- 28 Mayıs 2016; 9:19:55 >
  • Bunlar hata degil. Farlari yakarsaniz lights yazan satir on olacak

• Aracim satiliktir

Sorunsuz Tekna
    İlan No: 296965379
    http://www.arabam.com/ilanOnizle/6161772/1079474

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FelixCrail -- 30 Mayıs 2016; 15:29:47 >
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.