- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
avea da hat kapama
Bu konudaki kullanıcılar:
 
41
Cevap
1
Favori
55991
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


 
12 Mesaj
7 Nisan 2009; 9:23:06 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

iyi günler..
aveada hat kapama işlemi nasıl gerçekleştirilir bu konuda bana yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim.

ben telefonunu yoğun kullanan biriyim işim gereği. önceden turkcell kullanıyordum. ama heryöne tarifeleri içerisinde avea daha ucuz geldiği için bi kaç ay önce avea kullanmaya başladım.
ama memnun değilim. arama yapmam da sıkıntı var. müşteri hizmetleri tam bir felaket. ve en önemlisi günce fatura bilgilerimi göremiyorum aveada. (turkcell de online işlemlerden görebiliyordum bunu üstelik ücretsiz.) ve şu an avea benden ara ödeme talep ediyor.

dün avea müşteri hizmetlerini aradım. "tüm müşteri hizmetleri yetkilileri meşgul" denerek bekletildim. 30 dakika sonra görüşmem kendiliğinden sonlandı. yine aradım yine 30 dakika boyunca bağlanamadım. bi müşteri hizmetleri yetkilisine ancak 5. aramam da ulaşabildim belki en azından 2 saat sonra.. ama müşteri hizmetlerinden hattımın kapatılması için avea bayiine uğramam gerektiği söylendi.

artık avea kullanmak istemiyorum.ve bugün bu hat kapama işlemini yaptıracam. bunla ilgili bi kaç sorum olacak.

ben tüm borcumu ödeyip hattımı kapatmak istiyorum. bu mümkün mü? yoksa yine faturamı görmek için fatura dönemini mi beklemeliyim?

o durumda bu ara ödemeyi yapmak zorunda mıyım? yada ara ödemeyi yapmadan hattımı kapatırlar mı?

hattımı kaç günde kapatabilirler?

avea tarafından kandırılmamak için nelere dikkat etmeliyim?

hat kapama işlemimi kanıtlamak için hangi belgeleri almalıyım? (bu konuda biraz araştırma yaptım internette ama net bi bilgiye ulaşamadım yani bu hat kapama talep formu nedir? hat kapama belgesi nedir?)

eğer bu konuda bana yardımcı olabilecekler olursa çok çok sevinirim.
_____________________________ 
12 Mesaj
7 Nisan 2009; 11:07:19 

cevap için çok teşekkür ederim. bir iki saat sonra bayiiye gidip iptal işlemimi başlatıcam. yazmayı unutmuşum aveadan bir başka şikayetimde faturamı e-maili olarak göndermemiş olmasıydı (ilgili işlem için başvuruda bulunmama rağmen) bakalım kapandıktan sonra bana fatura gönderecekler mi?
konuyla ilgili yaşadıklarımı burdan paylaşmaya devam edicem belki ilerde benle aynı sıkıntıyı yaşayan olursa okuyabilsin diye.
yardımlarınızı beklemeye devam ediyorum..
_____________________________ 
12 Mesaj
7 Nisan 2009; 13:31:18 

az önce aveaya bayiinden hat iptal talep formu doldurarak hattımı iptal etmek için işlemleri başlattım.
7 gün içinde deniyor ama müsteri hizmetlerine ulaştıktan itibaren 7 gün. bakalım bugün talebim müşteri hizmetlerine ulaşmış olacak mı?
bir de acaba hattım kapandıktan sonra kapandığına dair bir belgeyi nasıl ve nerden alabilirim? bu konuda bilgisi olan kimse var mı acaba?
_____________________________ 
12 Mesaj
7 Nisan 2009; 14:26:19 

