Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.690
Cevap
211
Favori
964.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayın lizge cevabınız için çok teşekkür ederim.evimde hassas el dokuma ufak bi halım var ama bi tane diğerleri el dokuması deil.ne yazık ki yanlış bir seçimle aldığım shagy halılarımı yeni aldığım için şuanda tekrar değiştiremiyorum .gerçi makina halısı bile olsa insan halıyı kökünden kazıyacak bir makina istiyor evinde.toza alrjim olduğu ortaya çıktı ve malum çocuk yetiştiriyoruz.

dc21 dc23 yada dc32 arasındaki farklar nedir tam olrak bilen varmı?dc23 siklon sayısı incelediğim kadarıyla dc32 ile aynı 12 siklon ama...32 serisinin başlıkları dc23 e uyarmı ? yanlış bir tercih yapıp pişman olmak istemiyorum.birde bu dc23 türkçe sitelerin hiçbirinde yok ve satılmıyormu artık acaba?
    özlllikle dc32 animal pro kullananlara şunu sormak istiyorum;(bazı kullananlar mortorlu türbin başlığı var demiş ama benim gördüğüm bu model ayrıca ayağa giden bir elektrkle motorla deilde süpürgenin kendi motor gücüyle dönüyor ve fırça dişleri seyrek kırmızı renkte.ihlasın halı dövmeyi güzel gerçekleştirmesinin nedeni elektrikli fırça ve sanırım sık dişli çift yönlü fırçalı olması)merak ettiğim dyson animal pro nun bu seyrek fırçası halıların iç içe geçen tüylerini tektek tarar gibi dipten temizleyip kabartıyormu ihlastaki halı döven başlık kadar??yani işe yarıyorsa eski dc23 modelini deilde dc32 yi tercih edeceğim.

biliyorum yine çok sordum ama gördüğünüz gibi kafam çok karışık aydınlatırsanız bi karar verip alabileceğim.maalesef küçük şehir dezavantajını yaşıyorum şuan:(

• http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/dyson-dc22-animal-elektrikli-supurge-55705481

şu an indirimde son 1 günmüş...Almak isteyenlere kaçırılmaz bir fırsat.

Benim aldığımda ucuz olsaydı alırdım benim makinamın modelide buhttp://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/dyson-dc29-db-origin-elektrik-supurgesi-55035346

• dc32 ürünü dışarıda mağazalarda 850 ye satılıyor. dc22 nin o fiyata satılması çok da avantajlı değil bence. bende kampanya bekliyorum güzel bi kampanya görsem alcam hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trompet1976

sayın lizge cevabınız için çok teşekkür ederim.evimde hassas el dokuma ufak bi halım var ama bi tane diğerleri el dokuması deil.ne yazık ki yanlış bir seçimle aldığım shagy halılarımı yeni aldığım için şuanda tekrar değiştiremiyorum .gerçi makina halısı bile olsa insan halıyı kökünden kazıyacak bir makina istiyor evinde.toza alrjim olduğu ortaya çıktı ve malum çocuk yetiştiriyoruz.

dc21 dc23 yada dc32 arasındaki farklar nedir tam olrak bilen varmı?dc23 siklon sayısı incelediğim kadarıyla dc32 ile aynı 12 siklon ama...32 serisinin başlıkları dc23 e uyarmı ? yanlış bir tercih yapıp pişman olmak istemiyorum.birde bu dc23 türkçe sitelerin hiçbirinde yok ve satılmıyormu artık acaba?
    özlllikle dc32 animal pro kullananlara şunu sormak istiyorum;(bazı kullananlar mortorlu türbin başlığı var demiş ama benim gördüğüm bu model ayrıca ayağa giden bir elektrkle motorla deilde süpürgenin kendi motor gücüyle dönüyor ve fırça dişleri seyrek kırmızı renkte.ihlasın halı dövmeyi güzel gerçekleştirmesinin nedeni elektrikli fırça ve sanırım sık dişli çift yönlü fırçalı olması)merak ettiğim dyson animal pro nun bu seyrek fırçası halıların iç içe geçen tüylerini tektek tarar gibi dipten temizleyip kabartıyormu ihlastaki halı döven başlık kadar??yani işe yarıyorsa eski dc23 modelini deilde dc32 yi tercih edeceğim.

biliyorum yine çok sordum ama gördüğünüz gibi kafam çok karışık aydınlatırsanız bi karar verip alabileceğim.maalesef küçük şehir dezavantajını yaşıyorum şuan:(

