Şimdi Ara

Creative İnspire 5 + 1 Ses Sistemi - Vallahi bezdim arkadaşlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar SA Öncelikle 2 - 3 ay önce bir pc topladım ve bu pc ile beraber creative inspire 5+1 ses sistemi aldım ve 1 ay kullandım baktım hoparlörlere elektirk gelmiyor dedim hayırdır ins gideliö değiştirelim hoparlör anlıycagınız pert ne ışığı yanıyor nede elektirk geliyor bu 1 arakdaşalr.Neyse götürdüm 1 hafta bekledim değiştirdiler 1 hafta kullandım pat 2.Defa aynı sorun gine elektirk gelmedi iyi mi dedim gine kabak başımıza patladı anlıcagınız gine pert hoparlör buda oldumu 2.Götürdüm gine bole bole koca bilgisayar monitör çalişiyor da birsey olmuyor bu hoparlör mü bozuluyor dedim verdim bide not yazdım set oalrak değişmesini istiyorum dedim ok verdim bir hafta sonra aldım getirdim eve yanlız yazıa kulak asmamışlar gine wooferi yani ana kolonu değiştirdiler çünkü elektirik glmiyorsa wooferi değiştitririz demişlerdi yani sorununun sürekli ondan kaynaklandığını soyluyorlardı bana mevzumuza dönelim keza aldım kullandım gine bir hafta sürdü ve gine elektrik gelmedi oldumu 3 üncü arıza.Arkadaşlar sziden ricam PC de sorun yok çatır çatır öalşiyor sorun yok monitor de sorun yok bu hoparlöre noluyor.Zırt pırt bozuluyor.Acaba sorun woofer da değilde hoparlöre elektirik veren adaptöründe bir sorun olabilir mi çünkü aklıma gelen tek şey bu ve fazla elektirk mi yüklüyor ve yeterli çakışma olmuyor diyorum.Varsa bi bilginiz başınıza geldiyse bana yardımcı olursanız çok evinirim.Yardımınıza ihtiyacım var.Zaten değişricem de ginede sizin de fikirlenirizi öğrenmekl istiorum...

• arkadaşım creative 5200 ün sıfırını bulabilmen çok sıradışı sana ikinci el vermiş olmasınlar zira onları artık türkiyede yeni olarak satılması imkansız bişedir yada eminmisin creative 5200 bende o sistemi 2 senedir kullandım güzel sistemdir aslında özellikle filimlerde çok iyi verim alırsın dts müziklerde süper bi performansı vardır. düşün yani ben logitech x 540 ı aldım müziklerde o sistemi arıyorum dediğim gibi onların sıfırını bulmak imkansız gibi bişedir.
  • cevabın için sagol kardeşim benim 5 + 1 in sürümü 5300 sürümü bana kalırsa da 2.el olrak vermişler zırt pırt bozuluyor vericm set olarak değiştirsinler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.