Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
59
Favori
382.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gençlik zamanı arkadaşlar ile caddede takılıyoruz sevdiğimiz pi... selim diye bir arkadaşımızda yanımızda karşıdan 3 kız dondurma yiyerek geliyorla bizim selim klasik olan donduma mı soğuk benmi soğuğum diye laf atacak kızlara kızlarda eğer düşerse sen soğuksun diyecek bizim selimde malum cevabı verecek eeee o zaman beni yalayın diyecek bizde güleceğiz ama.......
    ama bizim selim kızları görünce heyecanlandı ve donrurmamı yalar benmi yalar diye saçma sapan bir laf çıktı ağzından
    kaç dakika güldük hatırlamıyorum
  • Bütün hepsini okudum ama bayağı vaktimi aldı neyse bende bari anlatayım herkes okul anılarını anlatmış. Orta 1 e giderken ki bizim zamanımızda böyleydi. İşte Fen Bilgisi yazılısı olmuştuk. Sorulardan birisi KAMÇILI HAYVAN ın şeklini çizmekti. Bir arkadaşımız yazılı kağıdına bir at arabası çizmişti. Hoca sormuştu bu ne diye meğer arkadaş KAMÇILI HAYVAN ı KAMÇILA HAYVAN anlamış Yani hatırladığım kadarıyla pek çalışkan bir arkadaş değildi ki Fen hocamızda öyle dalgaya alınacak bir hoca olmadığı için arkadaşın şaka yaptığını sanmıyorum Neyse böyle yani bende de güzel bir anı olarak kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: godfather

Malum öğrenci evlerinden bir tanesindeyiz.Temizlik falan sıfır.Ortalığı ... götürüyor.Etrafta kalorifer böcekleri...
    Arkadaşın bir tanesinin ev hakkında ki yorumu:
    "National Geographic belgesel çekmeye yakında buraya gelir"

Otobüsle Okula gidiyoruz.İçerde sadece öğrenciler.Otobüs ağzına kadar dolu.
    Muavin arkadan şöföre bağırıyor:
    "Ani bir fren yapta yeni yolcular için yer açılsın"

guselmıs
  • geçen gün ingizice dersindeyiz. herkes teacher teacher uzun uzun sonra hocaya gna geldi dedi bana mam diye hitap edebilirsiniz. ama sakın mum la karıştırmayın o anne demek dedi.arka sıradan biri:size mum diyebilir miyim?

sınıf
  • uzun saçlı bi erkek dolmuşa biner arkasındaki teyze kızım şu parayı uzatırmısın der tabi uzun saçlı eleman sinirlenir teyze ben kız değilim der , teyzede aman ben ne bileyim kızmısın, dulmusun der
  • Bu olayı bir arkadaşım anlatmıştı. 6 - 7 öncesi yaşanan bir olay.

Bu arkadaşın 4 - 5 yaşlarında olan oğlu ile gene aynı yaşlarda olan arkadaşı bakkala giderler.
    Tanesi 50 bin lira olan gofret alır ve 50 bin lira verir.
    Arkadaşı da aynı gofretten ister ve 100 bin lira verir. Bakkal amca da önceki çocuğun verdiği parayı daha kasaya koymadığı için para üstü olarak 100 bin lira veren çocuğa verir. Birlikte bakkaldan çıkarlar.

50 bin lira veren çocuk diğerinden parayı ister.
    ----Paramı ver oolum, o para benimdi.
    ----Yok yaa bana ne, bakkal amca bana verdi.
    ----Versene lan paramı, niye vermiyosun.
    ----Sen bakkala verdin, o da bana verdi.

Olay uzar ve kavga etmeye başlarlar. Araya anneler babalar girer. Gerçekten parasını aldığını ve vermediğini sanırlar.
    Olayı dükkanından izleyen bakkal sonunda müdahale eder ve ortalığı yatıştırır.

