Şimdi Ara

Vestel 5+1 ses sisteminin divx playera bağlantısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç yıl önce Vestel AV3000 ev sinema sistemi almıştım. DVD Player ve 5+1 hoparlör sisteminden oluşuyordu ve Dolby Digital ses veriyordu. Fakat dvd playerın divx desteklememesi nedeniyle yeni bir divx player aldım fakat sorun, şu andaki ses sisteminin çıkışları analog sanırım, hoparlörler sisteme iki uçlu kablolarla bağlanabiliyor.Yeni aldığım divx playerın ise bağlantı şekli jacklar ile yapılabiliyor acaba bendeki sistemi buna uyarlamam mümkün olabilirmi yoksa 5+1 sistemim hiç bir işe yaramıcak mağlesef.

• evet hiçbir işe yaramayacak. çünkü av 300 de dijital giriş yok bende kullandım sonra bozuldu. onun yerine av 4000 verdiler onda vardı dijital giriş herşeye bağlanabiliyordu. sonra o da bozuldu yerine slim 10 hoparlör seti ve 6500b divx player verdiler. ama oda beni tatmin etmedi sattım şimdi logitech z5500 aldım ikinci el huzur buldum. bilgisayarı bağlıyorum optik girişinde her türlü ses olayını çözüyorum. eğer sinema olayına meraklıysan tavsiye ederim. optik seskartlı bir laptop+lcd tv+z5500 tüm sıkıntıları unutturur...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.