inanın ki sabahtan ber şikayetvar.com da sizin hikayeniz gibi hikayeleri okumaktayım. nerden bulaşmışım bu aveaya bilmiyorum. inşallah bir an önce kurtulabilirim.
faturasız hattan faturalı hatta geçme işlemim için 2 gün süre vermişlerdi ama 10 günde gerçekleşti. o gün anlamalıydım avea nın mantığını.. yarın müşteri hizmetlerini arayıp hat kapatma talebimi alıp almadıklarını soracam. eğer 15 gün sürerse bu işlem bi sonraki fatura dönemine sarkmış olacağı için bi fatura daha talep edecekler benden..
strese girdim gerçekten
_____________________________ 
2218 Mesaj
7 Nisan 2009; 14:33:47 

ya üstad neden hattını kapıyorsunki, gitseydin bir turkcelle hattını taşısaydın oraya, 6 günde aveadan kurtulurdun. son faturan gelince öderdin biterdi. hem kontörlü turkcell hattın olurdu. geçişle gelenlerede bir sürü kampanya var... yazık olmuş bence
_____________________________1163 Mesaj
7 Nisan 2009; 14:39:48 


quote:

Orjinalden alıntı: oksit

ya üstad neden hattını kapıyorsunki, gitseydin bir turkcelle hattını taşısaydın oraya, 6 günde aveadan kurtulurdun. son faturan gelince öderdin biterdi. hem kontörlü turkcell hattın olurdu. geçişle gelenlerede bir sürü kampanya var... yazık olmuş benceDogru Bence kullanmasanda Vodafone & Turkcell Birine Gecerdin Sabit ücreti az olan bi pakete atardın kendini kurtulurdun sadece tavsiyem kly gelsin.
_____________________________

ecHo


 
12 Mesaj
7 Nisan 2009; 14:51:36 

benim zaten kullandığım bi turkcell hattım var. 2 telefon kullanıyordum. artık ihtiyacım yok 2. bi hatta. turkcele geçir sonra iptal et 2 iş olmasın dedim. belki öylesi daha kolay olurdu bilemiyorum ama düşünemedim işte.
tavsiyeler için teşekkür ederim.
bakalım. bu iş bitsin avea bayisinin önünden geçmiyecem. bayi görürsem karşı kaldırıma geçicem.
_____________________________2030 Mesaj
8 Nisan 2009; 6:04:56 

Allah avea'nın eline düşürmesin diyorum. Gerçekten müşteri hizmetleri rezalet. Müşteri memnuniyeti kavramından haberdar bile değiller. Avea kullanacaksan ben müşteriyim haklıyım kavramını unutacaksın.
_____________________________ 
12 Mesaj
8 Nisan 2009; 13:45:05 

hat kapama işlemim için bugün ikinci gün.
bayiden yaptığım hat kapama talebinin müşteri hizmetlerine ulaşıp ulaşmadığını teyit etmek için avea500 ü aramak istedim. (bundan emin olmak istiyorum çünkü bana 2 gün deyip 10 günde yaptıkları faturalı hatta geçme işlemimin gecikmesine gerekçe olarak bu talebin bayiden kendilerine ulaşmadığını söylemişlerdi.)
ama müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum 1 saattir. 2 defa aradım 2sinde de 30 dakika bekledikten sonratelefon kapandı. bu kadar bekletilmenin yanı sıra bu iki aramanın ücretide 1 buçukardan 3 sms ücreti olarak faturamam yansıyacak. müşteri hizmetlerine ulaşamamış olmama rağmen..
ne güzel demiş SKELETER Allah avea'nın eline düşürmesin..
_____________________________ 
12 Mesaj
9 Nisan 2009; 8:20:41 

nihayet avea müşteri hizmetlerine ulaştım. sabah saat 7 de aramak gerekiyo demek ki.ancak öyle ulaşılabiliyor. dilekçeyi bayii e verdiğim gün almışlar hat kapama talebimi. 7.4.2009 tarhinde. size dönüş yapılacak dendi. yasal süre 7 gün olduğu için aveanın bana en geç 14 nisanda geri dönüş yapması gerekiyor kanunen.
_____________________________2030 Mesaj
9 Nisan 2009; 8:37:12 


quote:

Orjinalden alıntı: sakarya71

nihayet avea müşteri hizmetlerine ulaştım. sabah saat 7 de aramak gerekiyo demek ki.ancak öyle ulaşılabiliyor. dilekçeyi bayii e verdiğim gün almışlar hat kapama talebimi. 7.4.2009 tarhinde. size dönüş yapılacak dendi. yasal süre 7 gün olduğu için aveanın bana en geç 14 nisanda geri dönüş yapması gerekiyor kanunen.


