Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (937. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguzgursel

quote:

Orijinalden alıntı: Sortie_Fiesta

Kardeş arabam çok çok güzel oldu Uçanzii kaçanzi :)

Ayrıca Cila olayı çok güzel :) yarı şişeyi bitirmiştik ikimizde ama on numara :)

Güle güle kullan Oğuz Dehşet güzel oldu Cam filmer Yakacak etrafı ! :) Maşalahh

şşşşt, niye söylüyosun foto çekmedim daha sürpriz yapcaktım ya

o imza ne öyle naptın Ferrari basic beta editionın demosu bile olamayız biz cruze ultrasonic titanium black logo edition

iyi 2 ayda bir bu cila işini yapalım, adapazarında ıslama köfte ısmarlarım kanka, ama senin dizel fiestanla gideriz, ne de olsa 10 lira yakıyo, o da ayıp olmasın diye, yok böyle bi araba

Senin ferrari konforunda aracın varken benim fiestanın lafı olmaz , haddimi bilirim ben :)

yalnız benim araçla ıslama köfte olayına gitmek ikimiz içinde kar'lı olacaktır : = )
  • quote:

quote:

quote:

Ayrıca Cila olayı çok güzel :) yarı şişeyi bitirmiştik ikimizde ama on numara :)

o imza ne öyle naptın Ferrari basic beta editionın demosu bile olamayız biz cruze ultrasonic titanium black logo edition

iyi 2 ayda bir bu cila işini yapalım, adapazarında ıslama köfte ısmarlarım kanka, ama senin dizel fiestanla gideriz, ne de olsa 10 lira yakıyo, o da ayıp olmasın diye, yok böyle bi araba

Senin ferrari konforunda aracın varken benim fiestanın lafı olmaz , haddimi bilirim ben :)

yalnız benim araçla ıslama köfte olayına gitmek ikimiz içinde kar'lı olacaktır : = )

estağfurullah, senin aracının konforu benimkiyle yarışır, maaşallah yağ gibi akıyor o da.

düşünsene senin arabanla gidersek ve mazot paranı ben verirsem ikimiz de kara geçiyoruz. hem sen bedava gitmiş gezmiş oluyorsun, hem de ben cruzea vereceğim benzin parasından tasarruf edip onun farkıyla sana yemek ısmarlıyorum. ben yine aynı parayı ödüyorum ama ben de yolcu koltuğunda rahat yolculuk etmiş oluyorum, işte markalar arası dayanışma
  • quote:

quote:

quote:

quote:

estağfurullah, senin aracının konforu benimkiyle yarışır, maaşallah yağ gibi akıyor o da.

düşünsene senin arabanla gidersek ve mazot paranı ben verirsem ikimiz de kara geçiyoruz. hem sen bedava gitmiş gezmiş oluyorsun, hem de ben cruzea vereceğim benzin parasından tasarruf edip onun farkıyla sana yemek ısmarlıyorum. ben yine aynı parayı ödüyorum ama ben de yolcu koltuğunda rahat yolculuk etmiş oluyorum, işte markalar arası dayanışma

Varım diyorum := ) ilerleyen günlerde düşünürüs bu olayı , şimdi Cruze vakti resimleri bekliyoruz Oğuz :) Herkes bekliyor ( gerçi ben gözlerimle gördüm ayrı bi konu )

Bujiler içinde hemen öyle etkisini gösterecek bişi değil bi kaç yüz km'den sonra belli olacak ne kadar iyi performans verdiği veya vermediği biraz daha zamanı var bujinin.
  • Hocam, 5-6000 km.lerde 11 ve civarı idi ama 10binlere gelince düşeceğine 12 ye çıktı :(

quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

Hocam araç alındıkta bu yana olan ortalama yakıt mı 12 litre?

quote:

Orijinalden alıntı: ERDALUSTA

100 km de ki yakıt tüketimi..05/01/2011

• quote:

http://www.ressim.net/6/upload/b0a7b80b.jpg
    http://www.ressim.net/6/upload/0e57bce6.jpg
    ]

Bu sabah 7.30 civarı önümde taksiyi görünce hemen cep telefonumu çıkarttım ve resimledim

karşınızda CRUZE taksi..... ( Yer Havalimanı kavşağı Topkapı istikameti )