Merhabalar oncelikle dyson lati ihlas ws makinalarla kiyaslamayalim cunku dyson hava akimi *+ merkez kav kuvveti ile calisir.. İhlaslardan farkliidr dc 32 animal in basligi motorlu baslik degildir hawa akimitla donen basliktit. Dyson motorhead motorlu basliktir.. 32 animalin basligindaki kirmizi yandaki oval sekmeyi disari cekince turbo baslik donmez buda avantajdir sizin icin. Evetotorlu baslik olmasada haliniz kabarir.. Kabarmazsada emin olun alerjinizdeli duzelmeyi fark edersiniz cunku dyspn ayni zamanda hawa temizler..
    Dc 23 ile dc 32 arasinda baslik farki war 32 animal la kiyaslamak istediniz sanirim dc 23 te motorlu baslik var dc 32 de ise motorsuz turbin baslik + mini koltuk turbin baslik + hassas parle apaati war siklon filtre vs farki yok..

Not: astim ile bes yildir mucadele ediyorum alerjil bronsit ile baslamisti cewirdi ne yazik ki size tawsiy 32 animal vs birakip dc 32 exclusive almaniz. Exclusive merkez kac kuvvetini daha fazla uygulayarak mite ve akarlari yakalama konusunda daha etkildilir. İkinci tavsiyem yeni almis olsaniz bilr shaggy halilardan kurtulmaniz. Cnku bakteri ve tozlarin en cok barindigi halidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lizge__ -- 15 Nisan 2012; 1:56:22 >

• Dc 23 her
    Magazada bulamazsiniz hakman.com.tr ye grip ordan telefon acabilir nerde satildigini ogrenebilirsiniz
  • Sevgili lizge DC37 Allergy'nin yerine dc 32 exclusive almamızı mı öneriyorsun?
  • SYN LİZGE KEŞKE MESAJINIZI BEN ALMADAN ÖNCE OKUMUŞ OLSAYDIM:(BURADAKİ BAYİDE MOTORHEAD MODELİ YOKTU,İNTERNET ÜZERİNDEDE BULAMIYINCA DAHA ÇOK BEKLEMEMEK İÇİN DC2 ANİMAL PRO ALDIM BİLE.

PİŞMMAN DEİLİM AMA LİZEVETTA ARKADAŞIN SÖYLEDİĞİ DOĞRUMUDUR?DC32 MODELLERİ850 CİVARIMI????????EĞER ÖYLE İSE ÖDEYECEĞİM 1400TL YA YANARIM
  • Yeni modeller cikiyor ve piyasadan
    Yavas yavas kalkacagi icin fiyatlarda dusus olabiliyor bunu takmayiniz dysonlara ozel bi dur degil cnku kiyafet te aliyoruz sezon spnu dusuyor... 32 animal bizim magazada 1399 lra zararda degilsiniz o urun o fiyat ediyor cunku...Trompet iyiki almamissiniz motorhead cnku motor head shaggy halilarinizi yolar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lizge__ -- 16 Nisan 2012; 3:01:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igav

Sevgili lizge DC37 Allergy'nin yerine dc 32 exclusive almamızı mı öneriyorsun?

Sevgili igav 32 modelleri icinde alerjik rahatsizliklarda exclusive tawsiye edilir.. 37 lerle kiyasliyosaniz 37 aliim derim cnku dikey siklonlar var radial root cyclone bu daha cihaz daha fazla alerjen ve mikroskobik toz yakalar cift bactisafe filtre war cnku biri topun icinde biride hazne ustunde..Tabi fiyatlar fark ediyor.. 32 modellerde exclusive alerjen yakalama konusunda daha basarili bir cihazdir. Trompet 32 lerle kiyasadigi icin exclusive tawsiye ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lizge__ -- 16 Nisan 2012; 3:07:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Emir

DC32 Drawing diye bir model var. Bu ürün'ün farkı nedir ? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Basligi daha ince baska
    Fark yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: racai

Toz torbası olmayan elektirk süpürgelerinde biriken tozları boşaltmak çok büyük bir sorun.
    Hazne dolunca, ya tuvalete boşatabilirsiniz ya da bir poşete.
    Her iki durumda da havaya küçük toz zerreciklerinin yayılmasını önlemem imkansız.

Ayrıca bir poşete boşalttırsanız o poşetin ağzın bağlamak dahi problem.
    İçeride kalan hava nedenyile poşet balon gibi şişiyor ağzını bağlarken.
    Poşetin içini söndürseniz dışarı tozlu hava kaçıyor...