Tabi o kanunu ciddiye alıyorlar mı tabi ki hayır. Zira telekominikasyon kurumu saldım çayıra mevlam kayıra mantığı ile çalıştığı için 3 GSM operatörününde devletten yana korkusu yok. Oldu da hakkımı arayim dersen, dilekçe ile başvuracaksın takip edeceksin, şikayeti dikkate almayanı ayrıca şikayet edeceksin, dava açacaksın vs en sonunda bir yerde lanet olsun deyip takılıp kalacaksın.

Ufak bir bilgi: Bu işle ilgilenen avukatların dediğine göre müşterisi ile en çok davalık olan operatör avea. Yani astarı yüzünden pahalıya geliyor.
_____________________________90 Mesaj
9 Nisan 2009; 13:50:00 

Avrupadakilere gavur ne diyoruz ama kardeşim adamlar müşteri memnuniyeti v.s oturtmuşlar her alanda kardeşim türkiyede ise gördüğümüz gibi :)

Networksolutions dan 1 aylık paket aldım 15 gün kullandım bankayı aradım paramı geri aldım paketi adamlar kapatmadı 1 ay boyunca kullandım.İngilizcem iyi değil voipden aradım adam anlamadıgım halde mister kenan deyip durdu kaç saat :) işi bilsem ev telefonunu verecem onlar arasın ama ingilizcemiz iyi değil :)
_____________________________ 
12 Mesaj
10 Nisan 2009; 12:29:55 

hat kapama işlemim için bugün 4üncü gün.
avea müşteri hizmetlerinden beni arayıp "özel değilse" hattımı kapatma nedenimin ne olduğunu sordular. ben anlattım dertlerimi. tabi bi cevap veremedi müşteri hizmetleri görevilisi bayan. bana önce her yöne sınırsız tarifesini teklif etti. sonra heryöne 300 dakika tarifemde 300 dakikayı aşan konuşmalarım için yüzde 50 indirim teklif etti. her ikisini de reddettim.
(bence avea hat kullanıyosanız kapattırmak istemeseniz bile bi hat kapama talebinde bulunun. turkcel kullanacam bundan sonra deyin. 3 gün sonra sizi arayıp "size özel" adı altında bi teklifle geri döneceklerdir size. o zaman da peki deyin kabul edin)
hattımı kapatmak ta ısrarcı olduğumu görünce de haftaya araryıp hattın kapatılıp kapatılmadığını kontrol edin dediler. ben de siz arayıp haber vermeyecek misiniz hattımın kapandığını dedim. onlar da "aradık ya.. işlemleriniz başlatıldı. sistem otomatik kapatıyo sıra ile" dediler (tabi ben bu yalanı yemedim.. sistem sırasıyla otomatik kapatıyomuş.. demek o kadar çok hat kapatılıyo ki bana günler sonra sıra gelecek ha.. )
7 gün içinde yapmanız lazım bu işlemi dedim.. bana utanmadan "ara ödeme talep edilmiş sizden bu yüzden kapatma işleminiz dondurulabilir" dedi. yani pişkin pişkin biz bu yasayı yönetmeliği sallamıyoruz kafamıza göre hareket edeceğiz diyorlar.. adamların bi korkusu bi çekincesi yok çünkü..
sen hattımı kapat. ben fatura günü gelir de ödemezsem kanuni hakkın neyse yaparsın..
yazıklar olsun..
_____________________________ 
12 Mesaj
14 Nisan 2009; 9:08:06 

