Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.776
Cevap
418
Favori
3.764.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dikmen56

Arkadaşlar , Tiguan 1,4 150 PS Trend Fun DSG şanzuman araç almayı düşünüyorum. Aracın artıları eksileri nelerdir yardımcı olursanız sevinirim.

Artıları cok, tek eksisi sport&style olmamasi bence

O rakamlara cikmisken bence sport&style donanim alin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @evren

1.4 150 hp beyaz
    elektrıklı katlanır yan ayna
    hız sabıtleyıcı

sıgorta kasko harıc 71.800

nasıl fıyat...

Ben cc siz ve katlanır yan ayna olmadan üstelik ruhsat işleri hariç 75.000 tlye aldım.(kurun yüksek olduğu zaman. Fiyat çok iyi bence

• Zenon far uygulaması yaptıran oldumu aranızda sayın arkadaşlar

• iguanayı yalnız bırakmadım ve arkadaşını ekledim. renkleri sade bir hale getirdim.
    Renkli olması sorun değil ama ufaltınca çok biçimsiz oluyor. Belki çok çok ileride tişört için bol renkli sürüme geçeriz.

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

• quote:

Orijinalden alıntı: gknltnr

Zenon far uygulaması yaptıran oldumu aranızda sayın arkadaşlar

yarına karar vermem gerekıyor

cc ne demek bu arada bılmıyorum
  • quote:

quote:

cruise control hız sabitleyici
  • Arkadaslar
    Whıte&nıght donanıma dsg gelmesi sözkonusu mu?
    Yanı böyle bir ihtimal var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceycuş

quote:

quote:

cruise control hız sabitleyici

tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

Arkadaslar

White Night aslında sport&style 122bg aracın üzerine xenon, cam tavan, spoiler, 18" jant eklenmiş halidir. Halihazırda W&N almak isteyip de üzerine diğer extralardan ekletmek isteyenler için; doğuş Almanya'ya S&S + yukarıda yazdığım eklentileri ve sizin istediğiniz extraları sipariş ediyor.

Sorunuza gelecek olursak bayiye bu talebinizi ilettiğinizde sizin için S&S 150bg+dsg+xenon+cam tavan+spoiler+18"jant şeklinde sipariş geçecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akineton

quote:

Orijinalden alıntı: imagoodman

Arkadaslar

White Night aslında sport&style 122bg aracın üzerine xenon, cam tavan, spoiler, 18" jant eklenmiş halidir. Halihazırda W&N almak isteyip de üzerine diğer extralardan ekletmek isteyenler için; doğuş Almanya'ya S&S + yukarıda yazdığım eklentileri ve sizin istediğiniz extraları sipariş ediyor.

Sorunuza gelecek olursak bayiye bu talebinizi ilettiğinizde sizin için S&S 150bg+dsg+xenon+cam tavan+spoiler+18"jant şeklinde sipariş geçecektir.

Teşekkür ederım bilgi için.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerkmen

Az önce Mez Otomotiv'de hırsızlık sonrası takılan yeni cihazımı test ederken GALVOLASER ile tanışma fırsatı buldum.
    Erdoğan Bey'e umarım, sahip olduğu ses sistemi konusunda yardımcı olmuşumdur.
    Tiguan Club'daki arkadaşlarımızı servislerde görmek keyif verici.

Bende cok memnun oldum eger siz olmasaydiniz zenec teki arkadasla nerdeyse birbirimize girecektik

• Aman Erdoğan Bey, ne demek :)
    Sahip olduğunuz sistemde sorun yok. İvediyen, dediğimiz tesisat eklentisini yaptırın bence...
  • quote:

Arkadaşlar , Tiguan 1,4 150 PS Trend Fun DSG şanzuman araç almayı düşünüyorum. Aracın artıları eksileri nelerdir yardımcı olursanız sevinirim.

