Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
59
Favori
382.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canberk09

benim birkaç tane ama enkomiği bu :

ADAMIN BİRİ WARMIŞ 2.DÖNEM DÜZELTMİŞ

TATAR RAMAZAN SENİ SORDU HANGİ RAMAZAN ROKETATAR RAMAZAN

canberk, sen bi süre dinlemede kal canım
  • Herkes de maaşallah hep lafı yapıştırmış hiç laf yiyen yok..
    Neyse ilk olsun madem
    Mayısta üniversite öğrencilerine düzenlenen turlarla Alanya'ya gittik kız arkadaşımla beraber.
    Tabi herşey dahil demelerine rağmen ekstra yolmak için yok yat gezisi yok tekne partisi vs. organize ediyorlar.
    Telefon çaldı anlatıyorlar gezi var 50TL vs. diye reddedip kapatıyorum. 5dk sonra telefon çaldı tekrar "ulan bu sefer ne gezisi var" diye söylenerek açtım. Karşıdaki "Beyefendi su deposundan arıyorum sularınız akıyor mu acaba?" diyerek gayet güzel konuştu. Ben de o anlık saflıkla "bi bakayım" dedim banyodan baktım sonra tekrar telefona dönerek "Evet akıyor" dedim. Ses birden cıvıklaştı "ordan bi bardak su versene o zaman ehehe" dedi ve çat kapandı. Tabi 1 sn dumurdan sonra "duş başlığını vereyim de bi tarafına..." dedim ama kızla gülmekten alamadık kendimizi.
  • ayyy
  • Arkadaşımın yaptığı espri: Biyoloji dersindeyiz ders üreme hoca örnek verdi mesela parmagını kes üremen tehlıkeye gırer mı dedı arkadasım "Hangi parmağını kestigine baglı" deyince butun sınıf koptu :)

Benim yaptgm : Biyoloji dersinde hoca bayan ureme organını anlatıyo işte ondan once dergılerınızı acın feln demıs ben duymadım orasını "gördünüz mü" dedi hoca. Boşluğuma gelmis yok daha nasıp olmadı dedm :D meger icerdeki orgnlardan brınden bahsedıormus " orasnı goremezsın zaten" dedi
  • -Stajyerin biri kaptana denize düşsek kurtulma şansımız nedir? kurtulsak da köpekbalıklarından nasıl koruncaz? diye sordu.
    Kaptan gayet ciddi anlattı olayı sen düşsen biz seni görürüz ve kurtarırız, köpekbalıklarıda biyerin kanamazsa sana yaklaşmaz
    yunus balıkları da köpekbalıklarına saldırır falan anlatıyo... ama dedi sen yunus balıklarını köpekbalığı zannedip korkudan ölmezsen
    mesele yok kurtuldun demektir...
  • bigün derste hoca bi kitabı anlatıyo hoca dediki kitapta baş parmak olmasa medeniyetlerin kurulamayacağı yazıyo dedi
    bizim elemanın biride 'ya orta parmak' deyince sınıf koptu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdxx -- 11 Ağustos 2010; 14:31:31 >
  • süper forum harbiden.birazda neşelenmek lazım..
    günde bir sayfa okumak iyi gelir :)))
  • pc hocası derste ama sanki hoca derste deyil benim pc ram i de 256 hoca ram den falan bahsetti hoca kalt çetin

senin pc nin ram i kaç dedi tabi bende hemen utanarak 256 mb hocam dedim

-hocada olum sen o pc le nasıl yaşıyorsun dedi

-bende valla hocam yaşıyamıyomki o anda sınıf koptu zaten

ama 1 GB ram taktırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctn.snc -- 16 Ağustos 2010; 16:44:41 >
  • Cidden super forum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

şimdi biz biyoloji dersindeyiz konu kan grupları.hoca anlatıyo işte AB hepsinden alır kendi grubuna verir.0 her gruba verir sadece kendi grubundan alır böööyle anlatıyo işte.neyse önümde oturan kızda dedi hocam ben 0 grubundanım herkese veriyorum dimi dedi hoca evet dedi bende arkasından BELLİ dedim sınf gülmekten yarıldı kızda döndü kötü kötü bakıyo bana

süpersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgokn

Arkadaşımın yaptığı espri: Biyoloji dersindeyiz ders üreme hoca örnek verdi mesela parmagını kes üremen tehlıkeye gırer mı dedı arkadasım "Hangi parmağını kestigine baglı" deyince butun sınıf koptu :)

Benim yaptgm : Biyoloji dersinde hoca bayan ureme organını anlatıyo işte ondan once dergılerınızı acın feln demıs ben duymadım orasını "gördünüz mü" dedi hoca. Boşluğuma gelmis yok daha nasıp olmadı dedm :D meger icerdeki orgnlardan brınden bahsedıormus " orasnı goremezsın zaten" dedi

arkadaşınınkini bilemem ama seninki kıyakmış xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: baxı

