Şimdi Ara

MTEC PIAA ve OSRAM NIGHTBREAKER HALOJEN AYDINLATMA XENON SİSTEMLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
2
Favori
39.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzuun bir aradan sonraaskerliği bitirdik üstüne bir de dükkan açtık tekrar birlikteyiz arkadaşlar.
    TEL:

0212 274 61 54

0544 334 73 49

YUSUF GÜR

mail ve msn:

info@gurgarage.com

www.gurgarage.com

MSN im 24 SAAT AÇIK

MTEC PIAA ve OSRAM NIGHTBREAKER HALOJEN AYDINLATMA  XENON SİSTEMLERİ

RESMİ GÖSTER DERSENİZ HARİTA BÜYÜYECEKTİR

GPS İLE GELECEK OLANLAR İÇİN KOORDİNATLAR

K41.0743104º

D29.0001358º

PIAA HALOJEN AMPULLERİ
    ARTIK BURADA!!!

PIAA HALOJEN AMPULLER 35 TL ETİKET İLE GURGARAGE DE!!!

DÜNYANIN HER NOKTASINA KARGO İLE GÖNDEREBİLİRİM

////MTEC\\\\

orjinal japon malı. 10 ytl lik ampullerden değil ve orjinal değer olan 55 watt gücünde. görünüm mesafesi ise orjinal ampullerden daha iyi.

farınız mercekli ise kimse anlayamaz xenon olmadığını malımın sonuna kadar arkasındayım p.m. den ulaşabilirsiniz HERŞEY ORTADA

/>

parklar

kısalar

bu da ampuller

ampulün üstünde 100 watt ibaresi gözüküyor. yalnız onun üstünde görünmeyen 55 watt yazısı var. yani 100 watt gücünde 55 watt demek isteniyor. ampuller 100 watt sanılmasın yani

H1,H3,H4,H7,H11,9005,9006 VE 5 WATT DİPSİZ PARK MODELLERİ VARDIR.

ampullerin takımı 25 ytl, parklar 10 ytl

MTEC COSMOS BLUE

MTEC COSMOS BLUE XENONLU ARAÇLARIN UZUNLARINA ve SİSLERE TAKMAK İÇİN ÜRETİLDİ. 4750K IŞIK RENGİ VARDIR.

UYARI!!!

MTEC COSMOS BLUE , MTEC SUPER WHITE DAN DAHA BEYAZDIRVE XENONA EN YAKIN RENGİ VERİR. ANCAK MENZİLİ ONUN KADAR YÜKSEK DEĞİLDİR. O YÜZDEN GÖRÜNTÜ YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN, SİS LAMBALARINA VE UZUNLARINA TAKMALARINI TAVSİYE EDERİM. KISA FARLARDA MENZİL OLARAK RANDIMAN ALAMAZSINIZ!!!

COSMOS BLUE NİN YUKARIDAKİ AMPUL MODELLERİNDEN MEVCUT OLUP, FİYATI 30 YTL DİR.

aracınızdaki ampul tipini öğrenmek için BURAYA basınız

DÜN HALOJEN MTEC LERİN MONTAJINI YAPTIĞIM PEUGEOT 407 1.6 HDİ

parklar ve sisler

parklar

sisler

kısalar

tel kötüydü biraz bulanık çıktı ancak aracına taktığım arkadaşın çok hoşuna gitti

İŞTE MTEC KALİTESİ

http://www.xenonwhite.de/eng/216bd896e80ef3b01/index.php

bu da H7 halojen ampul kullanan mercekli bir BMW

MTEC XENON KİTLER STOKLARDA!!!

MTEC XENON NEDEN FARKLIDIR?

MTEC Yapımında kullanılan malzemenin kalitesi itibarı ile dünyada sadece bir kaç marka ile mukayese edilebilir. Bunun yanısıra konusunda uzmanlaşmak adına mevcut bir kaç markadan da ciddi farklarla öndedir. Örneğin; Dünyada araca özel HID (Xenon) setlerini sadece MTEC üretmektedir. Özel setler araca sistemin montajını inanılmaz derecede kolaylaştırarak hem zaman tasarrufu sağlar hem de sistemin araca montajının en profosyonel şekilde tamamlanmasını sağlar.

MTEC Xenon setleri özellikle donanımsal olarak zengin olup, arıza ikaz sistemine sahip olan araçlarda arıza ikaz sistemini uyarmadan çalışabilen nadir markalardan biridir. Bu durum dünyada birçok markanın çözemediği sıkıntılı bir problemdir.