aveaya hattımın kapanması için başvuralı bugün 7 gün oluyor. hattım kapatılmadı. geçen hafta müşteri hizmetlerinden hattımın kapanmasını takip etmek için müşteri hizmetlerini aramam gerektiği söylenmişti. ama şu anda hattımla müşteri hizmetlerini arayamıyorum. hiç bir arama yapamıyorum.. arandığım zaman çalıyor telefon..
ben müşteri hizmetlerini nasıl arıycam? nasıl bilgi edinecem?
başka bi hattan aradım müşteri hizmetlerini bu sabah. saat 7:20 den 7:45 e kadar hatta beklettiler bağlamadılar.. hem ulaşamıyorum hem para veriyorum. böyle müşteri hizmetleri mi olur? böyle operatör mü olur?
avea hattımı kapatmayıp bu işi bi sonraki fatura dönemine geçirmek için elinden geleni yapıyor benim anladığım bu bundan..
tam bi işkenceye döndü bu iş..
ailemdeki 2 avea hatta da kapatma başvurusunda bulunuyorum bugün.. bu kadar aptal yerine konmamıştım hayatımda..
_____________________________ 
12 Mesaj
16 Nisan 2009; 8:27:10 

avea hattımı dün gece itibariyle kapattı. arandığında aradığınız numara kullanılmamaktadır diyor.
8. günün son saatlerinde kapanmıştır hattım.
son faturamı ödeyip kurtulacam aveadan.
_____________________________ 
11844 Mesaj
16 Nisan 2009; 11:13:41 

En güzeli :) ben de aynen kurtulmuştum aylık 200 tl yaklaşık fatura ödemekten bıkmıştım, artık turkcell faturalı kullanıyorum.
quote:

Orjinalden alıntı: sakarya71

avea hattımı dün gece itibariyle kapattı. arandığında aradığınız numara kullanılmamaktadır diyor.
8. günün son saatlerinde kapanmıştır hattım.
son faturamı ödeyip kurtulacam aveadan.

_____________________________4072 Mesaj
17 Nisan 2009; 0:50:49 

kapatmıyorsa hattını git taşı kontörlü turkcell veya vodafone a hiç kontör montör yükleme at sim kartı kendi kendine zamanı gelince kapanır zaten..


ne uğraşıyorsun avea bilmem ne müşteri hizmetiymiş :Pnot: hat kapanmış pardon sonradan gördüm.. neyse kapatmaya niyeti olanlar varsa avea faturalı kullanıp dediklerimi yapsınlar inanın daha kısa yoldan kapanır :)< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kankys -- 17 Nisan 2009; 0:51:47 >
_____________________________ 
35 Mesaj
21 Nisan 2009; 11:59:42 

Darısı başıma artık. Ben de bir an önce kurtulmak istiyorum bu ve benzeri muamelelerden.
_____________________________ 
12 Mesaj
22 Nisan 2009; 10:21:31 

14. günde hat iptal belgesi bana ulaştı.. şaşırdım açıkçası..
_____________________________1481 Mesaj
22 Nisan 2009; 10:51:21 

@sakarya71 istersen sana farklı bir yöntem söyleyeyim. Hattından gün içinde 5 - 6 saatlik görüşme yap hattı senin iptal etmene gerek kalmadan Avea iptal ediyor. Usulsüz kullanmış sayıyor seni avea.

İlk mesajında Müşteri Hizmetlerini aradım.30 dk bekledim yazmışsın.

Avea'da müşteri hizmetleriyle görüşmenin dakikası 1,5 SMS'tir. Bilginize...
_____________________________

Kusur benim imzamdır.Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.1481 Mesaj
22 Nisan 2009; 11:26:17 


quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Hat iptal belgesinin gelmesine çok şaşırdım. Bana 6 ay sonra göndermişlerdi. Demekki karşılama servisleri sorunlu ama "uğurlama" servislerini geliştirmişler.