DYSON marka kullanıyorum.
    Pek çok yönüyle çok iyi. Ama toz torbası olmaması büyük sorun.
    ev temizliğinde kullanacaksanız (Yani toz haznesini evde boşaltmanız gerekecekse) kesinlikle toz torbasız elektirk süpürgesi almayın derim ben...

Ayıca çok yüçük zereeciki tozları emmede kullanmayın diyor.
    Tahminin tüm toz torbasızızlara aynı durum vardır.
    Yani atıyorum 200 gr un döküldü yere. Onu emmeyin diyor kullanam kulavuzu. Un, çimento vb ince toz emmede problemeli....

NOT: Makine genel hatları ile çok çok iyi.
    Ama toz torbasını boşaltmak tam bir felaket....

arz ederim.

Merhabalar yanliz torbali supurgelerde fatkindaysaniz torbasizlara gore emis gucleri her zman daha yuksektir nedeni nedir biliyormusunuz? Cihazin hepa filtresi tozdan
    Cabuk tikanir sebebi torba kagit ise patlamasi veya asiri dolmasi bez ise gozeneklerin tkanmasi ve makinanin 1 2 yla kadar ilk gun gbi cekmemesi sorunu olusur..mesela dyson gbi bi marka torbali
    Supurge uretseydi hem emis gucu kaybederdi hemde alerjik bi cihaz
    Olmazdi dysondan dokulen tozlarin tamami sizi rahatsiz etmeyecek tozlardir ki kullanim acisindan bi cok
    Hazneliyr gore daha
    Kullanisli basip bosaltiosunuz pekala posete bosaltabilirsiniz dgerlerinde cikarip hazneyi
    Silkeliyosunuz boyle daha toz toprak olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mkurtal

benim de elektrik süpürgemi acilen değiştirmem gerekiyor. aslında dyson da dc32 allergy de karar kıldım ama bu parayı verirken insan acaba mı demekten kendini alamıyor. istediğim temizliği elde edebilecek miyim, gerçekten çekimi ii mi ve de uzun yıllar aynı performansta kullanabilecek miyim. verdiğim parayı hak edecek mi. hepa filtreler yıkanabilir deniliyor, ama anladığım kadarı ile 2 filtre var ve ikisi de temizlenebiliyor mu. siklonlara yapışan partiküller zamanla koku yapar mı, görüntü çok mu kötü. dc32 origin de alsam aynı performansı elde eder miyim. açıkcası tereddütlerim çok. herkes farklı bir şey söylüyor. philips maratonu da tavsiye ediyorlar.aradaki fiyat farkı da malum.
    sizce hangisinde karar kılmak lazım.

Filtre ykaniyor dger cihazlara gore daha yuksek performans alirsiniz cihaziniza siklonlara partikul yapismaz olaki yapisti 5 yl icinde servisten bakim yaptirirsiniz dyson in hepa si bezdir araba filtrelerine benzemez dger makinalarin yapmadigi temizligi yapar emis gucu siklonlari oldugu icin ve tkanacak bsey olmadigi icin kaybolmaz yurt disinda 15 yl kullanan musterilerimiz war..İngiliz kraliyet ailesi dahil kullaniyor 1992 yilindan beri her sene tasarim odulu aliyor ve senede bir odul degil en az 5 odul aliyor hakman.comtr den ayrintili odul vs basari bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lizge__ -- 16 Nisan 2012; 10:12:24 >

• lizge dediğiniz gibi motorhead halının tüylerini fazla hırpalayabilir.animal aldığım için başta tereddütlüydüm ama iyikide almışım dedirtmeyi başardı.

dc 32 animal pronun her gece yattığımız yataklardan çektiği pisliği görmeniz lazımgözlerimize inanamadık halıdansa yataktan daha çok çıktı:oüstelik yatağımız daha bikaç aylık yeni alınmış kaliteli bir yatak...alabilen herkese tavsiye ederim animal proyu..şimdiden evin havasının temizlendiğini ve mobilyaların üzerlerindeki tozun azaldığını gözlemliyoruz eşimle.çok sevdim ben bu süpürgeyi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lizge__

quote:

Orijinalden alıntı: igav

Sevgili lizge DC37 Allergy'nin yerine dc 32 exclusive almamızı mı öneriyorsun?

