Şimdi Ara

Aveada olmasını istediğim tarifeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ave iyice canımı sıkmaya başladı çevrem avea olmasa biran durmam vodafoneye geçerim yani istediğim tarifeleri çıkarsalar süper olur ama yapmiyorlar işte
    1.100 kontore sabah akşam avea içi süre sınırlı tarife örnek ayda 500dk gibi
    2. 55 kontore akşam 5 sabah 5 avea içi tarifesi
    3. mobil öğrencide tüm aveaılar ile 10dksı 2 kontor olarak değiştirilse
    4. faturalı hatta vodafonedeki gibi tüm aveaılarla ayda 30 liraya faturalı tarife çıksa

ama bunlardan hiç biri yok yani bence şuanda vodafone aveadan 1 adım öndedir

• Bana 1 ay boyunca 24 saat bedava 100 kontör karşılığı desinler. Bir dakika durursam.
  • Hakikatten avea'nın her yöne sınırsız dışında adam gibi tarifesi yok. Tüm tarifelerinde şart şurt var. Vodafone bu konuda haklı.

- Avea da 100 kontöre akşam 17 sabah 8 sınırsız avealıları arama çıkmalı.
    - Faturalılarda vergiler dahil ayda 30 TL ye avea içi sınırsız tarife çıkmalı.
    - Hedefi adam gibi bir operatör olmaksa Bireysel - Kamu ayrımı kalkmalı.
  • aveyadan cacık olmaz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dkerem2

bu ave iyice canımı sıkmaya başladı çevrem avea olmasa biran durmam vodafoneye geçerim yani istediğim tarifeleri çıkarsalar süper olur ama yapmiyorlar işte
    4. faturalı hatta vodafonedeki gibi tüm aveaılarla ayda 30 liraya faturalı tarife çıksa

çevreni yavaş yavaş vodafone yapmalısın ben öyle yapıyorum ve şu anda en azından görüştüğüm kişiler vodafoneli oldu aveaya kontör yüklemememin hiç bir anlamı yok hepsi vodafonede fazlasıyla var hatta aveayıda vodafone faturalıya taşıyıp her yöne 1000 dakika kazanmayı düşünüyorum

• sesli mesaj konusunda da bir kampanya yapsalar hiç fena olmazdı.
  • vodafoneliler çoğalmaya başladı bunu bende farkediyorum son zamanlarda..,
    teşekkürler Serpil Hanım tam gaz devam...
    vodafoneye de geçte olsa yabancı ceodan vazgeçtiği 2-3 sene kaybedip türkü türklerden iyi anlayan olmayacağını anladığı için teşekkürler
    quote:

Orjinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Orjinalden alıntı: dkerem2

bu ave iyice canımı sıkmaya başladı çevrem avea olmasa biran durmam vodafoneye geçerim yani istediğim tarifeleri çıkarsalar süper olur ama yapmiyorlar işte

çevreni yavaş yavaş vodafone yapmalısın ben öyle yapıyorum ve şu anda en azından görüştüğüm kişiler vodafoneli oldu aveaya kontör yüklemememin hiç bir anlamı yok hepsi vodafonede fazlasıyla var hatta aveayıda vodafone faturalıya taşıyıp her yöne 1000 dakika kazanmayı düşünüyorum

• Mobil öğrenci tarifesi artık kesinlikle yenilenmeli. Öğrenci tarifeleri konusunda şu an en geride kalmış tarifedir. Gerek kalitesi gerekse fiyatı itibari ile. Ancak toplumun büyük bir kesiminde halen Mobil Öğrencinin en uygun öğrenci tarifesi olduğunu söyleyenler çoğunlukta demekki diğerleri halen yeterli reklam yapamıyor yada tarifelerini tanıtamıyor..Mobil Öğrenciden kopan bir kaç kişi biliyorum son günlerde eğer söylemeseler dakikası 3 kontörden konuşacaktım onlarla :)

Avea içi sınırsız artık gerçekten kesinlikle başlamalı. Ayda 66 liraya tüm yönler ücretsiz diyen bir operatörün hiç bir faturalı tarifesinde şebeke içi sınırsız diyemeyişi enteresan.Ancak ben bu işin anlaşmalı olduğunu düşünüyorum nedense.Sen bana dokunma ben sana dokunmayım. Turkcellde ben ikinizede dokunmuyorum ama rekabet ederim zihniyetinde..

