Şimdi Ara

Samsung mobile oyun yüklü telefonu olanlar DİKKAT!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
4.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar samsung 3200 cep telefonu almıştım,içersinde samsung mobile olarakta demo oyunlar yüklüymüş tabi telefonu kuzenlerim oyun oynamak için kullanırken 1 sms geliyor oyunu satın aldınız 104 kontör borçlusunuz vs. aradım M.H. lerini oyun tarafınızdan onay alınıp satınalınmıştır diyor,dedim oyunun lisans haklarınımı devrediyosunuz bana anlamadı M.H evet oyunumuz lisanslı beyfendi diyorçocuklar açmış iptal edilmesini talep ediyorum dediysemde olumsuz cevap alınca deliye döndüm,dedim nekadar süre oynanmış bu oyun sonuçta yükleme olmadı telefonuma yüklü olan oyun açılmış cevabı 3 dk 3 dk için 104 kontör,iptal et desen iş işten geçti tiriplerinde bende hadi tahsil edin edebiliyorsanız deyip 55 kontörümü bitirip hattımı diğer bir oparatöre taşıdım.hat sorunsuz taşındı tabi teldeki tüm hazır oyunları sildim,buradan uyarmak istedim telefonda oyun yüklü gelmesi hiç sorun değilken belkide birkez dahi açmazdım ama çocuklar oyun delisi unutmamak gerek ya bir önlem yada silin aynı duruma düşmeyin hatırlatmak istedim...

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.