Şimdi Ara

5800 Hard Format Nasıl Atılır??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
348.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5800 da uygulamalar menusünün altında dosya yöneticinden açtım ordan hafıza kartına tel rehber mesaj falan yedek aldım.

sonra tel. hard format attım.

cihaz açıldı çok hızlandı çok güzel ama uygulamalar menusünün altında dosya yöneticinden yedeği geri yüklemek için menu nun altında geri yedek geri yükle açılmıyor.

Yardım ederseniz sevinirim... Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MudehJah

Kolay gelsin arkadaşlar sıkıntım şu :(

5800 da uygulamalar menusünün altında dosya yöneticinden açtım ordan hafıza kartına tel rehber mesaj falan yedek aldım.

sonra tel. hard format attım.

cihaz açıldı çok hızlandı çok güzel ama uygulamalar menusünün altında dosya yöneticinden yedeği geri yüklemek için menu nun altında geri yedek geri yükle açılmıyor.

Yardım ederseniz sevinirim... Şimdiden teşekkürler.

uygulamaları da yedeğe aldıysanız sıkıntı çıkabilir. eğer yedeğin uzantısı .nbu ise nbuexplorer diye bir program var indirin bilgisayara yedeği atın içindeki şarkı,resim video vs. yi çıkarın içinden tekrar atın tele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBiqLowe

Peki Benım Soyle Bır Sorunum Var .

Ekrandakı Rehber , Sayı ve Ev Ekranı Tuslarına Basıyorum Islemıyor Cozum Nedır ?

doğrusu sorun tam olarak neden ötürü kaynaklanıyor bilmiyorum ama arkadaşların tarif ettiği şekilde hard format attıktan sonra sorun çözüldü ...

Hard format sırasında aradığım bazı sorulara yanıt bulamamıştım gerekli olabilecek arkadaşlar için söylüyorum ;

telefon hafızasındaki her şey silinirken hafıza kartındaki verileriniz olduğu gibi duruyor.
    kilit kodu olarak daha öncesinde 12345ten farklı bir şifre tanımladıysanız format işleminden sonra da şifreniz sizin belirlediğiniz o şifre olarak kalıyor.
    bende de o bahsedilen el sıkışma ekranı çıkmadı sadece beyaz fon üzerindeki nokia yazısı ardından ülke ve saat sorgulaması çıktı.
    başka modellerde ya da telefonlarda bu şekilde midir net olarak bilemiyorum ancak benimkinde aynen bu sonuçlar meydana geldi ...

• dün sabah telefonum şarjda iken kapandı
    sonra açmayı denedim açılmadı
    açılınca nokia yazısı gelmeden kapanıyor tel
    sonra çarşıya indim telefoncuya götürdüm
    yazılm attı.tel belli bir süre sonra açıldı
    sonra yine aynı hale döndü
    formatı denedim
    hafıza kartını çıkarıp açmayı denedim
    çözüm olmadı
    deneyecegim farklı bir yol var mı?
    telefonumun menüsü gelmeden kapanıyor
    nokia yazısı bile gelmiyor
  • oha ben yaptım, telefon hızlandı bi anda.
    inş. açılma kapanma sorunu düzelir
  • Teşekkürler bilgi için
  • Arkadaşlar Hard Format Atsam Tel Garanti Kapsamından Cıkarmı ?
  • hayır dostum hard formatın garantiyle bi alakası yok
  • Arkadaşlar format attım ancak ülkeler ekranı geldi ve seçim yapamıyorum nereye tıkladıysam olmuyor. imleç yanıp sönüyor ancak seçemiyorum hiçbirşey ne yapmam lazım..
  • BENIM SOYLE BIR SORUNUM VAR TELEFONUM WİFİ ILE INTERNETE GIRMIORDU SONRA DEDİM ORJINAL AYARLARA DONSIN DIYE HAFIZA KARTINI CIKARTIYIM DEDIM CIKARTIM ORJINAL AYARLARA DONDUM HAFIZA KARTINI GERI TAKTIGIMDA HIC BIR SEKILDE GORMUYOR AMA TELEFON FELEKAT YAVASLIYOR SUANDA HAFIZA KARTI NE BOZUK DIYOR NE BISEY GORUYOR SONRA HAFIZA KARTINI CIKARTIM HARD FORMAT ATTIM ATTIKTAN SONRA TEKRAR HAFIZA KARTINI TAKTIM YINE GORMUYOR TEL YAVAS DEGIL AMA DOSYA YONETICISINE GIRDIGIMDE YAVASLIYIOR YUKLENIYOR DIYOR AMA YAZI GDINCE E HAFIZA KARTI BOMBOS HIC BIRSEY YOK YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM LUTFEN YARDIM EDINIZ TESEKKURLER....
  • hard format atmasını biliyosan madem hafıza kartını sökmeden at hard format yavaşlama gibi bi problem olmaması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: merverdi

BENIM SOYLE BIR SORUNUM VAR TELEFONUM WİFİ ILE INTERNETE GIRMIORDU SONRA DEDİM ORJINAL AYARLARA DONSIN DIYE HAFIZA KARTINI CIKARTIYIM DEDIM CIKARTIM ORJINAL AYARLARA DONDUM HAFIZA KARTINI GERI TAKTIGIMDA HIC BIR SEKILDE GORMUYOR AMA TELEFON FELEKAT YAVASLIYOR SUANDA HAFIZA KARTI NE BOZUK DIYOR NE BISEY GORUYOR SONRA HAFIZA KARTINI CIKARTIM HARD FORMAT ATTIM ATTIKTAN SONRA TEKRAR HAFIZA KARTINI TAKTIM YINE GORMUYOR TEL YAVAS DEGIL AMA DOSYA YONETICISINE GIRDIGIMDE YAVASLIYIOR YUKLENIYOR DIYOR AMA YAZI GDINCE E HAFIZA KARTI BOMBOS HIC BIRSEY YOK YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM LUTFEN YARDIM EDINIZ TESEKKURLER....

