Şimdi Ara

MICROLAB M-111 nasıldır???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2.1 alacağım.araştırmalarım sonucu microlab m820 almaya karar verdim ama bulamadım.onun yerine m 111 var diyorlar.araştırdım ama nasıldır bir bilgi bulamadım.bu sistemi olan var mı nasıldır yorumlarınızı paylaşınız lütfen???

• güncell
  • http://www.it.com.cn/f/diy/0812/25/718064.htm

Çince bir review buldum, anlayabildiğin kadar inceleyebilirsin en azından rakamlar ve resimler anlaşılabiliyor..

Subwoofer 6 watt ve sürücüsü de 4" bu sistemden fazla birşey beklemek hayal kırıklığına sebep olabilir ama yine de dinlemek lazım,kağıt üstünde iddiasız bir sistem..
  • teşekkürler. m 820 nasıl
  • sanırım microlab ın yeni bir seti bu görmedim ve dinlemedim. m820 güzeldir ancak iyi rakipleri var. en iyisi gidip yerinde dinlemendir.
  • Alacağın setin wooferı en az 5 inç olmalı en ucuz mc 300 m820 modelleri fiyatına göre iyi performans verir.Microlabın 4 inç sürücülü bir setini de dinledim sesi fena değildi ama m820 almanızı tavsiye ederim altı markası ne olursa olsun pek performans ve kalite göstermez.
  • mc 300 creative a300 den iyimidir?m 820 bulamadım.
  • Aynı sayılır ucuz olanı al.a 300 de basslar daha fazla uzar uğultu tarzıdır mc 300 de daha az uzar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.