MTEC balansları (ballast) 8-32V arasında çalışabilme özelliğine sahip olup, alternatör beslemeli 9V Scooterlardan başlayıp otobüs, tır, kamyon gibi 24V beslemeli araçlara kadar tüm araclarda herhangi bir ilave parça gerektirmeden direk uyum sağlayarak çalışabilmektedir.

MTEC en sık kullanılan H7 tipi Xenon ampulde de dünyada bir ilke imza atarak dünyada ilk metal kenarlı H7 ampulu üretmiştir. Bu özellik orijinalinden daha kalın olan plastik kenarlı Xenon ampullerin yarattığı gereksiz işçiliklerden montajcıyı kurtarmıştır.

Yukarıda belirtilen bu özellikler dünyada sadece MTEC'in bir araya getirdiği nadir özellikler olup Xenon uygulamasının imkansız olduğu kabul edilen bazı araçlarda da hiç sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Tercihi kaliteyi uygun fiyata almaktan yana olan tüm satıcı ve kullanıcıların tereddüt etmeden kullanabileceği sorunsuz bir markadır.

MTEC xenon kitleri, araçta xenon kitinden dolayı bir hasar oluşmuşsa, yetkili servis raporu ile aracı 75000 $ a kadar sigortalar.

MTEC, seti oluşturan balans ve ampul için 2 yıllık garanti kapsamı süresince arıza durumunda herhangi bir tamir işlemine gitmeksizin birebir değişim garantisi verebilen bir markadır.

BALASTLAR R1 TYPE OLUP PEUGEOT 407 HARİÇ BÜTÜN ARAÇLARA (AUDI DE DAHİL) UYGULANABİLMEKTEDİR. PEUGEOT 407 İÇİN BİR HAFTA BEKLEYİN ONU DA ÇÖZDÜM

gelelim zurnanın zırt dediği yere

mtec xenon kitlerinin fiyatı H4 hariç 350 tl olarak belirledik. H4 uzun-kısa set ise 530 TL olarak stoklarımda...

montaj fiyatı 40 tl olup sadece H4 ün montaj fiyatı 60 tl dir!!!

JUNYAN, SONAR, EAGLE EYE'S, LH GROUP olarak bütün ürünleri uygun fiyatlarla bende bulabilirsiniz
    lütfen fiyat isteyiniz

LED GÜNDÜZ FARI

FAR İÇİNİ AÇMA DEVRİ BİTTİ ARTIK!!! TÜRKİYE'DE BİRKAÇ KİŞİ FAR İÇİNİ AÇARAK YAPIYOR BUNU. BEN FARI AÇMIYORUM VE 20 DAKİKADA MONTAJI BİTİRİYORUM. ARACIN ÜSTÜNDE ORJİNAL GİBİ DURUYOR!!! HİÇBİRYERDE BULAMAZSINIZ.

FİYATI BİR ÇİFT OLARAK 50 TL, MONTAJ DAHİL 70 TL DİR.

20.04.09 da yapılan iki uygulama...

(MTEC XENON KİTLERİNİ SİZLERE DAHA UYGUN SUNABİLMEM İÇİN BİRAZ DAHA ZAMAN GEREKECEK. BEKLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.)

OSRAM NIGHTBERAKER

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ HALOJEN AMPULÜ OLMAKLA BİRLİKTE DÜNYANIN EN UCUZ FİYATIYLA BURADA

BÜTÜN AYRINTILAR BURADA!!! DAHASINA GEREK YOK SANIRIM

KİM KORKAR KARANLIKTAN! TIKLAYIN...

OSRAM NIGHTBREAKER LERİN FİYATI ÇİFT OLARAK 40 TL, TEK OLARAK 20 TL DİR!!!

OSRAM NIGHTBREAKER İLE BİREBİR UYUMLU OLAN OSRAM COOLBLUE PARK AMPULLERİNİN DE ÇİFTİ 10 TL DİR

XXX XENON KİTLERİ impress KALİTESİ İLE...

MTEC DEN SONRA ÖNEREBİLECEĞİM 3. BİR KİT MARKASI YOK TÜRKİYE'DE... YİNE İKİ SENE AMPUL DAHİL BİRE BİR DEĞİŞİM GARANTİLİ!!!