( resimleri direk forumda çıkartamadım çok uğraştım olmadı tek tek link olarak verdim kusura bakmayınız )

yapma sasılacak ne var gel beylıkduzune heryer cruze taksı dolu ve aylardır cok komıksın valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: medistor

quote:

http://www.ressim.net/6/upload/b0a7b80b.jpg
    http://www.ressim.net/6/upload/0e57bce6.jpg
    ]

Bu sabah 7.30 civarı önümde taksiyi görünce hemen cep telefonumu çıkarttım ve resimledim

karşınızda CRUZE taksi..... ( Yer Havalimanı kavşağı Topkapı istikameti )

( resimleri direk forumda çıkartamadım çok uğraştım olmadı tek tek link olarak verdim kusura bakmayınız )

yapma sasılacak ne var gel beylıkduzune heryer cruze taksı dolu ve aylardır cok komıksın valla

komik mi ? Ben şaşırdım çünkü neden söyleyeyim mi ?

Arkadaşım Cruze çok yakan bir araç ve taksi olarak lpg bağlatsalar bile çok az kar ettirecek bir araç donanımı çok güzel herşeyi güzel kabul ama "kar " ettirecek bir araç değil ticari anlamda

şaşılacak durum bu komik olan ise senin yazdığın ve şuraya birşeyler paylaşıyorsak soğutmayın , o resimleri çekerken aa foruma eklerim çekeyim heves etmiştim ama saol komik yün kıl diyerek tüm hevesimi aldın kınıyorum...
  • Yan ayna kromu

çıta setinin çizgisini tamamlamak amacıyla bundan alıp iç tarafını siyah kaplatsam nasıl olur? kaplama yaptırdığım tuningçi bu fikri verdi. ucuzsa al, çizgi dışında kalan yerleri kaplarız dedi. Gözünüzde canlandırmamız lazım çünkü fotoğrafı yok, bugüne kadar böyle yaptıran olduğunu sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 6 Ocak 2011; 2:02:52 >
  • fiestacı arkadaş;
    merak ettiğim birşey var...sadece merakımdan...
    şu imzanızdaki cruze araca sahip değilsiniz galiba...sadece sempatizansınız...
    her beğendiğiniz aracı imzanıza eklermisiniz...ayrıca
    yazmışsınız doğrusu ''cruze'' olmalıydı.
    kenarları beyazın anlamı nedir acaba?
    fiesta forumunda aracınızla ilgili pek bir paylaşım yok sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

fiestacı arkadaş;

her beğendiğini eklemiyor paanther, teessüf ederim, o benim aracım nasıl olsa hergün kardeş kardeş yanyanayız

espri olsun diye ultrasonic bujili titanyum cam filmli ferrari basic edition koyduk ismini.
    söyledim, dedim fiesta konusuna git, yok ordaki paylaşım hoşuna gitmedi, buraya geldi. dilinden de cruze cruze düşürmüyor hergün şirkette, ben de bir sempati hissettim, dizeli olsa alırdı aslında hb versiyonu istiyor arkadaş, hb cruze bi de dizel olsa... inşallah bir sonraki aracı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 6 Ocak 2011; 1:54:33 >
  • Top Safety
  • quote:

quote:

fiestacı arkadaş;

her beğendiğini eklemiyor paanther, teessüf ederim, o benim aracım nasıl olsa hergün kardeş kardeş yanyanayız

espri olsun diye ultrasonic bujili titanyum cam filmli ferrari basic edition koyduk ismini.
    söyledim, dedim fiesta konusuna git, yok ordaki paylaşım hoşuna gitmedi, buraya geldi. dilinden de cruze cruze düşürmüyor hergün şirkette, ben de bir sempati hissettim, dizeli olsa alırdı aslında hb versiyonu istiyor arkadaş, hb cruze bi de dizel olsa... inşallah bir sonraki aracı olur.

kimseyi kısıtlar gibi bir düşüncemiz olmadı, olamazda zaten...
    sana yazdığım gibi burası ahlak ve saygı kuralları çerçevesinde kalmak kaydı ile özgür bir forum...

ben imzadaki aracın senin olduğunu biliyorum zaten...
    sadece vereceği cevapları merak etmiştim.

arkadaşın, fiesta forumunu da beğenecektir ama emek ve zaman harcaması gerekli diye düşünüyorum...
    burada sen varsın diye foruma kolay daldı ama arada 2 mesajdan fazla paylaşım yaparsa, yeni arkadaşlar edinecektir...
    dediğin gibi inşallah bir sonraki araca...
  • bir araba eğer şirket filo aracı ve taksi olmuşsa, hele hele cruze olmuşsa..

