Şimdi Ara

...:: Ford Connect Muhabbet Odası ::... (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
17.217
Cevap
15
Favori
1.471.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @SRT Zorunda kaldık derken?? pk istekli gitmediniz sanırım...

Güzel görünüyor bu arada connect ön camda ne yazıyor??
  • maalesef pek bir istekli gitmedim ayrıca o connect ile 2 şer kez yolcu taşımak zorunda kaldık akşam dönüşüde 2 sefer yaptık ve ben böyle kalabalık ortamları hiç sevmem insan rahat edemiyor dilediği gibi hareket edemiyor hepsi yakın akraba olsa neysede ben buralarda büyümediğim için çoğu yakın akrabamı tanımamakla beraber samimiyetimde pek var sayılmaz

connectin önündede bismillahirahmanırahim yazıyor arkadada Allah korusun yazmış beyefendi (kendisi sanki kamyoncu)
  • ugurkamil senden bişey istiyicem şu en son yaptığın fotoşopta orta kısmada siyah bant çekmiştin ya bide aynı şekilde ön çıtalara denesen nasıl olur?Bu hafta içinde yapıcamda...Hani şu yeni suzuki swiftlerdeki gibi orta kısım simsiyah..
  • @shelby_88 ön camla yan kapı camları aynı seviyede olmadıgı için connect'lerde swift'deki gibi güzel durmaz...
    Bence sadece yan kısımları siyah yap derim ben

Senin düşündügünü yaptıran var, ama sahsen benım hoşuma gitmedi sadece yanlarda güzel..(fazla abartmamak lazım)

...::  Ford Connect Muhabbet Odası  ::...
  • Bu aracın resimlerini daha önce paylaşmıştık...

Bunlarda yeni resimleri
    Adam işi iyice abartmış araç üzerindeki kırmızı yerleri cogaltmış

Resimlerin devamı burda

http://www.korfeztuning.com/modifiyegaraj.php?id=19500

• Servisi aradım 15.000 bakımı için randevumu aldım sabah 9 da gidicem yarın...

Yeni stopları yarınmı yoksa 1 ay sonramı taktırsam karar veremedim...
    Servisle bi görüşiyim eger fiyatta anlaşa bilirsek yarın taktırıcam olmazsa birdaki ay...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SRT

maalesef pek bir istekli gitmedim ayrıca o connect ile 2 şer kez yolcu taşımak zorunda kaldık akşam dönüşüde 2 sefer yaptık ve ben böyle kalabalık ortamları hiç sevmem insan rahat edemiyor dilediği gibi hareket edemiyor hepsi yakın akraba olsa neysede ben buralarda büyümediğim için çoğu yakın akrabamı tanımamakla beraber samimiyetimde pek var sayılmaz

connectin önündede bismillahirahmanırahim yazıyor arkadada Allah korusun yazmış beyefendi (kendisi sanki kamyoncu)

Aşırı kapabalık ortamlarda butür gezi piknik vs sarmıyor nekadar hepsi yakın akraba veya yakın arkadaş olsada...

İstanbuldayken babamda benım connect'in arkadaşına allah korusun ve camın saol alt köşesine uzunca bişey yazdırmıştı
    Gelir gelmez sol alt kısımdakı yazıyı hemen söktüm, bugün yarında allah korusun yazısını sökücem(allahtan cok büyük degil yazı sırıtmıyor camda) Yıkamacıda aracı yıkatırken bi harf koptu bende hepsini söktüm diycem

• hımmm saol evet pek olmamış yanlara yapsam bide ön tarafa da cam filmi çektiricem yeter..
    Bu sabah birisi plakasız daha yepyeni siyah lx ile geziodu çok hoşuma gitti walla güzel duruyodu.Yenilerde tamponlarda boyalı olduğundan çok farkediyo.Halbuki benimkide 2009 benimkide delux 5bincikde daha

Gerçi yeni olmasının avantajı var bak mehmet abinin arabaya siyah ya tozlar ben burdayım diyo, görürüm 2 gün sonra o arabayıda hele bi kar çamur görsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_500 -- 6 Temmuz 2009; 11:07:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: shelby_88

hımmm saol evet pek olmamış yanlara yapsam bide ön tarafa da cam filmi çektiricem yeter..
    Bu sabah birisi plakasız daha yepyeni siyah lx ile geziodu çok hoşuma gitti walla güzel duruyodu.Yenilerde tamponlarda boyalı olduğundan çok farkediyo.Halbuki benimkide 2009 benimkide delux 5bincikde daha

Bende süşünüyorum ön kapılara filim cektirmeyi arkalar kadar koyu olmiycak ve kelebek camlarına düşünmüyorum cünkü aynalarda sorun cıkarmasın gece diye...

