Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (118. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
59
Favori
382.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlarla bizim evde oturmuşuz içki içiyoruz erotik kanal izliyoruz kimsenin bardakları yeniden doldurmaya hali yok neyse arkadaşın teki kalktı herkes birden tamamen saf duygularla hazır kalkmışken bana da koy dedi ilk 2 saniye gülmedik sonra birden koptuk :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SNOW_LEOPARD

Bizim bir arkadaş anlattı aynen şöyle:

Bu bizim arkadaş bir zaman kuş almış bir yerden.Poşete koymuş deli.Tam eve gidecek,yolda babasını görmüş.O da eve gidiyormuş."Baba sen bunu al götür eve" demiş.Babası da eve gelince annesine pazardan getirdiği poşetleri vermiş,yanında da bizim arkadaşınkini.Ne bilsin annesi hepsini buzdolabına koymuş.Neyse bizim deli arkadaş eve gelmiş,babasına poşeti sorunca "buzdolabında" demiş babası.Hemen kuşu poşetten çıkarmış ama hayvan kaskatı kesilmiş.Babası benzin damlatmış ağzına biraz.Kuş 2 dakika sonra havalanmış ama pencereye varmadan küt diye yere yapışmış.

Babası: "Benzini bitti"

• quote:

Orijinalden alıntı: cck_ylmzzz

Ders tarih bayanhavalı bir hoca hadi herkez sallasın dedi. Hoca başladı birgün yolda yürürken baktım ibrahim tatlıses ayaklarıma kapanıyor ne olursunuz bana bi şarkı okuyun diye, sonra kendi kendine gülmeye başladı sınıf şaşkın. Neyse sınıfta çeşitli sallama hikayelere başladı. Yanımdaki diyarbakırlı arkadaş dayanamadı el kaldırdı hoca söz verdi. Hocam bunlar bişi değil geçen inanmayacaksınız Cam yedim bardak sıç..ım bu daha bişi değil hocam diye devam etti Boğaz köprüsü yıkıldı şeyimi dayadım arabalar üstünden geçti dedi tabi biz öldük gülmekten ama hoca ve sınıftaki bir çok kişi şaşkın.

kopppppppppppppppppppp
  • quote:

Orijinalden alıntı: burnumutut

quote:

Ders tarih bayanhavalı bir hoca hadi herkez sallasın dedi. Hoca başladı birgün yolda yürürken baktım ibrahim tatlıses ayaklarıma kapanıyor ne olursunuz bana bi şarkı okuyun diye, sonra kendi kendine gülmeye başladı sınıf şaşkın. Neyse sınıfta çeşitli sallama hikayelere başladı. Yanımdaki diyarbakırlı arkadaş dayanamadı el kaldırdı hoca söz verdi. Hocam bunlar bişi değil geçen inanmayacaksınız Cam yedim bardak sıç..ım bu daha bişi değil hocam diye devam etti Boğaz köprüsü yıkıldı şeyimi dayadım arabalar üstünden geçti dedi tabi biz öldük gülmekten ama hoca ve sınıftaki bir çok kişi şaşkın.

kopppppppppppppppppppp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerko

Bir Cumartesi sabahı saat 10:00'da kalktım , kahvaltılık birşeyler almak için arkadaşın bakkala doğru yol aldım . Gittim bakkala benim yaşlarımda bir kız ekmek alacağını söyledi . Arkadaşımın abisi de bir torbaya 3 tane koydu . Daha sonra kız ekmekleri ben seçeceğim dedi ve Hasan Abi'den beni koparan müthiş laf : ''İyi seç bakalım ... Bedava çıkar belki''.

Adam Mizahın Dibine Vurmuş :D
  • Orijinalden alıntı: 8 Mile

Orjinalden alıntı: poweruser0

Orjinalden alıntı: take_me_as_I_am

bigun internette çinlinin birisiyle konusuyoruz. ben turkiyeden oldugumu soyledim ama adam turkiyenin neresi oldugunu bilmedigini soyledi. anlatmaya calıstım ama adam turkiyeyi bilmedigi konusunda ısrar etti.. neyse aksam oldu , babamla aramızda ki diyalog ;