hafıza kartın bilgisayardan depolama modunda biçimlendir...telefona format atarken hafıza kartını çıkarmaman lazım neden çıkartıyorsunki? Telefona format atrken en sağlıklısı hafıza kartından yedek alınıp biçimlendirildikten sonra format atmaktır..yoksa formattan verim alamazsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: musti_5318

Arkadaşlar format attım ancak ülkeler ekranı geldi ve seçim yapamıyorum nereye tıkladıysam olmuyor. imleç yanıp sönüyor ancak seçemiyorum hiçbirşey ne yapmam lazım..

hard formatı doğru yaptığına dikkat et
    eğer düzelmezse isrer navifirmden orjinal yazılımı bul istersen bi cfw yükleyip düzeltmeyi dene
    hala çözülmezse sanmıyorum ama donanımsal bi problem olabilir garantiye baktır istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: atacan06

quote:

BENIM SOYLE BIR SORUNUM VAR TELEFONUM WİFİ ILE INTERNETE GIRMIORDU SONRA DEDİM ORJINAL AYARLARA DONSIN DIYE HAFIZA KARTINI CIKARTIYIM DEDIM CIKARTIM ORJINAL AYARLARA DONDUM HAFIZA KARTINI GERI TAKTIGIMDA HIC BIR SEKILDE GORMUYOR AMA TELEFON FELEKAT YAVASLIYOR SUANDA HAFIZA KARTI NE BOZUK DIYOR NE BISEY GORUYOR SONRA HAFIZA KARTINI CIKARTIM HARD FORMAT ATTIM ATTIKTAN SONRA TEKRAR HAFIZA KARTINI TAKTIM YINE GORMUYOR TEL YAVAS DEGIL AMA DOSYA YONETICISINE GIRDIGIMDE YAVASLIYIOR YUKLENIYOR DIYOR AMA YAZI GDINCE E HAFIZA KARTI BOMBOS HIC BIRSEY YOK YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM LUTFEN YARDIM EDINIZ TESEKKURLER....

hafıza kartın bilgisayardan depolama modunda biçimlendir...telefona format atarken hafıza kartını çıkarmaman lazım neden çıkartıyorsunki? Telefona format atrken en sağlıklısı hafıza kartından yedek alınıp biçimlendirildikten sonra format atmaktır..yoksa formattan verim alamazsın...

depolama moduna aldım mı pc gormuorkı nasıl yapacagım tam anlatırsan sevınırım bılgıler sılınecekmı yanı resım vıdeo falan

• tüm veriler silinir evet...o yüzden yedeğini al diyorum...pc görmüyorsa depolama modunda hafıza kartı bozulmuştur..telefondan dosya yönetici hafıza kartı içine gir seçenekler hafıza kartı seçenekleri burdanda biçimlendiri seçebilirsin..Bilgisayardan dediğim yedeğini alman için söylemiştim....
  • quote:

tüm veriler silinir evet...o yüzden yedeğini al diyorum...pc görmüyorsa depolama modunda hafıza kartı bozulmuştur..telefondan dosya yönetici hafıza kartı içine gir seçenekler hafıza kartı seçenekleri burdanda biçimlendiri seçebilirsin..Bilgisayardan dediğim yedeğini alman için söylemiştim....

hiç bir şekilde biçimlendırılmıyor e hafıza kartına bastıgımda takılı hafıza kartı yok dıyor
    bu benım basıma ıkıncı oldu ama otekısınde hafıza kartı bozuk dıyordu servıse goturdum hafıza kartını degıstıler bunda ıse hafıza kartı bozuk demıor sadece takılı degıl dıyor
  • quote:

quote:

tüm veriler silinir evet...o yüzden yedeğini al diyorum...pc görmüyorsa depolama modunda hafıza kartı bozulmuştur..telefondan dosya yönetici hafıza kartı içine gir seçenekler hafıza kartı seçenekleri burdanda biçimlendiri seçebilirsin..Bilgisayardan dediğim yedeğini alman için söylemiştim....

hiç bir şekilde biçimlendırılmıyor e hafıza kartına bastıgımda takılı hafıza kartı yok dıyor
    bu benım basıma ıkıncı oldu ama otekısınde hafıza kartı bozuk dıyordu servıse goturdum hafıza kartını degıstıler bunda ıse hafıza kartı bozuk demıor sadece takılı degıl dıyor

hafıza kartını görmüyor demekki bozulmuştur kardeş yapcak bişey yok ne diyim ama içindeki verileri kurtarabilirsin belki googlede araştır bozuk hafıza kartlarından veri kurtaranlar var araştır istersen..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

hafıza kartını görmüyor demekki bozulmuştur kardeş yapcak bişey yok ne diyim ama içindeki verileri kurtarabilirsin belki googlede araştır bozuk hafıza kartlarından veri kurtaranlar var araştır istersen..

hafıza kartını kart okuyucuyla birlikte bilgisayara taktığında okuyormu bilgisayar?

• hafıza kartını düzgün taktığından emin ol telefonda görmüyosa arkadsşın dediği gibi kart okuyucu ile dene
  • Bu yöntemle kesinlikle olmuyor. Tekrar tekrar denedim. Başka yöntem bilen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.