Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.776
Cevap
419
Favori
3.763.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar...uzun zamandır takipçiniz olarak hepinize çok teşekkür ederim..görüpte dışardan aşık olduğum tiguanın iç dünyasınıda bana sevdirdiniz..inşallah çarşamba günü 1.4 122bg s&s panoramik cam tavan+CC şeker beyazı aracımla aranızda olacağım...yan basamak taktıracağımda ayrı bir aparat almam falan mı gerekiyordu? bilgilendirirseniz sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinyor5582

selamlar...uzun zamandır takipçiniz olarak hepinize çok teşekkür ederim..görüpte dışardan aşık olduğum tiguanın iç dünyasınıda bana sevdirdiniz..inşallah çarşamba günü 1.4 122bg s&s panoramik cam tavan+CC şeker beyazı aracımla aranızda olacağım...yan basamak taktıracağımda ayrı bir aparat almam falan mı gerekiyordu? bilgilendirirseniz sevinirim...

Araciniz hayirli olsun. Eger uzerindeki rcd510 cihazini degistirmeyi dusunuyorsaniz hic kullanmadan degistirmenizi oneririm. Hic kullanilmamisken eskisini degerlendirebiliyorlar. Ancak uzerinde vakit gecerse sorun oluyor. Tekrar hayirli olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

selamlar...uzun zamandır takipçiniz olarak hepinize çok teşekkür ederim..görüpte dışardan aşık olduğum tiguanın iç dünyasınıda bana sevdirdiniz..inşallah çarşamba günü 1.4 122bg s&s panoramik cam tavan+CC şeker beyazı aracımla aranızda olacağım...yan basamak taktıracağımda ayrı bir aparat almam falan mı gerekiyordu? bilgilendirirseniz sevinirim...

Hosgeldiniz,araciniz hayirli olsun.Krikoyu degistirmeniz gerek,basamak takildigi icin aracla geleni kullanamiyorsunuz.
  • çok çok teşekkürler..yeni kriko isteyeceğim...rcd 510 nu değiştirmek istiyorum ama malesef maddiyat şuan için yeterli değil idare edeceğiz şimdilik..
  • Henüz 2000km'deki Tiguan aracımda düşük hızla seyrederken fren yaaptığımda gıyk diye bir ses geliyor. Nedeni ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitobjk

Henüz 2000km'deki Tiguan aracımda düşük hızla seyrederken fren yaaptığımda gıyk diye bir ses geliyor. Nedeni ne olabilir?

Diskle balata arasına toz yada küçük bir taş sıkışmış olabilir.
    Bir süre sonra geçer merak etmeyin.
  • quote:

çok çok teşekkürler..yeni kriko isteyeceğim...rcd 510 nu değiştirmek istiyorum ama malesef maddiyat şuan için yeterli değil idare edeceğiz şimdilik..

Basamak taktiginizda zaten otomatik olarak kriko icin gereken islemi yapiyor servisler. Araciniz hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: orcunakin

quote:

çok çok teşekkürler..yeni kriko isteyeceğim...rcd 510 nu değiştirmek istiyorum ama malesef maddiyat şuan için yeterli değil idare edeceğiz şimdilik..

Basamak taktiginizda zaten otomatik olarak kriko icin gereken islemi yapiyor servisler. Araciniz hayirli olsun

hangi basamak öneriyorsunuz.
    2 tip basamak volkswagen'in Türkiye sitesinde bulunuyor.
    Birisi 200 kg yük taşır diyor ama fiyatı yüksek, diğeri ucuz ama ayrıntı yok.
    Ne kadar taşır, yoksa taşımaz mı, ne işe yarar belli değil.