Lisede hazırlık sınıfındayız Skills diye sacma sapan bir dersımız vardı hoca da bayan gercı ben onun kadın oldugundan hep bır suphem vardı neyse

bır metın okuyoruz hoca okuyan kısıyı durdurdu ve skim diye bir kelıme var ve soyle dedı skim ne demek bız burada koptuk zaten neyse bakıoz arıoz falan bulamadık bır turlu sonra bızım sınıfta ıkı senelık olan arkadaslarda vardı ersın dıye bır arkadas kalktı dedıkı olum ıkı senedir burda okuyorsunuz bir skim öğrenememişsiniz dedi
    ÇBL
    o esnada bittik bizz

bu arada skim
    1. kaymağını almak
    2. yağını almak
    3. köpüğünü almak
    4. sıyırmak
    5. sıyırıp geçmek
    6. sektirmek
    7. su üzerinde kaydırmak
    8. göz gezdirmek
    9. sekmek
    10. kayar gibi gitmek
    demekmıs googleden baktımda

çok güldüm güzel espriler var gece gece öldüm gülmekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerko

Bir Cumartesi sabahı saat 10:00'da kalktım , kahvaltılık birşeyler almak için arkadaşın bakkala doğru yol aldım . Gittim bakkala benim yaşlarımda bir kız ekmek alacağını söyledi . Arkadaşımın abisi de bir torbaya 3 tane koydu . Daha sonra kız ekmekleri ben seçeceğim dedi ve Hasan Abi'den beni koparan müthiş laf : ''İyi seç bakalım ... Bedava çıkar belki''.

