Şimdi Ara

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★ (934. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.112
Cevap
162
Favori
3.530.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: paanther

faruk, oğuz, ünsal vs. arkadaşlar bu aksesuar bilgilendirmeleri için bir başlık açıp
    link resim artık herne varsa o bölümde toplasak iyi olurmu acaba? ne dersiniz...

Cruze Aksesuar - Makyaj - Modifiye konusunu açtım arkadaşlar. O konuda benim attığım mesajdaki gibi, katalog gibi paylaşımda bulunursanız eşsiz bir paylaşım olur
  • Arkadaslar bi sey sormak istedim. Gercekten yakitin motorun yeni olmasi ile ilgili bi alakasi varmi? Yani motor yeni oldugu icin cok yakiyo gibi bi kavram dogrumu? Dogruysa ne zaman normale doner?
  • 100 Litre benzinle 550 km yol yaptim aracim suan 550 km de 1,8 motor icin normal mi fazlami, fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar...
  • Sabah ise gelirken isiklarda bir tane Honda Civic ile yan yana geldik, tabi herif benim canavari gorunce soyle bi bakti, ben ona baktim ve yesil isik Honda Civic nerde???? dikiz aynasindan zor gorum herifi :)))))))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: milelisli27

Sabah ise gelirken isiklarda bir tane Honda Civic ile yan yana geldik, tabi herif benim canavari gorunce soyle bi bakti, ben ona baktim ve yesil isik Honda Civic nerde???? dikiz aynasindan zor gorum herifi :)))))))))))

Senin arabayı 1.6 zannetmiştir ondan heveslenmiş sanırım... Bilse 1.8 olduğunu bulaşmazdı sana...
  • quote:

100 Litre benzinle 550 km yol yaptim aracim suan 550 km de 1,8 motor icin normal mi fazlami, fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar...

100km de 18 lt fazla geldi bana.
    gerçi her yeşil ışıkta böyleyse...
  • Arkadaşlar bende 2011 Cruze LS Plus SR araç var ve kitapçığını okuduğumda aynaların elektronik olarak içeriden katlanır olması gerektiğini anlıyorum. Ancak benimkiler katlanmıyor arıza mı var benimkinde yoksa katlanmıyormu aynalar. Kitapçığında (0) konumuna getirip aşağıya doğru basınız aynalar katlanır diye açıklama yazılmış. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★

kapı eşikleri çinden geldi ama malzemesi işçiliği 10 numara, parasına göre demek yanlış olur, bence alabileceğiniz en güzel kapı eşikleri.
    ancak cam çıtaları yerli üretim, kenarında s-dizayn yazıyor ve mükemmel değil ama kötü de değil. 12 parça seti 107tlye aldım.
    1 saat uğraştık ancak bu kadar düzgün takabildik. iç tarafı komple bant olduğu için silikon desteği yapmadık, inşallah ilerde atmaz.

serhat sezgin arkadaşım, kapı eşiklerini bugün kargoya verdim.
    Deku, müsait bir zamanda buluşalım.

tşk ederim bu arada süper olmuş....
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotikmen

Arkadaşlar bende 2011 Cruze LS Plus SR araç var ve kitapçığını okuduğumda aynaların elektronik olarak içeriden katlanır olması gerektiğini anlıyorum. Ancak benimkiler katlanmıyor arıza mı var benimkinde yoksa katlanmıyormu aynalar. Kitapçığında (0) konumuna getirip aşağıya doğru basınız aynalar katlanır diye açıklama yazılmış. Teşekkürler

Bu özellik ne yazık ki LT olan modellerde geçerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mt_cruze

quote:

Orijinalden alıntı: robotikmen

Arkadaşlar bende 2011 Cruze LS Plus SR araç var ve kitapçığını okuduğumda aynaların elektronik olarak içeriden katlanır olması gerektiğini anlıyorum. Ancak benimkiler katlanmıyor arıza mı var benimkinde yoksa katlanmıyormu aynalar. Kitapçığında (0) konumuna getirip aşağıya doğru basınız aynalar katlanır diye açıklama yazılmış. Teşekkürler

Bu özellik ne yazık ki LT olan modellerde geçerli

valla benim araba LT ama benimkinde de yok simdi yine baktim geldim (((((, yapilirmi acaba?
  • quote:

quote:

100 Litre benzinle 550 km yol yaptim aracim suan 550 km de 1,8 motor icin normal mi fazlami, fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar...

yok ilk 500 km cok sakin ve devirli kullandim, son 50 km agresif kullandim dayanamadim ne yapim, yanimdan Lada basip geciyordu en sonunda yeter artik dedim 500 km yeter dedim kendi kendime son 50 km bastim, arac cok agir oldugu icin ilk kalkisda yiyo ne yiyorsa, yani lafin kisasi biraz daha km yaptikdan sonra normale donermi yoksa hep boylemi olacak?
  • @oguzgursel kardes senin araban super ama bence sen bu arabaya uzerinde ki jantlarin 17" olanini tak daha super olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

quote:

Sabah ise gelirken isiklarda bir tane Honda Civic ile yan yana geldik, tabi herif benim canavari gorunce soyle bi bakti, ben ona baktim ve yesil isik Honda Civic nerde???? dikiz aynasindan zor gordum herifi :)))))))))))

Senin arabayı 1.6 zannetmiştir ondan heveslenmiş sanırım... Bilse 1.8 olduğunu bulaşmazdı sana...

buda Cruze gitmiyo, cekmiyo diyenlere gelsin artik ne diyeyim :))))
  • quote:

quote:

quote:

yok ilk 500 km cok sakin ve devirli kullandim, son 50 km agresif kullandim dayanamadim ne yapim, yanimdan Lada basip geciyordu en sonunda yeter artik dedim 500 km yeter dedim kendi kendime son 50 km bastim, arac cok agir oldugu icin ilk kalkisda yiyo ne yiyorsa, yani lafin kisasi biraz daha km yaptikdan sonra normale donermi yoksa hep boylemi olacak?

yok yok sabretmek gerekli, hep öyle olmasına imkan yok zaten.
    bende ilk zamanlar3000-4000 km 12lt den aşağıya düşmedim şimdi 13.500km de 9lt den aşağıda......

aman şimdi basmasınlar burayı anti-cruze cular...18 lt 18 lt diye...
  • Arkadaşlar Cruze da xenon Garantidenmi çıkartıyor arabayı ??? Bir yerden duydun çok ilginç geldide ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas2004

Arkadaşlar Cruze da xenon Garantidenmi çıkartıyor arabayı ??? Bir yerden duydun çok ilginç geldide ???

selam,benim sağ farda ufak çatlamalar oldu,garantiden değiştirdim.ya servis xenonları farketmediki imkanı yok yada önemsemediler.ama bu ikiside olmayacağına göre garanti ile ilgili bi sorun yok demekki
  • Mielisli üstad öncelikle 142 beygirlik aracının hakkını moskova caddelerinde vermen oldukça tatmin edici güzel bir olay... Yalnız senin aracın (1.8 otomatik vites) yakıt tüketim değerlerine baktım Almanya CHEVROLET sitesinde,,, şehiriçi 10,5 yazıyor ,,,, ilk 4000 km rodaj artı moskovanın -20 dereceye varan bugünlerdeki soğuklarını da hesaba katarsak senin araç 4000 km ye gelinceye kadar +1,5 litre bir fazla değerle hadi diyelim şehiriçinde 100 km de 12 litre yaksın.... Ama şundan emin olmalısın ki yazın aracının motoru da kendine geldiğinde 10,5 ile 11 arasında bir değeri yakalaman olağan bir durum olacaktır

★★★ CHEVROLET CRUZE ★★★
  • quote:

@oguzgursel kardes senin araban super ama bence sen bu arabaya uzerinde ki jantlarin 17" olanini tak daha super olur...

teşekkürler, jantla iş bitseydi keşke. jant + lastikler + yay çok pahalıya patlar ve bir o kadar daha önemlisi, bizim evin önünde kaldırım payı tampon boşluğu anca yetiyor. yay taktırırsam park konusunda çok sıkıntı çekerim. ve istanbulun çukurlu kasisli yollarında çok zor iş o. o yüzden vazgeçtim o işe girmiyorum.
  • Oguz dostum ne zaman gorusuyoruz ?
    Acaba ufak bi istanbul bulusmasi mi yapsak :)
  • 
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.