Forum kullanıcıları hangisini öneriyor?
  • Herkese merhabalar,

VW den araçlarını geri görüş kamerası ile sipariş ederek almış arkadaslar, aracınızda geri görüş kamerası nereye monte edilmiş? VW logo kapak içi yada plakanın üst tarafında mı?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Harris32

quote:

quote:

Ben alirken sadece ucuz olan vardi serviste. O fiyatlara montaj dahil degil. Uzerine montaj fiyatlarida geliyor. 2000TL bana basamak icin biraz cok geldi acikcasi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Harris32

quote:

quote:

Ben alirken sadece ucuz olan vardi serviste. O fiyatlara montaj dahil degil. Uzerine montaj fiyatlarida geliyor. 2000TL bana basamak icin biraz cok geldi acikcasi

fiyata katılıyorum, gerçekten çok fazla, daha önemli parçaları öncelikle tercih etmek gerekiyor.
    En azından opak renk bir araç alana kadar, yan basamağın yarı fiyatına metalik renk seçilebilir.
    üstüne katlanır ayna veya hız sabitleme bile alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitobjk

Henüz 2000km'deki Tiguan aracımda düşük hızla seyrederken fren yaaptığımda gıyk diye bir ses geliyor. Nedeni ne olabilir?

Balata ile disk arasına tazyikli su ile yıkayın ama diskler soğuk iken yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: b335

Herkese merhabalar,

VW den araçlarını geri görüş kamerası ile sipariş ederek almış arkadaslar, aracınızda geri görüş kamerası nereye monte edilmiş? VW logo kapak içi yada plakanın üst tarafında mı?

Teşekkürler

Tiguan'da plakanın üst tarafında, yani bagaj açma tuşunun olduğu bölgede bulunuyor oem kamera.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CGR1 -- 2 Aralık 2012; 21:09:14 >
  • herkese selamlar..yurtdışından zenec veya rns 510 cihaz getirmiş olan arkadaşım varmı? varsa maliyetlerini söyleyebilirlermi? bide zenecle rns arasındaki fiyat farkı tam olarak ne kadar? çoğunlukla rns 510 tercih ediliyor diye okuyorum ne tavsiye edersiniz??
  • Ben de cruise control taktırdım. Kartal Doğuş Oto da yaklaşık 800 TL ücreti oldu.
    Ayrıca 30.000 km ye gelen araçlara motor koruma yapılmasını tavsiye ettiler 85 +KDV .
    Şimdilik yaptırmadım.

İyi Akşamlar
  • Herkese merhaba.. 2010yılında aldıgım 4x4 sport style tiguan ımın
    degisimini tamamlamak üzereyim. Simdilik asagıaki resmi paylasacagım
    hersey bittiginde ayrı bir konu acacagım. Hadi bakalım 2 resim arasındaki
    10dan fazla farkı bulun

ONCE
     ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

SONRA
     ***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cestvrai -- 2 Aralık 2012; 22:54:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CGR1

quote:

Orijinalden alıntı: b335

Herkese merhabalar,

Teşekkürler

Tiguan'da plakanın üst tarafında, yani bagaj açma tuşunun olduğu bölgede bulunuyor oem kamera.

Teşekkürler, digeridir diye umuyordum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

Herkese merhaba.. 2010yılında aldıgım 4x4 sport style tiguan ımın
    degisimini tamamlamak üzereyim. Simdilik asagıaki resmi paylasacagım
    hersey bittiginde ayrı bir konu acacagım. Hadi bakalım 2 resim arasındaki
    10dan fazla farkı bulun

Aracı yıkatmışsınız, güzel olmuş :)
    Bir de öndeki araç da sizinse güzel sınıf atlaması olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilicturan -- 2 Aralık 2012; 23:34:18 >
  • ilk koydugum arac 1 e 1 benim eski aracım. digeri yenisi
    2010 kasa standart donamımlı tiguan 2012 R line'a donusmek
    üzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

ilk koydugum arac 1 e 1 benim eski aracım. digeri yenisi
    2010 kasa standart donamımlı tiguan 2012 R line'a donusmek
    üzere

Güle güle kullanın,
    Basamak, tampon altı boyamalar (ön-arka), stop değişimi, jantlar, kapı kolu nikelaj kaplamaları bir de ayna kapaklarında nikelaj kaplamaları. Hepsi güzel de sizin araca özel değil, bu ayna kapaklarındaki nikelaj görünümüne alışamadım, Jaguar'daki dahi garip geliyor, sevemedim. Aracın genel görünümü oldukça değişip güzelleşmiş, eliize sağlık.

• 
Sayfa: önceki 11181119112011211122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.