400 tl bana göre boş yere harcıycak paranız varsa taktırın yeni connect'in tamponundan

Burdada var yok yeni connect birini hergün görüyorum görünce bi tuaf oluyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkamil -- 6 Temmuz 2009; 11:11:28 >

• Kelebekler olmaz evet aynalar için sorun oluyo benim elimde tek film var aynısını yapıcam mecbur
  • quote:

Orjinalden alıntı: shelby_88

Kelebekler olmaz evet aynalar için sorun oluyo benim elimde tek film var aynısını yapıcam mecbur

süreki merkezde aracı kullansam cektiririmde (sokak lamaları olan yerlerde filim sorun cıkarmıyor) köyde sokak lambası pek yok ve sık sık geri gitmem gerekiyor ve ben aynaları kullanarak geri gittigim için yaptırmiycam kelebek camlarına...

ön kapılara koyu istemememin nedeni kelebek camlarına filim olmiycagı için sırıtır o nedenle arkadalara göre birazdaha acık olcakki kelebek camında filim olmadıgı sırıtmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lukunku

Vallahi başkası yapmasa bile en çok senden bekliyorum. Zira her türlü alet, edevat, teçhizat mevcut. E ortam da müsait... Ama gözünü seveyim @dragotreis'in ki gibi "Eylül'de şuradan gideceğim, ardından bir de şuraya uğrayacağım, dönüşte bir de şuraları gezeceğim" deyip de iki fotoğrafla idare etmeye çalışma bizi. Taş, gerekli kişilerin kafasına düşmüştür umarım...

Hem sen ki, eski "forum" culardansın, nice forumları yalayıp yutmuş adamsın, biz daha yeniyiz, çömeziz. İşte kendi halimizde bir iki cızbız, tükürük köftesi fotoğrafı ile idare ediyoruz, bak bu bile milletin yazı yazmasına mani oluyor.

Adam da güzel paylaşım yapmış ama değil mi?

yok yok bu sefer küstüm.. daha gitmeden şevkim kırıldı bile. "iki fotoğraf" diye idamımız önceden hazırlanmış zaten.. hangi moralle fotoğraf çekeyim ben şimdi? dahası planlarda da değişklik olması söz konusu.. negatif enerji mi ne geliyor batıdan batıdan.. yaa yaaa

• quote:

o kadar parayı nerden bulmuş asıl.. makinesi de güzel belli ki, anlıyor fotoğraftan da.

hala da küsüm..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dragotreis

quote:

o kadar parayı nerden bulmuş asıl.. makinesi de güzel belli ki, anlıyor fotoğraftan da.

hala da küsüm..

para + zaman olsa ondan daha güzel paylaşım yapabilcek bircok kişi far forumda

İlk önce kaliteli bi makine alıcaksın sonra kafa dengi 2-3 arkadaş ondan sonra atliycaksın connect'e karadeniz turu yapıcaksın gör paylaşımı sonra

• Biraz foto BOLU Gölköy sulama barajı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaozen14 -- 6 Temmuz 2009; 12:52:03 >

• .................................Dodikler beyaz ama body kit iğrenç olmuş, Hiç orginal durmuyo işte bunlar orjinalliği tamamen bozan şeyler

• İşte connect 2 oda bi salon kapı önü mevcut

• quote:

Müthiş'miş...

Karadeniz Bölgesi'nde...

Gecikmeli girişlerim için affınıza sığınarak, herkese merhaba...

Yukardaki fotoğraf pek kimsenin ilgisini çekmemiş herhalde. Halbuki ben onu ilk gördüğümde nefesim tutulmuştu...

• quote:

Orjinalden alıntı: ugurkamil

quote:

Bugün de kimsecikler yok. Ya da gelenlerin yazacakları bir şey yok...

Fakat; özelden bazı arkadaşlardan aldığım bilgilere göre; (buna ben de dahil-bazı arkadaşlar biliyorlar) hepimiz sıkıntılı ve acılı günlerden geçiyoruz. Allah yardımcımız olsun. Bir kaç gün yine şehir dışında olacağım ben. Gündüzleri ara ara girebileceğim haliyle...

Herkes kendine ve ailesine dikkat etsin...

Mehmet abi senin istedign gibi 2 renkli... tamponlar dışında dodiklerde güzel durmuş siyah

Sende dodikleri lacivertmi yapsan

Bu arada sende oralarda kendine dikkat et mehmet abi

Güzel görünüyor bunda da değil mi?

İyi dileklerin için de teşekkür ederim. Bilmukabil ben de yarın çıkacağın bakım yolculuğun için sana iyi yolculuklar diliyor, kendine dikkat etmeni temenni ediyorum...

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.