Arama başı 1,5 sms


Bungee hocam ben bunu sordum müşteri hizmetlerine bana dakikası 1.5 SMS dedi ama. Hatta bu yüzden de baya kızmıştım.
_____________________________

Kusur benim imzamdır.Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.2030 Mesaj
22 Nisan 2009; 11:50:16 

Ah avea ah, tamam isteklisin ama biraz da ileriyi düşünerek hareket etsen. Küstürdüğün abonenin en az 5 aboneyi daha etkilediğini bilsen, kavgalı ayrılanın daha geri dönmeyeceğini bilsen çok güzel olurdu.
_____________________________ 
35 Mesaj
22 Nisan 2009; 17:18:49 


quote:

Orjinalden alıntı: SKELETER

Ah avea ah, tamam isteklisin ama biraz da ileriyi düşünerek hareket etsen. Küstürdüğün abonenin en az 5 aboneyi daha etkilediğini bilsen, kavgalı ayrılanın daha geri dönmeyeceğini bilsen çok güzel olurdu.


5 abone az sevgili Skeleter. Ben eşimle birlikte 2 hat kapattım şimdi. Babam, kardeşim ve anneminkini de bu ay sonuna kadar kapatacağız. Eşimin yakınlarıyla birlikte 7-8 hat kapatacağız.
_____________________________ 
12 Mesaj
24 Nisan 2009; 13:59:53 

@SKELETER ve @kuzey55 çok haksınız. küsen her abone bi kaç kişiyi peşine takıp gidiyor.. avea bunun farkına vardığında bence çok geç olacak.
avea bişeyleri düzeltmek istiyorsa müşteri hizmetlerinden (hezimetleri mi demek lazım acaba) başlamalı. baksanıza dünyadan haberleri yok. doğrusunu ben söyleyim dakikası 1,5 sms değil arama başına 1,5 sms. ve ulaşsanızda ulaşamasanızda faturanıza yansıyor.

bir de yanılmıyorsam avea kontörlü hatlar için kontör harcama detaylarını online işlemlerden inceleme imkanı sunmaya başlamış.. aynı aveanın aynı hizmeti faturalı hatlar için sun(a)maması hatta güncel fatura bilginizi bile göstermemesi, faturanızı ancak size iletildiğinde görebilmeniz sizce de garip değil mi?
_____________________________140 Mesaj
15 Aralık 2009; 18:55:05 

banada benzeri bir arama geldi. bu gün aradılar. 73 tl ara ödeme istediler yoksa 2 gün sonra hattınız kapanacak dediler.
her ne kadar çok avantajıda olsa bana bu hattın. bu haksızlığa katlanamayacağım artık.

bu sözü unutmayın, hayatınızda her zaman size lazım olur
"Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz." (Hz. Ali )< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkadir61 -- 15 Aralık 2009; 18:56:03 >
_____________________________1498 Mesaj
6 Ocak 2010; 20:01:16 


quote:

Orijinalden alıntı: xkadir61

banada benzeri bir arama geldi. bu gün aradılar. 73 tl ara ödeme istediler yoksa 2 gün sonra hattınız kapanacak dediler.
her ne kadar çok avantajıda olsa bana bu hattın. bu haksızlığa katlanamayacağım artık.

bu sözü unutmayın, hayatınızda her zaman size lazım olur
"Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz." (Hz. Ali )


_____________________________

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ


678 Mesaj
12 Mayıs 2010; 10:16:14 

ben de kapatmaya çalışıyorum
yaptık bi hata faturalı aldık
en kısa yol taşımak dedim ama 90gün dolmamışmecburen bayiye gidecem
Allah avea çalışanları ile uğraşabilecek güç ve sanır versin bana
_____________________________