• Sanal alemde dolaşan Türkler’in meslek yorumlarıyla ilgili diyaloglar, 'Güler misin, ağlar mısın?'
    dedirtiyor.
    Bu diyaloglardan en dikkat çekicilerinden bazıları şöyle:
    - Yahu sen inşaat mühendisiydin di mi?
    - Evet
    - Baksana bu bina yıkılır mı?
    - Ne bileyim ben, bir sürü testi var bu işin, öyle karpuza vurur gibi anlaşılmaz bu işler
    - Ne biçim mühendissin lan sen?
    ......
    - Ne mühendisisin?
    - Endüstri mühendisi
    - Ne endüstrisi?
    ......
    - Bilgisayar mühendisliğini kazandığına göre çok zeki olmalısın.
    - Yok ya o kadar değil.
    - Salak mısın yani?
    .....
    - Emre aslanım sen makine mühendisiydin di mi?
    - Evet Mahmut Amca.
    - Vallahi tebrik ederim seni.. Ya bu arada bizim şofben bozuldu, müsait olduğun bi zaman diyodum.
    .....
    - Yavrum inşaat mühendisi mi olacaksın sen?
    - Evet teyzecim.
    - Ayy! canım benim peki iş miş bulabilecek misin çıkınca, master yapacak mısın? Master yapmadan da
    bir anlamı yok artık. Mühendis kaynıyor ortalık.
    - Sağol ya. Bunları hatırlattın ya huzura kavuştum şimdi. Bozmasaydın ya şu güzel ortamı, daha iyi
    olmaz mıydı?
    .....
    - Bölüm ne?
    - Makine mühendisliği.
    - Kaç tane kız var lan sizde?
    ........
    - Ne çıkacan mezun olunca?
    - Gemi inşaat mühendisi.
    - Haa!, kaptan falan yani.
    - Yok ebe olacaz!
    ......
    - Mesleğin ne evladım?
    - Kimya mühendisiyim amca.
    - Sabun, şampuan falan...
    - Yok amca öyle değil; daha bi zor.
    ......
    - Abi senin bölüm bilgisayardı di mi?
    - Evet?
    - Yaa, 6 haneli icq numarası nasıl alıyoruz? Öğretmişlerdir size....
    - Tabi tabi. Okulda ders var ICQ101 diye ama öğretmediler, bilmiyorum.
    ......
    Arkeoloji bölümünde okuyan birinden, bilgisayar mühendisliğinde okuyan birine yöneltilmiş soru:
    - Abi sen bilgisayar mühendisliğinde okuyordun di mi?
    - Evet.
    - Size hackerlık yapmayı öğretiyorlar mı, böyle bir ders var mı?
    - Lan, sizde tarihi eser kaçakçılığı diye bir ders var mı?
    .....
    - Abi nerde okuyordun sen?
    - Makine mühendisliği - 4 yıllık mı?
    ......
    - Ne mühendisisin?
    - Bilgisayar.
    - Bu bilgisayarlar nasıl çalışıyorlar kuzum?
    - İçlerinde elektronik devreler var, ikili mantığa göre...
    - ??!
    - Boşver, sen tak fişi çalışır onlar..
    ......
    - Ne mühendisisin?
    - Bilgisayar.
    - Yav bizim oğlana şöyle iyi bişey, oyunlu falan, toplasak kaça çıkar?
    .....
    - Ne iş yaparsın sen?
    - Haberleşme mühendisi - Yav bu nokialarda radarın yeri tespit ediliyo mu. Nasıl oluyo o?
    - Benim bu telefona nerden müzik yüklenir?
    - Sen şimdi telefon falan yapabiliyon mu? Bana da yap.
    - Bu uydu kanallar şifresiz falan nasıl izleniyo onun bi aleti varmıs, var mı sende.
    .....
    - Senin okuduğun bölüm ne yiğenim?
    - Genetik mühendisliği diyorlar teyzecim.
    - Vah vah tıp fakültesi tutturamadın mı yavrum, böyle genetik mühendisi olucan?
    - Kandan cerahatten pek hoşlanmam da.
    .....
    - Hımm! yazılım mühendisliği nasıl oluyor o?
    - Bilgisayar yazılımı üzerine.
    - Yazı mı yazıyorsun yani bilgisayarda?
    - Evet yazı yazıyorum bilgisayarda. (la havle)
    .....
    - Ahmet makina mühendisliği zor muydu?
    - Tabi oğlum. Termo, mukavemet, akışkanlar.. Bunları geçene kadar arkamdaki kıllar ağardı.
    - Helal olsun valla. Ya, benim evdeki musluğa bi bakiversen lan, damlatıyo kaç gündür.. O da akışkan
    sonuçta. He ne dersin?
    -Allah belanı versin derim, başka bişey demem.
    .....
    - Sen şimdi ne okuyodun?
    - Bilgisayar mühendisliği
    - Evladım boşuna okuyosunuz siz, simdi çocukların hepsi bilgisayar kurdu, bizim oğlan bütün gün
    internet kafede.
    -Tabii amca, anlıyorum..
    ......
    İşçilerin işe yeni girmiş makine mühendisi hakkındaki yorumları:
    -Bak mesela şu yeni giren mühendis var ya..
    - Hee.
    - CNC nin ‘S’ sinden bile anlamıyo..
    - CNC de ‘S’ var mı ki lan?
    - Neyse işte anlamıyooo..
    ......
    - Ne okuyorsun sen?
    - Peyzaj mimarlığı.
    - Ne yapar o?
    - Doğal çevreyi bozmadan insan gereksinimlerini karşılamak için incelemeler ve planlar yapar.
    Kentlerdeki parkların, bahçelerin, tarım alanlarının ve yolların....
    - Ha! Yani bahçıvan olucan!
    - !!
    ......
    Bu da bir kameramana her yerde sorulan soru:
    - Hangi kanal abi?
    - Kanal ...
    - Yayınlanır mı?
    - Önce bir çekelim hele.
    - Saat kaçta yayınlanır?
    - Bazen yayınlamayabiliyorlar da..
    - Niye çekiyorsun ki o zaman ...
    ......
    Vatandaş, sokakta gelişen bir olayı takip eden gazeteciye soruyor:
    - Bir olay mı var abi?
    - Öğrenmeye çalışıyorum..
    - Abi beni de çeksene.
    - Neden?
    - Arkadaşlar gazetede görsünler.
    - !!!!
  • Orijinalden alıntı: Raskolnikov

Orjinalden alıntı: sergen_baba

ben de yazayım bari ...
    bir önceden bir operatörün müşt. hizmetlerinde çalşıyordum neyse
    bir abone aradı garanti bankasında olduğunu ve faturayı bankada görünmediğini söyledi - bende adama nerde olduğnu söyledim - adamda tam bizim evin ordadki garanti bankasında imiş- bende psotaneye gidin orda alırlar dedim- adam bilmiyorum ki buraları dedi- ben oldunuz yerden çıkın sola dönün ilerdenn tavukçunun ordan 2 sağa dönün 100 metre ilerinizde dedim adamın cvp
    beni izliyonuz dimi amına godukalarımının hattımı kapatmak istiyorum diye bağırdı :))

:D :D :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: sergen_baba

ben de yazayım bari ...
    bir önceden bir operatörün müşt. hizmetlerinde çalşıyordum neyse
    bir abone aradı garanti bankasında olduğunu ve faturayı bankada görünmediğini söyledi - bende adama nerde olduğnu söyledim - adamda tam bizim evin ordadki garanti bankasında imiş- bende psotaneye gidin orda alırlar dedim- adam bilmiyorum ki buraları dedi- ben oldunuz yerden çıkın sola dönün ilerdenn tavukçunun ordan 2 sağa dönün 100 metre ilerinizde dedim adamın cvp
    beni izliyonuz dimi amına godukalarımının hattımı kapatmak istiyorum diye bağırdı :))

