Şimdi Ara

Açık Hatları Üzerinize Alma Yöntemi. [Kimlik bilgileri güncellendi. İşlem Tamamlandı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
16.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1.5 Yıl önce almış olduğum açık hattı faturalı hatta geçirebilmek için üzerime almak istiyordum. Uzun süren Müşteri hizmetleri görüşmelerinden sonra henüz sonuç alabildim. İşlem onaylanana kadar yaptıklarımı aşağıda aşamalarıyla yazıyorum. Sizinde işinize yarar umarım.

www.sikayetvar.com İnternet sitesinde konu ile ilgili bir şikayet yaratın.
    Aynı gün yada ertesi gün içerisinde Turkcell tarafından size geri dönüş yapılacaktır.
    Sizden istenilen PIN & PUK bilgilerini, Kontör yükleme dönemlerini belirtin.
    Siz ya görüşme sırasında abone merkezine yönlendirilirsiniz yada 24-48 saat aralığında bir yönlendirme alırsınız.
    Abone merkezine gittiğinizde "kimlik bilgileri güncelleme" işlemi yapacağınızı belirtin. Kimliğinizi ibraz edin.
    Yapılan işlem karşılığından hiçbir ücret talep EDİLEMEZ.
    Herhangi bir problem çıkarsa abone merkezinden müşteri hizmetlerini arayın. abone merkezi temsilcisinin yanında müşteri hizmetleriyle görüşün ve görevliyi görüştürün.

son olarak işlemlerin her aşamasında "acil" ibaresini kullanın yoksa temsilcinin ruh haline bağlı işlem süresi uzamaktadır.

iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaYC -- 8 Nisan 2009; 13:32:28 >

• http://www.turkcell.com.tr/yardim/duyurular/abonelikkayitlarininguncellenmesi Bu Linkteki 2. Satırda yazanlar ???

quote:

(2) Bu Kanunda tanımlanan son kullanıcılar, kullanmakta oldukları hatları, bir kereye mahsus olmak üzere verilen süre içerisinde, hiçbir vergi, resim, harç ve benzeri mali yükümlülüğe tabi olmaksızın kendi üzerlerine kaydettirmek için ilgili işletmeciyle abonelik sözleşmesi akdedebilir. Söz konusu hatların eski abonelerinin yapılan işleme bir yıllık zamanaşımı süresi içinde itiraz hakları saklıdır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.