2015 GOLF 1.2 TSI Midline Plus


Apple iPhone 6s Space Gray 64 Gb

SAMSUNG TELEFON MU?: BİR DAHA ASLA


678 Mesaj
17 Mayıs 2010; 10:26:06 

başvuruyu cumartesi yaptım
bayiden çıktığım an hattınız dış aramalara kapatılmıştırdiye uyarı vermeye başladı
başvurduğum anda beni uzaklaştırmışlar
hiçbirişlemi zamanında yapamayan avea bu işlemi 3-5 dakika sürmeden halletti
eee müşteri memnuniyeti tabii
herşeyde böyle olsanız o müşteri ne kadar memnun olacak ama . . .
bu başvuru granti değil kapanmayabilir sizi arayacaklar aramazlarsa siz arayın kapnamsı için dediler bi de
sanki manava başvurdum kapatmak için
kendi bayileri bile garanti edemiyor
_____________________________

2015 GOLF 1.2 TSI Midline Plus


Apple iPhone 6s Space Gray 64 Gb

SAMSUNG TELEFON MU?: BİR DAHA ASLA


678 Mesaj
18 Mayıs 2010; 8:40:33 

dün akşam aradılar
özeld değilse diye başlayan soru bana da soruldu
özel ama anlatayım da rahatlayın dedim
biraz eksik de kalsa anlattım dertlerimi
çoğuna karşılık veremedi uzun bi muhabbet sonunda defalarca kapatmanızı rica ediyorum diye ısrar edince
bari faturasız hatta taşıyalım dedi
taşıyın da bi de faturasız hatta geçiş ücreti mi ödeyeyim deyince
sizin için özel ücretsiz geçelim bi de 20 lira hediye verelim dedi
iyi bari hadi hatrın kalmasın yap öyle dedim
hat şuan kapalı aradığınız numara kullanılmamaktadır diyor
bakalım faturasıza geçip 20lirayı verecekler mi< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbytu -- 18 Mayıs 2010; 8:42:05 >
_____________________________

2015 GOLF 1.2 TSI Midline Plus


Apple iPhone 6s Space Gray 64 Gb

SAMSUNG TELEFON MU?: BİR DAHA ASLA


 
7345 Mesaj
18 Mayıs 2010; 11:25:16 


quote:

Orijinalden alıntı: fbytu

dün akşam aradılar
özeld değilse diye başlayan soru bana da soruldu
özel ama anlatayım da rahatlayın dedim
biraz eksik de kalsa anlattım dertlerimi
çoğuna karşılık veremedi uzun bi muhabbet sonunda defalarca kapatmanızı rica ediyorum diye ısrar edince
bari faturasız hatta taşıyalım dedi
taşıyın da bi de faturasız hatta geçiş ücreti mi ödeyeyim deyince
sizin için özel ücretsiz geçelim bi de 20 lira hediye verelim dedi
iyi bari hadi hatrın kalmasın yap öyle dedim
hat şuan kapalı aradığınız numara kullanılmamaktadır diyor
bakalım faturasıza geçip 20lirayı verecekler mi


faturalı hattı en sorunsuz kapatma yöntemi faturasıza geçirmek..

belli süreler dahilinde, lira yüklemeyince iptal oluyor zaten
_____________________________678 Mesaj
18 Mayıs 2010; 11:53:28 

öyle tabi ama işte geçiş yaparken faturasız tarifelerin 30 lira üyelik ücreti faturaya geliyor
ama eğer dediğini yaparsa ücretsiz geçecek
_____________________________

2015 GOLF 1.2 TSI Midline Plus


Apple iPhone 6s Space Gray 64 Gb

SAMSUNG TELEFON MU?: BİR DAHA ASLA


 
7345 Mesaj
18 Mayıs 2010; 12:02:07 


quote:

Orijinalden alıntı: fbytu

öyle tabi ama işte geçiş yaparken faturasız tarifelerin 30 lira üyelik ücreti faturaya geliyor
ama eğer dediğini yaparsa ücretsiz geçecek


evet bazı faturasız tarifelerde geçiş ücreti var.

