Şimdi Ara

Hoşgeldin 'GSMobile' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
5.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taşımaktan çok hat almak bence çok daha iyi. En azından kartınız GSMobile oluyor...

Ha, numarımı nasıl duyuracam derseniz çok basit. Biraz önce 50 civarında ki kişiye ücretsiz online işlemlerden gönderdim numaramı.Hemen çağrılar geldi aldık numaranı diye. Hiç zor olmadı açıkcası...
  • Birazdan almaya gidicem GSMobile kartımı
  • Teyze kızım da fanatik Galatasaraylı.
    Onun hattı kontörlü turkcell.
    Transfer olmak için kontörlerinin bitmesini bekliyor. Sanırım mevcut kontörlerini o operatörde kullanamıyormuş.
  • Aldım hattımı yarın sabah açılacakmış
  • Hayırlı olsun kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

Hayırlı olsun kardeşim

Sağol
    benimki de 0551 404 ile başlıyor zaten 4 tane vardı . Sadece son rakamları farklıydı. Bir sürü Fenercell vardı GSMobile'den 4 tane kalmıştı. Adam daha 5 günde Fenercell satışını solladı dedi

• Kandırıyorlar sizi öpecekler :D
    Şaka bir yana bence çok saçma olmuş benim de sağlık hattım var avea dan. Sağlıkçılarla bedava konuşuyorum ama diğerlerinde geçiriyorlar. Sağlıkçı tanıdığım ise 1 tek eşim var :D Yani olay şu tamam GALATASARAY'a destek ayrı bir konu anlarım onu da. Hangimizin ailesi tanıdıkları çevresi GALATASARAYLI ki? Bence abes olmuş. Taraftar yoluyla gaza getirmek sadece. Alacaklar sonra ee dicekler kimle konuşacam? :D Bu arada benim sağlık hattım 18ytl gibi bir para ayda ama diğer telefonları arayınca 1-1.5ytl falan yazıyor. Ona göre.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FireNectar

quote:

Hayırlı olsun kardeşim

Sağol
    benimki de 0551 404 ile başlıyor zaten 4 tane vardı . Sadece son rakamları farklıydı. Bir sürü Fenercell vardı GSMobile'den 4 tane kalmıştı. Adam daha 5 günde Fenercell satışını solladı dedi

Evet haklısın

Ben Akşehir'de aldım. Yani vitrinde sürüyle Fenercell duruyordu ama GSMobile sürekli azalmıştı. Azıcık bişey kalmış hemen. Eee bu da bizim farkımız olsun artık.

• hatlar kontörlü mü faturalı mı oluyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ctrlshft

hatlar kontörlü mü faturalı mı oluyor?

2 türlüde var
  • quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun kardeşim

Sağol

Evet haklısın

Ben Akşehir'de aldım. Yani vitrinde sürüyle Fenercell duruyordu ama GSMobile sürekli azalmıştı. Azıcık bişey kalmış hemen. Eee bu da bizim farkımız olsun artık.

belki bitmiştir yerine yenisi konmuştur
    fbli taraftarlar çok destek oluyor kulübüne çünkü, onları bu sahada yakalamalıyız

• quote:

Orjinalden alıntı: uefacup_supercup

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun kardeşim

Sağol

Evet haklısın

belki bitmiştir yerine yenisi konmuştur
    fbli taraftarlar çok destek oluyor kulübüne çünkü, onları bu sahada yakalamalıyız

yok sordum yeni mi geldiler diye. İlk parti bitti çabuk dedi ama ikinci parti satılmamış nerdeyse hiç

• Hayırlısı bakalım. Şu 5000 sms işini de tam bi çözsek :D
  • bugun gidip sordum 5 bin sms yokmuş.
  • özel bi şirkette çalışıyorum ve avea nın müdürleri bizim patronların yakın arkadaşları dün rica ettim sonu 1905 li olan güzel bi hat ayarlıyacaklar inş
  • sonu 1905le biten no buldumda adam 60 istiyorAraya tanıdık sokmam lazım daha ucuza alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: jamez

bugun gidip sordum 5 bin sms yokmuş.

Allahalla bana niye var diyorlar ya
  • 404 ile başlayan GSM hattımı aldım
  • Bende bir tane yeni hat alıcağım kendime Aveadan her ne kadar haz etmesemde GS için feda olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cedric King

sonu 1905le biten no buldumda adam 60 istiyorAraya tanıdık sokmam lazım daha ucuza alırım

Bende para olsa hemen alırım. Kaçırdıktan sonra kafana dank etmesin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.