Şimdi Ara

ŞANLIURFA İL.J.K.LIĞI ŞANLIURFA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi yardımcı olun nasıl gideceğim?

• bende urfa jandarmadayım, direk oraya mı gidiyoruz?
    devreler gitmeden görüşelim

msn
    aytac@goksu.com
  • Valla şuan direk urfaya uçak bileti bakıyorum bi sabah 5 te var bide akşam 6 da bu arada ben ankaradayım akşam 6 da binsem geç teslim olmuş olacam saat 8 i geçecek..

sen hangi şehirdesin..
  • Adı Soyadı CAN GALİP NEMUTLU
    Kuvveti Jandarma
    Sınıfı Jandarma
    Statüsü Er
    Branşı -
    Kabul Toplama Merkezi DİYARBAKIR Kab.Top.Mrk.K.lığı
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ŞANLIURFA İL.J.K.LIĞI ŞANLIURFA
  • listede ikamet olarak sende de ankara gözüküyor umarım öyledir yalnız gitmek zor olur...
  • Beyler diyarbakıra gitmeyin diyorlar işlemler çok gecikir bikaçgün diyarbakırda kalma durumunuz olur diyenler var direkt olarak şanlıurfa yapalım derim...
  • Dostum, kabul topalama merkezine gitmemiz illaki gerekiyormu? yoksa direk Şanlıurfaya gitsekte olurmu?
  • arkadaşlar msn görüşmesi yapalım , uçak bileti bende bulamadım ben antalya alanyadayım..
    aytac@goksu.com
  • erdoska06@hotmail.com

kardeş sen ekle 5 dk ya kalmaz girerim msn e

bi sigara içip geleyim..
  • cgn51@hotmail.com

Ekleyin arkadaşlar...
  • Hem çok yakın arkadaşım olan Razorback hemde kuzenim beraber sınava girdiğler, şimde de beraber Urfa ya gidiyorlar, şimdiden Hayırlı Tezkerler diyorum hepinize. Umarım rahat bir askerlik geçirirsiniz Urfa'da

Sıra geceleri felan :) Bu arada sizin birlik Harran Üniversitesi Karşısındaymış, üniversiteli gençlik fln o biçim :))
  • ben de oraya gidiyorum. orada tanışırız artık. benim adım fatih, arkadaşlar.
    pazar günü istanbuldan 07:25 de uçakla geleceğim.
  • Selam
    Ben Ankara dan H.Murat Kadioglu.Benim de Urfa il Jandarma Kom cikti.Pazar gunu kismetse Ankara dan ucakla direk Urfaya gelecegim.Diyarbakir a gitmenize gerek yok.Direkt urfaya gidebilirsiniz.Sorun olmaz. Egitim yeri Bozova denilen jandarma bolugu.Oraya gidecegiz hayirlisiyla. Pazar aksami gorusmek uzere arkadaslar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: vipercum

Hem çok yakın arkadaşım olan Razorback hemde kuzenim beraber sınava girdiğler, şimde de beraber Urfa ya gidiyorlar, şimdiden Hayırlı Tezkerler diyorum hepinize. Umarım rahat bir askerlik geçirirsiniz Urfa'da

Sıra geceleri felan :) Bu arada sizin birlik Harran Üniversitesi Karşısındaymış, üniversiteli gençlik fln o biçim :))

Çok sağol kardeşimmmmm............ Umarım rahat kazasız belasız bir askerlik olur hepimiz için...
  • bende urfalıyım 6 ay 1 sene sonra falan gitmeyi düşünüyorum askere ünv son sınıfım... bu başlıgı görünce belki urfayla ilgili bişey sormak isterseniz yardımcı olurum size arkadaşlar...

şu kadarını söylüm urfada çok rahat askerlik yaparsınız terör olay molay hiç yoktur... 24 yaşındayım urfada şehit olan asker veya çatışma duymadım zaten ovadır hep dag yok.....

arada sırada dtp falan terör olayları olur onlarda urfanın ilçesinde ve yılda 1-2 kere..dışardan gelen çapulcular yapar o olaylarıda urfalılar degil....

bol bol ciger kebabı çigköfteler kadayıflar urfa kebaplar daha neler neler götürürsünüz artık...

URFADA TEK DÜŞMANINIZ YAZIN 40-45 DERECELİK CEHENNEM SICAGI MALESEF.... ADANA VE URFA TÜRKİYENİN EN SICAK İLLERİ...
  • Kardesim cok sagol, Valla ben Ankaraliyim.Dun gece Sanli Urfayi gorunce kalp kirizi gecirecektim.Ama burasi da guzel Türkiyemizin Şanli bir ili.Allah razi olsun eksik olma. Sana zaman zaman buradan birseyler sorariz. Bu sayede Guneydoguyu goruruz. İnsallah carsi da nereleri gezebiliriz?.Tarihi yerleri nerlerdir.Tamam balikli gol vs biliyoruz ama baska nereler var?. Halkinin da cok sevgi dolu oldugunu duyduk...Hayirlisi bakalim.
  • kalmış 82....

İmza,
    O Şimdi Poşet.
  • hadi hayırlısı plakalara düşmüşsün artık askerlğini 325 kd manisa batıkışlada yapmış biri olarak hbütün 327 lere hayırlı tezkereler diliyorum memleketim güzeldir yalnız birazcıkkkk sıcak :)))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahatay63 -- 25 Haziran 2009; 13:14:33 >
  • 354. dönem esas birlik ŞANLIURFA İL JANDARMA varmkonu baya eski ama :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.