17 " jantlarıyla,gümüş tavan raylarıyla,karartılmış arka camlarıyla dıştan farkedilen,fonksiyonel direksiyonuyla,daha iyi bir müzik sistemiyle,yağmur sensörüyle keyif ve konfor veren sport&style'ı kesinlikle tavsiye ederim..Tabii ki maddiyattır eminim sebep,ama kur bu kadar düşükken,fırsatı yakalamışken şartlar daha da zorlanmalı bence,çünkü sonra bu eksiklikleri hissedip pişman olacağınıza inanıyorum..
  • quote:

1.4 150 hp beyaz
    elektrıklı katlanır yan ayna
    hız sabıtleyıcı

sıgorta kasko harıc 71.800

nasıl fıyat...

Ona bir de trafik sigortası kaptırılır gibi geliyor bana..Ama olmasa da iyi fiyat..
  • Arkadaşlar white night aracım birkaç gün icinde geliyormuş teslim almadan önce yan basamak taktirmak istiyorum. Sizce servistemi taktirayim yoksa dışardan alıp mı taktirayim? Sanırım birkaç farklı model varmış. Hangi modeli tavsiye edersiniz? Ayrıca başka serviste ekleyebileceğim bişey varmı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtorkun

quote:

17 " jantlarıyla,gümüş tavan raylarıyla,karartılmış arka camlarıyla dıştan farkedilen,fonksiyonel direksiyonuyla,daha iyi bir müzik sistemiyle,yağmur sensörüyle keyif ve konfor veren sport&style'ı kesinlikle tavsiye ederim..Tabii ki maddiyattır eminim sebep,ama kur bu kadar düşükken,fırsatı yakalamışken şartlar daha da zorlanmalı bence,çünkü sonra bu eksiklikleri hissedip pişman olacağınıza inanıyorum..

arkadaşlar selam

1.4 benzinli modellerde yol bilgisayarında uzun dönem tüketim kaç lt/100km görünüyor yardımcı olabilir misiniz?

kullanım şartlarına göre farkeder ama en azından fikir verecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mastor1

quote:

quote:

arkadaşlar selam

1.4 benzinli modellerde yol bilgisayarında uzun dönem tüketim kaç lt/100km görünüyor yardımcı olabilir misiniz?

kullanım şartlarına göre farkeder ama en azından fikir verecektir.

İstanbul içi kullanım 1900 km oldu uzun süreli ortalama 9.5. kısa süreli ortalamam da 8.5-9 arasında (daha düşecek yani).

• quote:

quote:

Katılıyorum.

• Merhaba arkadaşlar,

Şu anda Golf5(1.6FSIComfort) kullanıyorum. Bir süre önce artık üç kişilik bir aile haline geldiğimiz için daha geniş ve güvenlikli bir araç olan Tiguan i almayı düşünüyorum. Nihayetinde Altur ile görüşmelere hayırlısıyla başladık. Bir konu moralimi bozdu, aracıma çok düşük takas bedeli sundular(renault yada nissan çok daha yüksek takas bedeli sunuyor) Benim kafamda ki model donanım zenginliği açısından White Night modeli. Ancak bir JEEP niyetiyle kullanacağım araçta, bugüne kadar hiç nasip olmayan DSG otomatik şanzıman da olsun istiyorum. Açıkçası her iki model arasında kararsız kaldım. Tigu'da cam tavan, büyük jant ve xenon far-led aydınlatma fln kesin olsun istiyorum. CC, navigasyon, otomatik park özelliği fln benim için çok ta kullanışlı şeyler değil. WN de bulunan özellikleri SS 150ps Dsg ye eklediğimizde fiyat tahmini 75.000 tl civarı oluyor. WN aldığımızda ise yaklaşık 65.000 tl. Yani sadece dsg ve 28ps in farkı 10.000 tl ki bana da bu rakam acı veriyor. Sizce ne yapmalı site sakini arkadaşlar? Paraya kıyıp DSG ye o kadar para vermelimi? Yoksa manual candır, bırak 150ps i 122 sana yeter diyerek WN ile devam mı? Bu arada, performans yada koltuğa yapışayım diye merakım yok. Sadece araçta 4-5 kişi varken yokuşta sürekli vites küçültmek istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyyil -- 6 Aralık 2012; 15:43:33 >

• 
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.