eğer iptal ediyorsanız, tarifesi pek önemli değil aslında.. hediyeli 55 olsa ne olur
_____________________________678 Mesaj
18 Mayıs 2010; 12:54:35 

tarifesi önemli değil zaten ama faturalıdan geçişte ücret alınmayan yok galiba
hepsinde 30 lira alıyor
sadece faturasızdan faturasıza geçişte ücret alınmayanlar var

genç avea dedim ben ama keşke harbi tarife deseydim
verdiği 20 lirayı geniş kapsamlı kullanıp öyle kapatırdım bari
_____________________________

2015 GOLF 1.2 TSI Midline Plus


Apple iPhone 6s Space Gray 64 Gb

SAMSUNG TELEFON MU?: BİR DAHA ASLA


13958 Mesaj
18 Mayıs 2010; 13:07:36 
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


678 Mesaj
18 Mayıs 2010; 15:05:53 

evet öyleymiş ama böyle daha iyi oldu :)
hat faturasız oalrak açıldı
20kuruş+19.80 lira hediye vermişler
şimdi merak ettiğim şey ben bu kapan hattın faturasını nerden öğrenecem
online işlemler faturasız hatta ait artık
bayiden başka yol yok mu
_____________________________

2015 GOLF 1.2 TSI Midline Plus


Apple iPhone 6s Space Gray 64 Gb

SAMSUNG TELEFON MU?: BİR DAHA ASLA


678 Mesaj
8 Temmuz 2010; 12:51:43 

hattı kapatmak için başvuru yapıp faturasıza karar kılınca kıymete bindim
düzenli oalrak arayıp fikir alışverişi yapmak istiyoruz bizim çok değerli bi müşterimizsiniz önerilerinizi dinlemek isteriz falan filan diye öneri ve memnuniyet görüşmesi yapıyorlar

avea kullanırken bu kadar ilgilenseydiniz ya
ben de işin gerçeği o günden sonra pek kullanmadım dedim çünkü sadece o 20 lirayı kullandım
yine de uzun bi görüşme yapıp öneri ve görüş aldılar
_____________________________

2015 GOLF 1.2 TSI Midline Plus


Apple iPhone 6s Space Gray 64 Gb

SAMSUNG TELEFON MU?: BİR DAHA ASLA


 
105 Mesaj
19 Ağustos 2011; 23:32:39 

Selamlar avea ön ödemeli hattım vardı 6 ayı geçti hiç yükleme yapmadım. 3 ay daha geçince kapanacakmış fakat "telsiz kullanım ücreti" ödemek gerekiyor mu bu konuda bir sorun çıkar mı? TK ücreti eskiden sadece faturalı kullanıcılardan alınıyordu artık ön ödemeli hatlardan da alınacakmış ondan soruyorum. Gidip kapattırmakla uğraşmak istemem. Cevaplar için teşekkürler.
_____________________________36 Mesaj
15 Ocak 2014; 19:18:38 

Kafalarına göre fatura çıkarmalarına hayret kalıyorum. Hattından da, internetinden de neler çektirdiler. Abone sözleşmesi felan neyse ney hiç beklemeycem. Kapama cezası vs. ne varsa öderim. Olacak şey değil yeminle her hay fazladan fazladan bor çıkıyor üstüme hayret birşey!
_____________________________

Bu açıklanamaz, ama hissedersin. Hayatın boyunca dünyayla ilgili bazı şeylerin yanlış olduğunu hissetmişsindir. Ne olduğunu bilmezsin, ama o ordadır; beynine saplanmış bir kıymık parçası gibi... Seni deli eder... (Morpheus)