Arkadaşım bize anlattığında bütün herkes yerlerdeydi.
  • Sınıfta kamil diye bir çocuk var tam bi mal hocadan azar işitti şöyle dedim ''bunun ismide kendiside kamil''
  • Komik Değil Biliyorum Ama
    O Zaman Çok Koparmıştı Bu Soru.
    Sakin Sakin Bİr Konu Hakkında Konuşurken
    Bizim 11-12 Yaşlarındaki Yeğen
    "Düz Kontak Düz Yolda mı Yapılır ?"
    Sorusunu Duyunca Fena Kopmuştuk
  • Birde Minibüs Macerası Vardı. Büfeden Sigara Alacaktım.
    Sonra Bİrden O Telaşla Minibüse Koştum Yetiştim.
    Tabii Adama Parayı Uzatırken Bi "Monte Carlo" Dedim.
    Şöförde Aynen " Ordan Geçmiyoruz " Dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLuE_bErRy -- 22 Ekim 2009; 2:42:30 >
  • quote:

fox tvde anlat bakalım yarışması

Kelime: TELEPATI
    - Hani ben sana bir seyi anlatmaya calisiyorum ama sozle degil
    beyin,
    dalgalariyla falan...
    - Ihıhıh ney diiii.. teletabi..!
    - Tamam, tele'si kalsın. Kedilerin eline ne denir?
    - Buldum! Telepence
    - Offf beee bi kere de bil...

Kelime: TIMSAH
    - Abi bööle hani... kertenkele nedir?
    - Hayvan
    - Ne cins hayvan?
    - Sürüngen
    - Ok! Abi bu kertenkelenin birkac beden büyüğü..
    - Ejderha
    - Yuhhh!

Son kelime eğer bilinirse oyun kazanılacaktır. Süre 10 saniye.

Ben en cok bunu begendim
    Kelime: LAMBADA
    Ekip1: Aha mıçtınız..!
    Ekip2: Sen öyle san. Söyle bakalım alaaddinin cini nerede yaşar?
    Lambada
    Ekip1: Hastırr...

Kelime: Van Gogh (kulak tabu kelime)
    - Abi bu kişi bir organını kesen bir sanatçı
    - Bülent Ersoy

Kelime: Uğur Dündar
    - TV de program yapıyo hani yıllardır..
    - Reha Muhtar? Ali Kırca? - Yok, yok. Sarışın mavi gözlü
    - Atatürk?
    Gülmekten iptal edildi...

Kelime: KRAMP
    - Hani futbolculara girer
    - Krampon

Kelime: SERÜVEN
    - Abi Macellan nasıl biriydi?
    - Ne biliyim, iyi biriydi heralde..
    - Abi onu demiyorum neye düşkündü?
    - Karıya, kıza, bi de içkiye olabilir
    - Pes..!

Kelime: MISIR
    - Keops nerede?
    - Etiler!
    - Allah cezanı versin Emre....

Kelime: OKUL
    - Biz nereye gideriz hergün?
    - Bara... Diskoya.. Sinemaya.. Cafeye.. Bowlinge.. Ayyy! Olmuyo
    bööle
    başka şekilde anlat..
    - Ailemiz bizi nereye gidiyo biliyor?
    - Haaa.. okulaaa..

Kelime: Anneler Günü
    - Cennet kimin ayaklari altında?
    - Anne
    - Tamam, ha ni onların özel bir günleri var, ne o?
    - Adet..?

