Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
59
Favori
382.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gülelim eğlenelim.Benim duyduğum en komik espri:

Bir gün deniz kenarındaydık.Baktık ki küçük köpekbalığı gibi bişey ölmüş.Sağa yatmış,su da balığı sürüklüyor.Elemanın biri dediki :

BATTI BALIK YAN GİDER .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerko

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Askerdeyiz malum cuma günleri bakım günü arama ve kıl kontrolu olan bir cumaydı hakkaride dağın tepesindeyiz millet tek sıra dizilmiş arama yapılıyor bizim bölükten istanbullu bir arkadaşın üstünden bir kutu prezarvatif çıktı herkes şaşkın çünkü dağın tepesinde dişi bir kuş bile uçmazken bir kutu prezarvatif olayına anlam veremedik neyse bölük komutanı olaya el koyup çocuğa bunlar ne lan bizimi mikecen dağın başında deyince millet koptu askerlik felan unutuldu bir anda hatırlayıp çok güldüğüm bir olaydır
    Bizim bir arkadaş anlattı aynen şöyle:

Bu bizim arkadaş bir zaman kuş almış bir yerden.Poşete koymuş deli.Tam eve gidecek,yolda babasını görmüş.O da eve gidiyormuş."Baba sen bunu al götür eve" demiş.Babası da eve gelince annesine pazardan getirdiği poşetleri vermiş,yanında da bizim arkadaşınkini.Ne bilsin annesi hepsini buzdolabına koymuş.Neyse bizim deli arkadaş eve gelmiş,babasına poşeti sorunca "buzdolabında" demiş babası.Hemen kuşu poşetten çıkarmış ama hayvan kaskatı kesilmiş.Babası benzin damlatmış ağzına biraz.Kuş 2 dakika sonra havalanmış ama pencereye varmadan küt diye yere yapışmış.

Babası: "Benzini bitti"

quote:

Orijinalden alıntı: Gitt

hepsi güzel gerçekten.....

ama benim hiç aklıma galmiyor yaw...

Alıntıları Göster
    şimdi biz biyoloji dersindeyiz konu kan grupları.hoca anlatıyo işte AB hepsinden alır kendi grubuna verir.0 her gruba verir sadece kendi grubundan alır böööyle anlatıyo işte.neyse önümde oturan kızda dedi hocam ben 0 grubundanım herkese veriyorum dimi dedi hoca evet dedi bende arkasından BELLİ dedim sınf gülmekten yarıldı kızda döndü kötü kötü bakıyo bana
    Bizde arkadaşlar ile otobüsteyiz

Orta yaşlı bi kadın arkadaşa

''yavrum bi müsade ette oturayım size öğretmiyolar büyüklere yer verileceğini'' dedi

Arkadaşta

''yok teyze bu sene müfredata koymamışlar''dedi

Biz gülmekten yerlere yatttık bütün otobüs bize bakıyordu ilk durakta indik yoksa linc edilebilirdik
    quote:

Orijinalden alıntı: le_dèmon

bigün dersanede kimya dersinde atomla ilgili bi soru çözüyoz...soruda arkadaşım 2protonun nerden geldiini...soruyo çözerken onları görmediini sööledi..bende döndüm ve olm protonlar küçük olur görünmez zatn takma kafana dedim...orda ii bi kopmuştuk

Alıntıları Göster
    arkadaşla okuldan cıktık yolda yürüyoruz.öndede kızın biri gidiyo arkadas kızın yanına gitip slm yürüyelimmi dedi.kızda hayır diyince arkadaş aynen şöyle''koşalım ozaman'' dedi.halaa gülüyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: soulcube

Hakkaten güzel şeyler Yaşamısınız.......

Alıntıları Göster
    Dil sınıfında okuyorum...

Bir gün ingilizceciyle soruları çaldığımız için tartışıyoru falan..Hoca bize bağıriyoken sendeledi ve düşüyodu..Bende hafifçe ''God has no SOPA '' diye söylendim.Millet koptu..
    bi gun beden dersine cıktık sonra ben basket oynadıgım icin bedenden sonraki derse giremiycegimi anladım yanıma birini ayarlıyım bari dedimahmet die bi arkadasım vardı dedim yok dedi bende saf birine soluyum bar dedim sınıfın belkide okulun en safı olan recep e dedim o da zaten istemiomus sonra neyse biz bedenden sonraki dersin ortalarına dogru sınıfın kapısına gittik icerde muammer hoca vardı cok sinirli bi adamdı ben gotluk olsun diye kapıya tekme attım kapı açıldı ve hoca koşarak dışarı geldi ve recebin hayalarına var gucuyle gecirdi patlama sesi geldi recemin yumurtalıkları patlamıstı heralde recep hocam bi saniye diodu ve ben girdim araya bak hala konusuyo puahhahahahahahaahha
  • quote:

Orijinalden alıntı: surfer

bi gün belediye otobüsüne bindik arkadaslar fln
    cocuk para verdi
    adam dedi bilet atacaksın fln
    cocuk dedi ne bileti ya uçak mı bu

tabi çocuk espri için söylemedi ama biz koptuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaconda

cocuk para verdi

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Anaconda

cocuk para verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: THR

quote:

Orjinalden alıntı: Anaconda

cocuk para verdi

Alıntıları Göster
    Bu espiriyi ben sınıfta yapmıştım

Akşam üstü hava biraz karanlık sınıfta ışıklar yanıyo bende kapatın felan dedim ordan 2 kız yok kapatmayız dedi bende napcan ışığı fotosentezmi yapcan dedim sınıf koptı zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Kara.