''artık onu en uygun zamanda değiştirmenin vakti gelmiştir''

(şahsi fikrimdir)
  • quote:

quote:

quote:

fiestacı arkadaş;

kimseyi kısıtlar gibi bir düşüncemiz olmadı, olamazda zaten...
    sana yazdığım gibi burası ahlak ve saygı kuralları çerçevesinde kalmak kaydı ile özgür bir forum...

ben imzadaki aracın senin olduğunu biliyorum zaten...
    sadece vereceği cevapları merak etmiştim.

arkadaşın, fiesta forumunu da beğenecektir ama emek ve zaman harcaması gerekli diye düşünüyorum...
    burada sen varsın diye foruma kolay daldı ama arada 2 mesajdan fazla paylaşım yaparsa, yeni arkadaşlar edinecektir...
    dediğin gibi inşallah bir sonraki araca...

Karşınızdaki insanı küçük görüp " iki kelime edip yeni arkadaşlar edinecektir , yok sen varsın diye buraya daldı da mesajlar gönderdi ayıp şeyler

Cruize arabanız mutlu mesut olun

Oğuz hatrına daha fazla bişi demim kalın sağlıcakla :)
  • peki oldu...
  • quote:

Yan ayna kromu

çıta setinin çizgisini tamamlamak amacıyla bundan alıp iç tarafını siyah kaplatsam nasıl olur? kaplama yaptırdığım tuningçi bu fikri verdi. ucuzsa al, çizgi dışında kalan yerleri kaplarız dedi. Gözünüzde canlandırmamız lazım çünkü fotoğrafı yok, bugüne kadar böyle yaptıran olduğunu sanmıyorum.

dediğini anladım, olur tabi neden olmasın...ama çok krom olmayacakmı?
    sonra çok sırıtmasın...
  • Selam arkadaşlar. Şu Cruze'nin 1,6 Lt 16V 124 HP lik modeli alan ya da test edeniniz var mı? Performansı nasıldır? Kimse test ettimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

isteyenle 28 ocak günü bursa çevre yolunda kapışalım

hemde cok istiyorum ama malasef gelemiyorum (((((((((((((((
  • quote:

bir araba eğer şirket filo aracı ve taksi olmuşsa, hele hele cruze olmuşsa..

''artık onu en uygun zamanda değiştirmenin vakti gelmiştir''

(şahsi fikrimdir)

Neden boyle bi dusunce olustu sizde?
  • quote:

quote:

Yan ayna kromu

dediğini anladım, olur tabi neden olmasın...ama çok krom olmayacakmı?
    sonra çok sırıtmasın...

işte ben de kararsız kaldım, krom kısmı tam düzgün şekilde devam etmeyebilir ve ayrıca siyah kaplama çok iyi durmayabilir. 30-40$ parası var bir de emin olamadığım için vazgeçtim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: milelisli27

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

quote:

Sabah ise gelirken isiklarda bir tane Honda Civic ile yan yana geldik, tabi herif benim canavari gorunce soyle bi bakti, ben ona baktim ve yesil isik Honda Civic nerde???? dikiz aynasindan zor gordum herifi :)))))))))))

Senin arabayı 1.6 zannetmiştir ondan heveslenmiş sanırım... Bilse 1.8 olduğunu bulaşmazdı sana...

buda Cruze gitmiyo, cekmiyo diyenlere gelsin artik ne diyeyim :))))

arkadaş sende bizim 1,6 ları ne zannedıyorsun bılmıyorum ama benım 1,6 la varım kım varsa ıstedıgı yarısa yağıslı - karlı - tozlu - sıcak farketmez zannedıyorum kı otobanda zor kapısır bu arabalarla cunku bı kere surucuye guven verıyor.....

simdi ben anlamadim sen banami meydan okuyorsun? Eger oyle bisey varsa yaza Turkiye' ye tatil icin arabayla gitmeyi dusunuyorum, goruselim ))

sayın melisli sana değildi lafım 1,6 zannetmiştir diyeneydi ama sen başladın mağdem bede devam ediyorum istanbul beylikdüzündeyim varım ben benim canavarla hemde lpg li buyur yazın geldiğinde bekliyorum ok...

ok kardes ))
  • 
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.