İzliyonuz demi kopardı ya sadece ilk ve son sayfayı okudum, bundan sonra hep burdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 1 Eylül 2010; 11:01:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luix

bi gün arkadaşla cadde de yürüyoz. karşımızdan köpeğiyle bi kız geliyo. arkadaş hemen aaa maymuna bak dedi. kız döndü salak bu maymun deil köpek dedi. ve arkadaş aaaa maymuna bak konuşuyo dedi tabi biz koptuk orda...
    Alnından öperdim o arkadası
    quote:

yaw aslında o kadar çok şey varki acayip koptuğum durumlar ama aklıma gelimiyor
    bi tane geldi
    fen dersindeyiz , hoca erkek,optik testi verdi testi bitirdik tahtaya kalkıp soruları yapıyorz, ben de optiği acayip severim, tahtaya kalkmak için bi yerim yırtılıyor
    neyse ilk soruyu hoca yaptı
    sonra geri kalan bütün sorulara kız kalktı, arada bi tane erkek var, test bitti ben hocaya
    "hocam hep kız kaldırdını bu ne ya yuh!" dedim
    sonra hoca kalkan erkek öğrenciye dönüp
    "olm bak başar sana kız dedi" dedi
    herkes güldü sonra bizim eleman
    "hocam ilk soruya da siz kalktınız hakkınızı yemeyelim "dedi
    hoca kıpkırmızı oldu görcektiniz

derim
    quote:

geometri dersindeyiz,bayan hocamiz bi soru sordu,baya zor soruydu,40 kisiden 3-4 kisi kaldirdi parmak,hoca da bombayi patlatti "bu kadar parmak beni tatmin etmiyor,daha cok parmak lazim bana"
    sinif 10 dk kendine gelemedi gulmekten :D

Hepsi birbirinden güzel, başlığı açandan Allah razı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pislix

Gülme Garanti hemen anlatıyrum benım akrabam var hayvan gibi bişey lise yıllarında hocalara söz geçirir hocalar bunu dinler hocaları parmağında oynatan biriydi :D Öğretmenler gununde köse bi hoca var hala bızım okulda ona Mac3 Traş takımı almış herkez gülmekten kopmuş ya Köseye Mac3:D

Garanti Şartlarını Alabilirmiyim

• askerdeyken acemi birliğindeyiz.tüm bölük toplanmış yine.uzmanın biri sordu.arkadaşlar aranızda boyacı olan var mı ? tabiki gene dedik içimizden acaba gene neresi boyanacak -yemekhane mi -koğuşlar mı diye düşünüyoruz bizde.

tabi 250 kişilik bölükten bi adam el kaldırmadı.iş var neden el kaldırsınki.

uzman yine:
    -arkadaşlar bakın aranızda boyacı varsa çıksın işini bitirdikten sonra istirat vericem.
    havaya bi el kalktı.

komutanda onun boyacı olduğunu anlamak için hemde biraz muhabbet olsun diye deneme sorusu soruyor tabi.
    -olum söyle bakalım bi boyayı kaçtan yapıyorsun.
    bizim asker:
    -komutanım 50
    uzman:
    -ooo ne yani 50 tl mi ?
    bizim asker:
    yok komutanım 50 kuruş
    komutan:
    -olum sen salak mısın 50 kuruşlan koskaca duvar boyanır mı ?
    bizim asker:
    -heeeeeeeee siz onu diyonuz.yok komutanım ben ayakkabı boyacısıyım.....

zuhahahahahaaa tabi tüm bölük , komutanlarda dahil gülmekten yarıldık :)
  • Sağlam anılar var ara ara okuyorum 34 sayfa bıtmedı 20 sayfa okuyabildim ilk mesajımı foruma bende anı yazarak yazayım.

Biyoloji dersindeyiz genetik işliyoruz işte hoca kromozomlarda melezleri anlatıyor işte kızın tekinin kafasına takıldı hocam katır gibimi yani dedi

ben bi gülmeye başladım neyse sonra hoca dedi evet ona benzer ama biraz daha farklı oluyor genetikte falan

sonra kız dedi hocam sahi merak ettim katırı kim doğurur ben bi yarıldım yüksek sesle gülüyom falan hoca kızdı emreeeeeee ne gülüyorsun arkadaşına
    merak etti sordu kalk bakayım ceza söyle arkadaşına katırı kim doğurur dedi.

Cvp : Kim altta kalırsa

Sonuç: Dersten atıldım :D ama o sınıfın gülmekten kopması değerdi yani :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spermen -- 11 Eylül 2010; 12:25:03 >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.