Şimdi Ara

ARKADAŞLAR BANA SAÇ KURUTMA MAKİNASI SESİ BULABİLİRMİSİNİZ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
9.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar demin öğrendim ben kolikmişim 18 yaşında kolik artık delimi dersiniz bilemem ama bana fön makinası sesi bulabilirmisiniz ?

• abartma istiorsan :D ama bulrsan banada haber wer :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: basbayraka

Arkadaşlar demin öğrendim ben kolikmişim 18 yaşında kolik artık delimi dersiniz bilemem ama bana fön makinası sesi bulabilirmisiniz ?

ARKADAŞLAR BANA SAÇ KURUTMA MAKİNASI SESİ BULABİLİRMİSİNİZ?
  • Kuaföre ses kaydı cihazı bırak
  • http://www.sounddogs.com

hair dryer diye arat kaliteli versyonu için para vermen gerek ama

direk link hata veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kespec -- 12 Nisan 2009; 3:54:14 >
  • bunun beleşi yokmu ya
  • arkadaşlar hastürk arkadaşım sayesinde buldum linki:http://www.sounddogs.com/extendedsearch.asp
    şuan planım telefonuma atıp uyuya kalmak
  • Manyak mısın sen?

Ilaçlarını al yat bence.
  • Kolik ? Benim bildiğim kolik hastalığı bebeklerde görülen aşırı gazlı olma hastalığı değilmiydi ya ?
  • alın size kendi oğlum için yaptığım fön sesi. içinden çıkan dosyaları cd ye yakın yeter.
    Fön Sesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: clooneyist

alın size kendi oğlum için yaptığım fön sesi. içinden çıkan dosyaları cd ye yakın yeter.
    Fön Sesi

Bu niye 97 megabyte

Çok garip bu arada saç kurutma makinası sesine hep hasta olmuşumdur deli olduğumu zannediyodum meğer yalnız değilmişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇayLaK KRaL -- 6 Mart 2010; 0:09:38 >
  • İnanmayacaksın ama aynı hastalık bende de var.Annem elektrikli süpürgeyi açsın acayip uykum geliyor.Olduğum yerde uyuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DERİCİ.69

İnanmayacaksın ama aynı hastalık bende de var.Annem elektrikli süpürgeyi açsın acayip uykum geliyor.Olduğum yerde uyuyorum.

EVET! Aynen yaa hele eskiden daha şiddetliydi. Arkadaşın fön sesini indirdim ama pek beğenmedim bu fön sesini bizimki gibi olsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

quote:

İnanmayacaksın ama aynı hastalık bende de var.Annem elektrikli süpürgeyi açsın acayip uykum geliyor.Olduğum yerde uyuyorum

EVET! Aynen yaa hele eskiden daha şiddetliydi. Arkadaşın fön sesini indirdim ama pek beğenmedim bu fön sesini bizimki gibi olsa...

Ruh ikizim benimGerçekten şaka bir yana aynı olay 12 yaşımdaki erkek kardeşimdede var.Bazen annem temizlik yaptığında rica ederdim hep ^anne az yavaş ol ^diye.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

quote:

İnanmayacaksın ama aynı hastalık bende de var.Annem elektrikli süpürgeyi açsın acayip uykum geliyor.Olduğum yerde uyuyorum

Ruh ikizim benimGerçekten şaka bir yana aynı olay 12 yaşımdaki erkek kardeşimdede var.Bazen annem temizlik yaptığında rica ederdim hep ^anne az yavaş ol ^diye.

aynı olay bendede var. nedeni ise anne karnındayken duyduğumuz bazı sesler kulağa saç kurutma makinesi veya elektrikli süpürgenin sesine benzer bir sesle geldiği içindi sanırım şimdi üşeniyorum araştırmaya birileri araştırırsa linki buraya koysun...
  • vuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbaattuu

vuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu oldu mu

Sanki ufak bir etki yaptı gibi
  • http://tinyurl.com/yyzky8u

tiny url. com

teknik olarak herhangi bir telif sorunu çıkaramaz ses zira kendi ürünümdür, loop a alırsanız aynı şey olacağından dolayı 10 dakika kadar tuttum.

ayrıca bu ses ile rahatlayanlar için bir teori vardır ki kendisi, anne karındaki seslerin yaklaşık bu şekilde duyulacağını ve bundan dolayı bu sesin rahatlama yarattığını söylerler, ki bu ses ile ana cenin pozisyonunu alınca rahatlayan kişilere de rastlanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hedep -- 16 Nisan 2010; 12:08:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.