XXX Xenon Kitinin Teknik Özellikleri

* 9V-16V Arasında Çalışma
    * 35W Güç Kullanımı
    * Maksimum 6 Amper Start-Up
    * 6000 Kelvin Kristal Beyaz Işık "Diamond White"
    * 202500 Candela Aydınlatma
    * 3200 lümen Işık Akışı
    * -40/105C Çalışma ortamı
    * Teflon kablo yalıtımı sayesinde 125 C ısıya dayanıklılık
    * 3200 saat ortalama ömür

XXX Xenon Kitinin Farkları

* Elektronik balastında Amerikan IR MOS transistör

* Japon Incon Resistör

* İtalyan deşarj ünitesi

*Ampulde "Pill" ultra saf materyal üreten Amerikan APL firma malzemesi

*Ampulde Dünyanın sayılı firması "Philips" in "UV cut Quartz" tüpükullanılmaktadır.
    APL malzeme "Philips" tüp içerisinde her hangi bir kimasal reaksiyona girmez. Ancak
    "Philips" tüp kullanılmadığı takdirde APL malzeme kimyasal reaksiyona girer ve "renk" daha açılır.
    Bu nedenle dikkatli bakıldığında ampul renklerinin bir diğerine benzemediği görülecektir. Xenon
    Lambanızın "Philips" mamulu tüp olup olmadığını bu şekilde öğrenebilirsiniz.
    Philips'in "UV cut Quartz" tüpü özelliği nedeniyle insanlar ve eşyalar üzerinde UV -Ultraviolet
    ışınlara maruz kalmadan maksimum aydınlığı sağlar. Berrak kristal yapılı ampul sayesinde
    maksimum görüş mesafesi ve güvenlik sağlanmaktadır.
    Her Xenon ampulu 8 saatlik "Aged" (Yaşlandırma) testi yapılarak ambalajlanmaktadır.

* Dünyanın bir numaralı Ampul üreticisi "Sylvania" Elektrod kullanılmıştır.
    Ampul'ün kullanım süresini belirlemektedir. Kolaylıkla oksidasyon olmamalıdır.

* XXX Xenon Kit Balast Kablolarında ve "TEFLON" malzeme kullanılarak 125 C
    sıcaklığa dayanacak şekilde üretilmiştir.

* Dünyanın bir numaralı Alman "Messer GmbH" firmasının Xenon gazı Kullanılmıştır.
    Lamba içindeki Elektrotların ömrü; Ampul içindeki Xenon gazının saflık oranına göre değişmektedir.
    Eğer Xenon gazı yüksek kalitede olmaz ve çok Oksijen içerir ise Elektrotlar kolaylıkla Oksitlenir ve
    ömrü kısalır.

* Cıva (Mercury) %99.999999 saflıkta
    Cıva'ın çok yüksek saflıkta olmaması halinde ampul voltajına direk olarak etki etmektedir. Cihaz ile
    test edildiğinde bir ampulün 100 Volt, bir diğerinin 67 Volt olduğu görülecektir. FP tip Ampulde bu
    durum söz konusu değildir, tüp Voltajı her zaman 85 Volt ile 90 Volt arasındadır. (Beynelminel
    standart: 85V±10V. dır.)

* Osram ve Phillips için üretim yapan yıllık üretim cirosu 2 milyar doların üstünde olan
    en büyük Xenon üreticisi tarafından Avrupa kalite standartlarında Çinde üretilmiştir.

* Normal bir halojen lambadan 3 kat daha fazla ışık verir.

* Normal bir halojen lambanın tükettiği enerjinin sadece yarısını tüketir.

* CE, ISO 9001:2000, E13, E4, RoHS, TÜV sertifikalarına sahiptir.

Normal bir aracın elektrik tesisatı maksimum 15 ampere göre üretilir. Ancak piyasada satılan kalitesiz Xenon kitleri, araç çalıştırıldığında aracın elektrik tesisatından bir balast 8 ila 10 Amper, toplamda 16-20 Amperden fazla akım çeker. Zamanla normalden fazla çekilen bu akım aracın elektrik tesisatında ve diğer ünitelerinde sorun meydana getirir.

Ucuz ve kalitesiz bir Xenon Kiti alan müşteriler Xenon arıza vermediği sürece Xenonun kaliteli olduğunu düşünürler ancak gerçek öyle değildir.Küçük paralara aldığınız kalitesiz Xenonlar ileride başınıza büyük işler açabilir.

* XXX Xenon balastımız ise elektrik tesisatından sadece 6 amper, toplamda 12A akım çeker ve
    10 saniye sonra bu değer yaklaşık 7 ampere düşer dolayısıyla aracın elektrik tesisatına ve
    araç elektronik cihazlarına zarar vermez.

* Yüksek kaliteli malzeme kullanılarak Avrupa Kalite standartlarında üretilmiştir.

