Şimdi Ara

Video izlerken,video ekranın yeşil olması?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
27.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var internet üzerinden media playerle video izlediğim sırada ekran video ekranı birden bire yeşil oluyor ve bilgisayar donuyor kısa süre sonra videoyu kapatmak zorunda kalıyorum tekrar video izlemeye kalksam yine aynı sorunla karşılaşıyorum acaba sorun neden kaynaklanıyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: CENKKK

Slm arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var internet üzerinden media playerle video izlediğim sırada ekran video ekranı birden bire yeşil oluyor ve bilgisayar donuyor kısa süre sonra videoyu kapatmak zorunda kalıyorum tekrar video izlemeye kalksam yine aynı sorunla karşılaşıyorum acaba sorun neden kaynaklanıyor...

resim gönderebilirmisin...

yeşil derken görüntü kesik kesik mi geliyor...
  • PC CODEC paketi yükle büyük bur ıhtımalle düzelecektir
  • Codecleri yükledim codeclerle alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum,
    sorunu dün msnde uzun süre konuştuğumda kamera pencereleride yeşil oldu bir anda....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CENKKK -- 9 Nisan 2009; 13:29:34 >

• Soruna çözüm bulabilecek birisi yokmu?
  • kullandıgınız ekran kartını modelı nedır acaba ekran kartarında kı bazı program ve codecler bu hata ya sebebıyet verabılıyor..ama ben boyle hataları bır kac defa aldım ..sorunları cozdum senın yukledıgın codec paketı bılmıyorum .. pm atabılırsın detaylı yardımcı olabılırım ama tamamen codeclerle alakalı..
  • arkadaşlar ekrannın yeşil olması bendede oluyordu ben çözdüm nasılmı youtubeden video aç hemen video ekaranına sağ tıkla ayarlara gel adope flaş player linkdeki işareti kaldır ewete bas sorun gidecektir
  • yav ben yaptım olmadı donanım hızlandırma özelliğin iptal ediyorum sayfayı yeniyelince tekrar keni kendine donanım hızlandırma özelliği etkinleşiyor sebebi ne bunu ?
  • Video ya sağ tıkla ayarlar de sonrada sol sekmeye gel orada monitör resmi var orada bu resimdeki gibi işaret tıklıysa onu kaldır düzelecektir.

• ]internette video izlerken aynı sorun bendede oluyo yeşil ekran format attım yine düzelmedi o sağ tıklayıp ayarlardan o işareti de kaldırdım ama değişen bişey olmadı başka bi çözümü varmıdır acaba o yeşil ekrarnın _?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F4CTee -- 8 Mayıs 2014; 23:58:30 >
  • Bu olay bendede oluyordu sebebi bilgisayarımda avast virüs programının yüklü olmasıymış avast ı sildim videolar artık yeşil olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.