Şimdi Ara

Logitech Z4 mü yoksa Logitech X540 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler sizce hangisi bass - tiz yönünden iyidir. hangisini almalıyım ?

Z4

X540

Logitech Z4  mü yoksa Logitech X540 mı?

vs
     Logitech Z4  mü yoksa Logitech X540 mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanilkay -- 3 Nisan 2009; 20:19:17 >

• Müzik ağirlikli tabiki z4 önericem. Ama filmde izlerim, müzikte dinlerim diyorsaniz size öneri olarak x540 olur tabiki.
  • z4 kalıbının seti değil aklında bulunsun
    ama x540 güzel settir
  • 6-7 aydır x540 kullanıyorum çok memnunum ama apartmanda kullanıyorsan pek tavsiye etmem şikayet çok gelir z4 konusunda pek fikrim yok
  • x540 al gitsin ya.digeri 2+1 x540 5+1 bu farkı unutma.hem x540 guzel.
  • yorumlar için sağolun beyler. X540 ı tercih edicem ;)
  • bass olarak kesinlikle z4 . bu arada eğer sistemini koyacak yerin müsaitse 5 +1 al fakat yer sorunun varsa kesinlikle 2+1 al.. sırf 5+1 almak için alma yani..
  • z4 tavsiyemdir.ses rengi daha iyidir
  • 540 ın bass ı biraz sert küt küt diye çıkıyo biraz. m 2500 üm de var onun ki gayet yumuşak. Tizlerde de biraz vasat kalıyor X 540.
    Benim pc de 2 si de bağlı Müzik dinlerken m 2500 ü film ve oyunda x 540 ı kullanıyorum.Ona göre karar verebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Self Control

540 ın bass ı biraz sert küt küt diye çıkıyo biraz. m 2500 üm de var onun ki gayet yumuşak. Tizlerde de biraz vasat kalıyor X 540.
    Benim pc de 2 si de bağlı Müzik dinlerken m 2500 ü film ve oyunda x 540 ı kullanıyorum.Ona göre karar verebilirsin

arkdaşlar be x 540 kullanıcısıyım bunu almadan önce creatıve phılıps logitech kullandım z4 arkadaşımda var tizlerde ve baslarda mümkünatı yok x 540 dan daha iyi olamaz(internetten bu iki ürünün özelliklerini karşılaştırırsınız ) hele birde ses kartınız varsa müziğin keyfine varırsınız. bunun bir üst seviyeleri logitech g 51 ve z 5500

• Z5500e gelene kadar epey sistem var arada,ama tr'de yok ne yazık ki
  • bende z4 vardı dun sattım. hıc tavsıye etmıyorum.bu fıyat cercevesınde creatıve den baskasını alma.bu hafta ıcı 3400 alacam bende.z4 un subwoofer hoparloru 4 ınch.onde gorulen basınc surucusu.aynen uydularda oyle sadece ortadakı aktıf.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sametoner

bende z4 vardı dun sattım. hıc tavsıye etmıyorum.bu fıyat cercevesınde creatıve den baskasını alma.bu hafta ıcı 3400 alacam bende.z4 un subwoofer hoparloru 4 ınch.onde gorulen basınc surucusu.aynen uydularda oyle sadece ortadakı aktıf.

bende zamanında tam tersini yapmıştım.3400 ü almamla iade etmem bir oldu
  • yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. X540 alıcam
  • 1 yıldır kullanıyorum x540'ı tek geçerim. film ve müzik performansı dört dörtlük. gerekli ayarları yaptığın zaman bass da tiz de iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: absolutely33

1 yıldır kullanıyorum x540'ı tek geçerim. film ve müzik performansı dört dörtlük. gerekli ayarları yaptığın zaman bass da tiz de iyidir.

evet,ekolayzır ayarları ile tiz-mid eksikliği bir nebze giderilebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.