Bu espiriyi ben sınıfta yapmıştım

Akşam üstü hava biraz karanlık sınıfta ışıklar yanıyo bende kapatın felan dedim ordan 2 kız yok kapatmayız dedi bende napcan ışığı fotosentezmi yapcan dedim sınıf koptı zaten

Alıntıları Göster
    bizim cok güzel bir biyoloji hocamız vardı lise 2de...ama biraz saftı ve aramız da bozuktu kendisiyle..birgün girdi sınıfa aniden;;;;

hoca:"şimdi önünüzdeki herşeyi kaldırın test yapcam size"
    BEN:"hocam siz sölemesiniz bile kendiliginden kalkıo zaten"

sınıf yarıldı..hoca şokta...vay be hatırladım da..az p.ç degilmişim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRKMKZN -- 8 Haziran 2005, 17:46:59 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Askerdeyiz malum cuma günleri bakım günü arama ve kıl kontrolu olan bir cumaydı hakkaride dağın tepesindeyiz millet tek sıra dizilmiş arama yapılıyor bizim bölükten istanbullu bir arkadaşın üstünden bir kutu prezarvatif çıktı herkes şaşkın çünkü dağın tepesinde dişi bir kuş bile uçmazken bir kutu prezarvatif olayına anlam veremedik neyse bölük komutanı olaya el koyup çocuğa bunlar ne lan bizimi mikecen dağın başında deyince millet koptu askerlik felan unutuldu bir anda hatırlayıp çok güldüğüm bir olaydır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real®

Alıntıları Göster
    HUGO nun ..... koyyim espirisidir. bu sitede duymuştum. aklıma geldikçe gülüyom.

• quote:

Orijinalden alıntı: basketci

HUGO nun ..... koyyim espirisidir. bu sitede duymuştum. aklıma geldikçe gülüyom.

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Gitt

Alıntıları Göster
    şimdi biz biyoloji dersindeyiz konu kan grupları.hoca anlatıyo işte AB hepsinden alır kendi grubuna verir.0 her gruba verir sadece kendi grubundan alır böööyle anlatıyo işte.neyse önümde oturan kızda dedi hocam ben 0 grubundanım herkese veriyorum dimi dedi hoca evet dedi bende arkasından BELLİ dedim sınf gülmekten yarıldı kızda döndü kötü kötü bakıyo bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
    bigün dersanede kimya dersinde atomla ilgili bi soru çözüyoz...soruda arkadaşım 2protonun nerden geldiini...soruyo çözerken onları görmediini sööledi..bende döndüm ve olm protonlar küçük olur görünmez zatn takma kafana dedim...orda ii bi kopmuştuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: le_dèmon

Alıntıları Göster
    arkadaşla okuldan cıktık yolda yürüyoruz.öndede kızın biri gidiyo arkadas kızın yanına gitip slm yürüyelimmi dedi.kızda hayır diyince arkadaş aynen şöyle''koşalım ozaman'' dedi.halaa gülüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real®

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Real®

• quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

Alıntıları Göster
    işte en guzel espiri:

adamın birisi warmış
    ikisi yokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: LINEBACKER

işte en guzel espiri:

adamın birisi warmış
    ikisi yokmuş

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: TEKnaKILLAH

işte en guzel espiri:

adamın birisi warmış
    ikisi yokmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: LINEBACKER

işte en guzel espiri:

adamın birisi warmış
    ikisi yokmuş

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulcube

Alıntıları Göster
    Dil sınıfında okuyorum...

Bir gün ingilizceciyle soruları çaldığımız için tartışıyoru falan..Hoca bize bağıriyoken sendeledi ve düşüyodu..Bende hafifçe ''God has no SOPA '' diye söylendim.Millet koptu..
  • Bizim bir arkadaş anlattı aynen şöyle:

Bu bizim arkadaş bir zaman kuş almış bir yerden.Poşete koymuş deli.Tam eve gidecek,yolda babasını görmüş.O da eve gidiyormuş."Baba sen bunu al götür eve" demiş.Babası da eve gelince annesine pazardan getirdiği poşetleri vermiş,yanında da bizim arkadaşınkini.Ne bilsin annesi hepsini buzdolabına koymuş.Neyse bizim deli arkadaş eve gelmiş,babasına poşeti sorunca "buzdolabında" demiş babası.Hemen kuşu poşetten çıkarmış ama hayvan kaskatı kesilmiş.Babası benzin damlatmış ağzına biraz.Kuş 2 dakika sonra havalanmış ama pencereye varmadan küt diye yere yapışmış.

Babası: "Benzini bitti"

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.