 
57 Mesaj
25 Temmuz 2015; 9:48:56 

avea benim hattımı kendi kapattı hemde nedensiz bi şekilde cumartesi günü vodafoneden aveaya geçmek gibi bi hata ettim çarşamba sabahı hattımı kapattı yani toplam 4 gün kullanım hakkı verdi 27 lik tarifem gitti hattımda 9 lira vardı o gitti..
ilk gün müşteri hizmetlerini aradım bana hattın arızalı olduğunu söyledi bende 5 tane avea bayii dolaşıp hat buldum 15 tl vererek yeni hat aldım daha sonra gene sorun dewam edince müşteri hizmetleri hattı genel müdürlük kapattığını söyledi şikayette bulundum cevap bekliyorum bir daha avea mı tövbeler olsunn 4 gündür telefonsuz dolaşıyorum
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________2106 Mesaj
25 Temmuz 2015; 13:18:34 


quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

avea benim hattımı kendi kapattı hemde nedensiz bi şekilde cumartesi günü vodafoneden aveaya geçmek gibi bi hata ettim çarşamba sabahı hattımı kapattı yani toplam 4 gün kullanım hakkı verdi 27 lik tarifem gitti hattımda 9 lira vardı o gitti..
ilk gün müşteri hizmetlerini aradım bana hattın arızalı olduğunu söyledi bende 5 tane avea bayii dolaşıp hat buldum 15 tl vererek yeni hat aldım daha sonra gene sorun dewam edince müşteri hizmetleri hattı genel müdürlük kapattığını söyledi şikayette bulundum cevap bekliyorum bir daha avea mı tövbeler olsunn 4 gündür telefonsuz dolaşıyorum

Mutlaka sistemsel bir hata olmuştur,şikayet formu oluşturun,şikayetvar'a yazın,
Tekrar açıyorlar
Benim hattımı da kapatmışlardı,tam 1 ay peşine düşüp tekrar açtırdım,
gönlümü 20 tl de hediye tl göndermişlerdi< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________ 
57 Mesaj
25 Temmuz 2015; 13:51:33 

hepsini yaptım şikayet dilekçeside oluşturdum 48 saatte cewap vermeleri gelekirken 50 saati geçti haber yok beni arayacaklarını söylüyorlar dewamlı şikayetimvar btk sitelerine şikayet ettim pazarteside tüketici haklarına başvuru yapıcam 4 gündür telefonsuzum akıbeti olmayan bi yolda bekliyorum telefonumu gene vodafona taşıdım çünkü numaram kaybolup gitmesin diye maddi zarardan çok manevi zararı var bu yaptıkları müşteri memnuniyeti adı altında ticarete sıgmaz haber vermeden kontürlü hattı kapamak akıl kari iş değil
Buna gelen 1 yanıtı gör.
@koray.tekler kullanıcısından bahsetti
_____________________________2106 Mesaj
25 Temmuz 2015; 14:47:38 


quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

hepsini yaptım şikayet dilekçeside oluşturdum 48 saatte cewap vermeleri gelekirken 50 saati geçti haber yok beni arayacaklarını söylüyorlar dewamlı şikayetimvar btk sitelerine şikayet ettim pazarteside tüketici haklarına başvuru yapıcam 4 gündür telefonsuzum akıbeti olmayan bi yolda bekliyorum telefonumu gene vodafona taşıdım çünkü numaram kaybolup gitmesin diye maddi zarardan çok manevi zararı var bu yaptıkları müşteri memnuniyeti adı altında ticarete sıgmaz haber vermeden kontürlü hattı kapamak akıl kari iş değil

Dediğim gibi,tamamen sistemsel bir hatayla kapanıyor
Siz şikayetinizin arkasında durun,tekrar açarlar
Vodafone'a geçerseniz işiniz zorlaşır onu şimdiden söylim
Neden
1-hattınız şuan kapalı oldugundan pasif durumdadır ve taşınamaz
2-Vodafone müşteri hizmetleri Avea'dan 5 kat daha ilgisiz ve bilgisizdir< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR6
0.422