Aveadan kontörlü hatlar için her yön için en uygun paket avantajları bekliyorum.yine diyorum 66 liraya sınırsız veren operatör 50 kontöre 150 dk diğer yönlere pekala verebilir. Gerekirse dakika bazlı olsun.150 dk lık her yön paketide artık 150 değil 250 dk olsunki insanlar tecih yapabilsinler..

Faturaları hatlara sms paketi çıkaran bu işte avantyajlı çıkacak. Öyle 1000 mesaj 19 felan olmayacak.yada 150 sms 10 lira demeyecek..

500 SMS HER YÖN 6 LİRA..

Zaten amacınız faturalı yapmak değilmi insanları. Alın işte bundan iyi fırsatmı olur..

• avea mobil öğrenci tarifesi zaten tam bir skandal
    avea içi sınırsız nasıl olmaz anlamam avea ikinci olmadan ikinci operatör gibi davranmaya başladı çevremdeki herkesi vodafoneli yapacam görürsün sen avea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_(87) -- 8 Nisan 2009; 9:34:41 >
  • Merak etmeyin. 1 aya kadar adam akıllı bişey çıkartacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Merak etmeyin. 1 aya kadar adam akıllı bişey çıkartacak.

inş kardeş ya çıkarsında vodafoneye geçmeyelim ama diğer ay mecbur yükleyecem vodafoneye 6ay olacak yoksa hat kapanacak
  • AVEA'nın sağı solu belli olmuyor. Türktan düşünüyordur yine bişeyler.
  • Bende Yakında Avea Almayı Düşünüyordum Durakladım Simdi Bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: xR4d

Bende Yakında Avea Almayı Düşünüyordum Durakladım Simdi Bak

shoplar bile avealı oluyor
  • Aveaya geçtiğim günü Lanetliyorum Buda nası bi psikopatlık ya hem beğenmiyoruz hem kullanıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orjinalden alıntı: xR4d

Bende Yakında Avea Almayı Düşünüyordum Durakladım Simdi Bak

shoplar bile avealı oluyor

Bazen iş geregi

sen dedin ya vazgectim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xR4d -- 8 Nisan 2009; 15:43:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

Hakikatten avea'nın her yöne sınırsız dışında adam gibi tarifesi yok. Tüm tarifelerinde şart şurt var. Vodafone bu konuda haklı.

Hele kontörlü tarifeleri tam bir rezalet. Hepsibir, Mobil Öğrenci ve Hediyeli55 dışında tarifesi yok. Bunlardan ilk ikisi şartlı, 150 kontör yüklersen şu kadar yüklemezsen bu kadar gibi.. Sadece hediyeli55 te şart şurt yok ama ondada sabit hatları aramanın dk sı hala 10 kontör. İnanılacak gibi değil, olurmu böyle saçmalık yaaa..

Zaten Tcell olan hattımı Vodafone taşımıştım, şimdilik sadece onunla konuşuyorum. Yetiyorda artıyor bile. Avea böyle saçma sapan tarifelerini düzeltmezse Avea hattımı da Vodafone a taşımayı düşünebilirim..

• quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Merak etmeyin. 1 aya kadar adam akıllı bişey çıkartacak.

değişim başlıyor yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: Egé

quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

Hakikatten avea'nın her yöne sınırsız dışında adam gibi tarifesi yok. Tüm tarifelerinde şart şurt var. Vodafone bu konuda haklı.

Hele kontörlü tarifeleri tam bir rezalet. Hepsibir, Mobil Öğrenci ve Hediyeli55 dışında tarifesi yok. Bunlardan ilk ikisi şartlı, 150 kontör yüklersen şu kadar yüklemezsen bu kadar gibi.. Sadece hediyeli55 te şart şurt yok ama ondada sabit hatları aramanın dk sı hala 10 kontör. İnanılacak gibi değil, olurmu böyle saçmalık yaaa..

Zaten Tcell olan hattımı Vodafone taşımıştım, şimdilik sadece onunla konuşuyorum. Yetiyorda artıyor bile. Avea böyle saçma sapan tarifelerini düzeltmezse Avea hattımı da Vodafone a taşımayı düşünebilirim..

Şart hepsinde var..

Benim aveaya kızdığım noktalar 2 tane

1- 5 dk sı 1 kontör tüm Avealılara..sadece mobil öğrenci olmasın yani ve 10 dk sı 2 kontör muhabbeti kalksın

2- Arayanı bil ücretsiz olsun

• Valla çevremdeki herkez mobil öğrenci veya 66 tl 'lik sınırsız konuşmadan olduğundan mütevellit çok seviyom avea'mı...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.