Kelime: KÖPEKBALIĞI
    - Denizde ne olur?
    - Dalgaa!
    - Hayir ya öyle diil. Hani karadada var ha v hav der?
    - Ha! Köpek.
    - Onun denizde olanı?
    - Deniz köpeği!

valla Burada EN Çok Anneler Günü ile Van Gogh Taki Diyaloglara Koptum
  • Hava çok sıcaktı Geziyorduk Arkadaşlarla...
    Hemen yanımızdan bi kadın geçiyordu(35-40 yaşında)

-Ay Bittim.Öldüm.Çok sıcak

Bizim arkadaş;

-Cornetto'dan beter ol dedi
  • Din kültürü hocamız çok sert biridir dersinde çıt çıkmaz bu sessizlik içerisinde arkadaşla beraber oturuyorduk sınıfta, arkadaş şu an ne oldunu hatırlamadığım müthiş bir espiri yaptı ve kelimenin tam anlamıyla gülme krizine girdik, koptuk resmen kendimizi tutamıyorduk hiçbirşey umrumuzda deildi sadece espirinin tadını çıkartıyorduk fakat arkadaşın yaptığı espiri kulağa fısıldama şeklinde olduğu için tüm sınıf hoca dahil bizi şaşkın gözlerle izliyordu, sonunda hoca bizi dövmek için yerinden kalktı ama biz hala gülüyordük belkide nasıl olsa dayağı yiyeceğiz diye kendimizi çayıra saldık resmen ve hoca yanımıza gelip sadece beni dövdü önce suratıma bi yumruk attı sonra ben kendimi korumak için başımı ellerim arasına aldım ve kendimi korumya çalıştım bu sırada dayak mevzusu devam ediyordu tabi ben susunca arkadaşda biraz ciddileşti biraz. Hocam beni iyice dövdükten sonra masasına geri dönüyordu ki arkadaş sırtıma hafifçe vurarak dediki ''buda geçer dostum'' dedi ( ağladığımı sanıyordu galiba ) bende kafamı sıradan kaldırıp gülen gòzlerle arkaşa şunu söyledim ''geçti bile!'' bunun üzerine ikimiz birden öyle bir kahkaha attıkki henüz masasına varmamış olan hocam daha da sinirli bir şekilde geri döndü ( gerisini siz düşünün )
    Arsızın suratı mevsuzu oldu biraz ama benim unutulmayacak bir anıydı bu :)
  • Evde son sözü hep ben söylerim
    Tabii oğlum erkek adamsın senin sözün geçicek.

Sonra;
    OLur karıcığım peki filan derim dedi
  • Bizim İngilizce'ci yoklama sırasında "here-(okunuşu)(hiyır)-(Türkçesi-burada)" ya da "apsent(yok)" şeklinde söylememizi istiyo.Bi gün yine yoklama alıyodu.Herkes hiyir diyo bi kıza geldi kız ing. olarak "hiyır" demesi gerekirken "burda" dedi.Bende:"Hiyırdır unuttun mu ingilizceyi?" dedim :D

tüm sınıf yıkılmıştı:=)))
  • hahaha koptum =)
  • en guzeli hahahah :D
  • koptum yaaa
  • buda benden olsun
    Geçen hafta dersanede konu yurt dışı gezisinden açılmıştı ben atladım hemen hocam okadar para verilirmi ya günah dedim giderim 5870 ekran kartı alırım bakarım keyfime kasamı zenginleştiririm
    __arkadan kızın birisi kasayı napacaksın ya üzerinemi oturacaksın sınıf hoca dahilinde koptu
    hocada şakayı patlattı tabi ben oyun konsolunu tercih edeceğini zannediyordum yasin git ya kıp kırmızı olmuştum o gün kendime gelemedim:D:D:D
  • İngilizce dersindeyiz muhabbet döndü dolaştı şu noktaya geldi.İngilizce hocamız:
    -"Erkekler çok konuşmayın.Kızlar sizin sandığınız gibi çok konuşan, sürekli espri yapan erkekleri sevmez, cool olun biraz" dedi.
    Arka sıradan Murat adlı arkadaş atıldı hemen...:
    -"Hepimiz Allah' ın bir cool (kul) uyuz hocam"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyes-on-you -- 18 Kasım 2009; 17:27:40 >
  • ark:kotaya baksana çok yer varmı
    ben:yer var sende gel sıkışırız
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.