-baba sabah birisiyle chatta konusuyoruz
    -ee
    -adam çinli .. turkiyeyi bilmiyomus..
    -sorsaydın bi çin seddini ebesinin hayrına mı dikmisler oraya

hahahahah

Helal Olsun x) Çinliye Sorsaydın x)
  • volkan adında fırlama bır arkadaşla pazar a gittik. cd alıcaz. neyse girdik pazara volkan pazarın girişinde adamla dalga geçicem diye bir elbisenin fiyatını sordu. adam 20 tl dedi. bizim volkan abi 15 olurmu dedi. adam tamam 15 olsun dedi. volkan bu sefer abi 10 olurmu dedi. adam çaktı hemen durumu tabi . tamam 10 lira olsun dedi. volkan bu sefer abi bedava olurmu deyince . adam volkana ' lan pezevnk bu devirde annen babana bedava vermiyor ' deyince yarılmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_cruise

volkan adında fırlama bır arkadaşla pazar a gittik. cd alıcaz. neyse girdik pazara volkan pazarın girişinde adamla dalga geçicem diye bir elbisenin fiyatını sordu. adam 20 tl dedi. bizim volkan abi 15 olurmu dedi. adam tamam 15 olsun dedi. volkan bu sefer abi 10 olurmu dedi. adam çaktı hemen durumu tabi . tamam 10 lira olsun dedi. volkan bu sefer abi bedava olurmu deyince . adam volkana ' lan pezevnk bu devirde annen babana bedava vermiyor ' deyince yarılmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: autocorrect

quote:

Orijinalden alıntı: by_cruise

volkan adında fırlama bır arkadaşla pazar a gittik. cd alıcaz. neyse girdik pazara volkan pazarın girişinde adamla dalga geçicem diye bir elbisenin fiyatını sordu. adam 20 tl dedi. bizim volkan abi 15 olurmu dedi. adam tamam 15 olsun dedi. volkan bu sefer abi 10 olurmu dedi. adam çaktı hemen durumu tabi . tamam 10 lira olsun dedi. volkan bu sefer abi bedava olurmu deyince . adam volkana ' lan pezevnk bu devirde annen babana bedava vermiyor ' deyince yarılmıştım

• iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalikfb

kuzenime yaptığım
    +zenciler bizden daha sağlıklı
    -niyeki
    +deri hastalıklarına yakalanmıyorlar mesela sen hiç albino zenci gördün mü?

espriyi katletmek istemezdim ama, albino zenci var..
  • quote:

Arkadaşlarla bizim evde oturmuşuz içki içiyoruz erotik kanal izliyoruz kimsenin bardakları yeniden doldurmaya hali yok neyse arkadaşın teki kalktı herkes birden tamamen saf duygularla hazır kalkmışken bana da koy dedi ilk 2 saniye gülmedik sonra birden koptuk :D:D

off çok fena espriymiş
  • Bir öğretmenimiz lisede yeni aldığı telefonu kurcalayıp anlamaya çalışıyodu derste. O zamanlar antenli manten takozlardan. Şunu yapabiliyorum bunu yapabiliyorum özelliklerini sayarken arkadaşım çamaşır da yıkıyor mu hocam diye sormuştu. Bak şimdi hiç komik gelmedi. Gençken çok gülmüştük:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombar_dıman

quote:

Orijinalden alıntı: metalikfb

kuzenime yaptığım
    +zenciler bizden daha sağlıklı
    -niyeki
    +deri hastalıklarına yakalanmıyorlar mesela sen hiç albino zenci gördün mü?

espriyi katletmek istemezdim ama, albino zenci var..

bize denk gelmediği sürece yoktur aga
  • Bir adam varmış. ölmüş ..Küçük kardeşim bir ara söylüyordu.Çok komik söylüyodu..

• +Seni mehmet çağırdı

-Hangi kemal

+Süleyman
  • quote:

quote:

kopppppppppppppppppppp

• quote:

Orijinalden alıntı: dakid

espri değil ama,

teyzeme yardım için ingilizce sınav kağıtlarını okuyorum bol bolda veriyorum notları tabii, çocuklar daha ilk okul neyse sorular whats your name, whats your fathers name vs..
    çocuğun biri yapmış bütün soruları, bi çoğu da kopya çekmiş veletten, sonuç;

sınıfın nerdeyse yarısının adı, baba adı, ana adı vs. aynı, acaip gülmüştüm kağıtları okurken...

istanbullular bilir avcılara giderken "şükrübey" diye bi mahalle vardır...
    olay şu; minibüste yolcular şöföre paraları uzatıyor ve şükrübeyde inceklerde doğal olarak "şükrübey alırmısınız" diyor..

herifçioğlunun biri de parayı verirken; " bi avcılar alırmısın şükrü abi" deyo..

zuhahahaha
  • Bizim komşunun dedesinin yaşadığı bir olay.

Bu dedenin köyde telefon borcumu ne var.Oğlu köye gidince al bu parayıda yatır diyor.Daha sonra adama telefon borcuyla ilgili otomatik telesekreter araması geliyor.İşte hattınız ödeme yapmazsanız kapanacaktır v.s. Adamda diyor ki :
    "Ben sebahattinlen gönderdim parayı"
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.