H7,H1,H3,H11 GRUBU 150 TL, H4 UZUN-KISA MANYETİK TETİKLİ 200 TL DİR. MONTAJ DAHİL H7,H1,H3,H11 GRUBU 180 TL, H4 UZUN-KISA MANYETİK TETİKLİ 250 TL DİR. MONTAJ PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE YAPILACAKTIR.

TEL:

0212 274 61 54

0544 334 73 49

YUSUF GÜR

mail ve msn:

info@gurgarage.com

www.gurgarage.com

MSN im 24 SAAT AÇIK

RESMİ GÖSTER DERSENİZ HARİTA BÜYÜYECEKTİR

GPS İLE GELECEK OLANLAR İÇİN KOORDİNATLAR

K41.0743104º

D29.0001358º

REFERANSLAR İÇİN RAKAMLARA TIKLAYINIZ

1

google da üç senedir birinci olmak zordur

KREDİ KARTLI SATIŞIM VARDIR TAKSİT DE YAPARIM KREDİ KARTI İÇİN P.M. ATINIZ

quote:

Orjinalden alıntı: impress

geçen gün mersine yolladığım arkadaş, bugün şükran dilekleri ile resimleri de yollamış.

İŞTE MTEC İŞTE KALİTE

BAYRAMDAN SARI ÇIKMAYIN

Referans isteyen arkadaşlar google a MTEC XENON ve ya MTEC yazmaları yeterli gelecektir[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impress -- 14 Temmuz 2009; 12:25:26 >

• 2005 honda civic 1,6ls aracıma osram nightbreaker için anlaştık ve dükkanında taktı. kesinlikle müşteriyle çok ilgili taktir ettim kendisini. böylesi vicdanlı fiyat verdiği içinde keşke elimde daha fazla olsaydıda verseydim. hayırlı işler yusuf bey. bi ara tekrar çayınızı içmeye geldiğimde ferrari kornasınıda alıcam.
  • ben teşekkür ederim Ufuk Bey tabi neden olmasın yine beklerim güle güle kullanın iyi günler saygılar...
  • öncelikle askerliğiniz bittiği için geçmiş olsun.

bu kadar güzel anlatılır bir ürün satışı sizi tebrik ediyorum.
  • mtec h7 4300 lük taktım memnun kalmamıştım daha yüksek öneririm takacak olanlara
  • selamlar

eger beyazlik olarak memnun kalmadiysaniz standart menzil dahilinde daha beyaz bir halojen yok malesef. 4350 kelvin olan super white serisi gun isigi beyazi rengindedir.

eger xenon beyazi isterseniz cosmos blue takmani lazim ki kisa farlara kesinlikle tavsiye etmem.

cosmos blue serisini sadece xenon a uyum icin uzun ve sis farlarina oneririm

iyi aksamlar saygilar...
  • vay dostum hayırlı olsun askerliğide yedin geldin valla darısı yapmayanların başına aminnnnn

yalnız sana birşey diyecem pek fazla ekmek yiyemezsin bu işten çünkü verdiğin ampüller bozulmuyor
    askre gitmeden önce senden 2 adet aldık doblo ya hala yanıyor
    sonuna kadar referansın olabilirim.

tşk hayırlı satışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: dicey_celo

vay dostum hayırlı olsun askerliğide yedin geldin valla darısı yapmayanların başına aminnnnn

yalnız sana birşey diyecem pek fazla ekmek yiyemezsin bu işten çünkü verdiğin ampüller bozulmuyor
    askre gitmeden önce senden 2 adet aldık doblo ya hala yanıyor
    sonuna kadar referansın olabilirim.

tşk hayırlı satışlar

Allah razı olsun dostum valla benim doblo dakiler 2.5 seneyi geçti boşver abi para kazanmayalım milletin işi olsun

• Bu sonradan takılan beyaz farlara trafikte uyuz oluyorum.
    Herkesin zevki ayrı isteyen istediğini takabilir fakat bunların nerdeyse yüzde 90'ı -ayarsızlığından mı artık bilmiyorum- insanın gözünü alıyor.
    Karşıdan gelirken çoğu zaman uzun far sanıp selektör yapıyorum.
  • 200 TL mtec için montaj dahil çok iyi fiyat yaw, fiyatlar baya düşmüş neydi geçen sene 450 lira falan :S
  • Aynı marka xenon kit-H4 burda 190 TL. Pek bi sıcak fırsat yok gibi...

http://urun.gittigidiyor.com/3X-XENON-KITI-H4-190-TL-H-L-Uzun-Kisa_W0QQidZZ16944889
  • quote:

Orjinalden alıntı: albati

Bu sonradan takılan beyaz farlara trafikte uyuz oluyorum.
    Herkesin zevki ayrı isteyen istediğini takabilir fakat bunların nerdeyse yüzde 90'ı -ayarsızlığından mı artık bilmiyorum- insanın gözünü alıyor.
    Karşıdan gelirken çoğu zaman uzun far sanıp selektör yapıyorum.

hem ayarsızlığından hem de bilinçsiz montajdan dolayı göz almaktadır. kimi araçlara kesinlikle önermem.

quote:

Orjinalden alıntı: kyorhan

200 TL mtec için montaj dahil çok iyi fiyat yaw, fiyatlar baya düşmüş neydi geçen sene 450 lira falan :S

200 TL olanlar XXX xenon kitleri için geçerli. Mtec ler halen o fiyatlarda ancak onunda üstesinden geleceğiz yarın. aşağı düşürecem onları da. direkt ithalatçısı ile görüşmem var yarın. yarından sonra Mtec xenonlar da da kıyağımızı yapacağız

quote:

Orjinalden alıntı: rsteam

Aynı marka xenon kit-H4 burda 190 TL. Pek bi sıcak fırsat yok gibi...

http://urun.gittigidiyor.com/3X-XENON-KITI-H4-190-TL-H-L-Uzun-Kisa_W0QQidZZ16944889

doğrudur var ancak bir sorun olduğunda muhattabınızı bilemeyeceksiniz. ben burada arızalı parçayı birebir değiştireceğim bir sorun olduğunda. çok sorun olacaksa xxx xenon kitlerini çıkartırım ilandan sorun değil benim için mtec ve osram halojenler kalır.

bundan ucuzunu da görmedim açıkcası halojenlerde.

osramın sitesinde var kimde oldukları linkleri ile bakabilirsiniz oradan.

iyi günler saygılar...

• Eğer Mtec değilse 200 liraya şurada 185 TL ye Cyclone satılıyor, montaj dahil ve darbe haricinde herşeye garanti veriyorlarmış. Geçen sahibinden.comda gezerken gördüm

http://www.sahibinden.com/xenon_far_en_ucuza_en_kalitelisiWQQaXQQ12184024WQQpXQQdisplayitem
  • ben çeşidimi koydum garanti için herhangi birşey de demedim benim kitlerim de 2 sene full garantili., su testi isteyen varsa gönül rahatlığıyla yapabilirim. güvenmediğim bir ürünü sunmam. iki gün sonra başımı ağrıtacaksa hiç işim de olmaz. iki kuruş pahalısını satarım içim rahat olur. avrupa yakasında olanlar için benimki de aynı fiyata gelir. köprü , yakıt, zaman vs... gelecek olana + kıyağımı da yaparım zaten. üçüne beşine bakmayan biriyimdir.
  • art niyetli sataşmalar oluyor ancak bakalım daha söyleyecek söz bulabilecekler mi
  • NightBreakerlar vakumlu ilk defa bizim açacağımız kutudamı yoksa karton kutudamı?
  • karton kutu olarak mevcut. H7 lerde de vitrinlik kutuda çiftli olarak var. ama onun fiyatı 50 tl sırf kutulu olduğu için. vitrine koymak için getirttim. normalde satmıyorum. ama isteyen olursa da yok demem. nightbreaker ler bana 10 lu vakumlu poşetlerde geliyor. kullanılmış değil yani :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: impress

karton kutu olarak mevcut. H7 lerde de vitrinlik kutuda çiftli olarak var. ama onun fiyatı 50 tl sırf kutulu olduğu için. vitrine koymak için getirttim. normalde satmıyorum. ama isteyen olursa da yok demem. nightbreaker ler bana 10 lu vakumlu poşetlerde geliyor. kullanılmış değil yani :)

Kullanılmış olduğu için değil bizim burda aynen karton kutuda çin malları varda, ampule bakınca fark edemiyorsun.Ondan sorma ihtiyacı duydum.
    Sattığınız ürüne sahte yada cin malı demedim yanlış anlaşılmasın..
    Hayırlı satışlar size
  • anlıyorum sizi. beni burada eskiden bilenler bilir. kendi aracıma takmayacağım hiçbirşeyi dükkanımda sunmayacağımı bilirler. çin malı ürünlerden hiç haz etmem, çin malı olanları da kalitesine güvenmeden sunmam. içiniz rahat olsun
  • beyaz şahine gidermi xenon farlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi propes -- 21 Nisan 2009; 2:03:00 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.