Sevgili igav 32 modelleri icinde alerjik rahatsizliklarda exclusive tawsiye edilir.. 37 lerle kiyasliyosaniz 37 aliim derim cnku dikey siklonlar var radial root cyclone bu daha cihaz daha fazla alerjen ve mikroskobik toz yakalar cift bactisafe filtre war cnku biri topun icinde biride hazne ustunde..Tabi fiyatlar fark ediyor.. 32 modellerde exclusive alerjen yakalama konusunda daha basarili bir cihazdir. Trompet 32 lerle kiyasadigi icin exclusive tawsiye ettim

Teşekkürler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mkurtal

benim de elektrik süpürgemi acilen değiştirmem gerekiyor. aslında dyson da dc32 allergy de karar kıldım ama bu parayı verirken insan acaba mı demekten kendini alamıyor. istediğim temizliği elde edebilecek miyim, gerçekten çekimi ii mi ve de uzun yıllar aynı performansta kullanabilecek miyim. verdiğim parayı hak edecek mi. hepa filtreler yıkanabilir deniliyor, ama anladığım kadarı ile 2 filtre var ve ikisi de temizlenebiliyor mu. siklonlara yapışan partiküller zamanla koku yapar mı, görüntü çok mu kötü. dc32 origin de alsam aynı performansı elde eder miyim. açıkcası tereddütlerim çok. herkes farklı bir şey söylüyor. philips maratonu da tavsiye ediyorlar.aradaki fiyat farkı da malum.
    sizce hangisinde karar kılmak lazım.

Filtre ykaniyor dger cihazlara gore daha yuksek performans alirsiniz cihaziniza siklonlara partikul yapismaz olaki yapisti 5 yl icinde servisten bakim yaptirirsiniz dyson in hepa si bezdir araba filtrelerine benzemez dger makinalarin yapmadigi temizligi yapar emis gucu siklonlari oldugu icin ve tkanacak bsey olmadigi icin kaybolmaz yurt disinda 15 yl kullanan musterilerimiz war..İngiliz kraliyet ailesi dahil kullaniyor 1992 yilindan beri her sene tasarim odulu aliyor ve senede bir odul degil en az 5 odul aliyor hakman.comtr den ayrintili odul vs basari bakabilirsiniz

Bana seçim yapmamda yardımcı olurmusunuz.

• Sevgili Sarper tabikii öncelikle eviniz kaç metre kare? halılarınız nasıl? halıfleks mi parke mi agırlıklı? ufak cocuk varmı? Evde hayvan besliyormusunuz? Alerjiniz vs. varmı?Bunları cevaplarsanız dyson secmenizde yardımcı olabilirim ...
  • merhaba, bende Dyson elkt.süpürge almaya karar verdim,2 yılda bir bozulan elkt.süpürgelerine para vermekten yoruldum artık.

Anladığım kadarı ile DC32 ve DC37 şu anda en iyi modelleri,evde alerjik hastası yok ama halılar shagy bir tane muhabbet kuşu

var başkada tüylü hayvan yok.Fakat çok fazla elektronik cihaz var ve açıkta durdukları için tozdan korunsun istiyorum.

Bu durumda ne önerirsiniz.DC37 ve DC32 arasında ki teknoloji farkı arada ki fiyat farkına değer mi?

Yakın zamanda alan arkadaşların en uygun fiyatlı, taksitli temin edebileceğim bir yer önerisi var mı?

not: g...gidiyorda DC32 Animal 1289 (12 taksit) DC37 Animal 1789 (12 taksit)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: racai

Toz torbası olmayan elektirk süpürgelerinde biriken tozları boşaltmak çok büyük bir sorun.
    Hazne dolunca, ya tuvalete boşatabilirsiniz ya da bir poşete.
    Her iki durumda da havaya küçük toz zerreciklerinin yayılmasını önlemem imkansız.

Ayrıca bir poşete boşalttırsanız o poşetin ağzın bağlamak dahi problem.
    İçeride kalan hava nedenyile poşet balon gibi şişiyor ağzını bağlarken.
    Poşetin içini söndürseniz dışarı tozlu hava kaçıyor...

DYSON marka kullanıyorum.
    Pek çok yönüyle çok iyi. Ama toz torbası olmaması büyük sorun.
    ev temizliğinde kullanacaksanız (Yani toz haznesini evde boşaltmanız gerekecekse) kesinlikle toz torbasız elektirk süpürgesi almayın derim ben...

Ayıca çok yüçük zereeciki tozları emmede kullanmayın diyor.
    Tahminin tüm toz torbasızızlara aynı durum vardır.
    Yani atıyorum 200 gr un döküldü yere. Onu emmeyin diyor kullanam kulavuzu. Un, çimento vb ince toz emmede problemeli....

NOT: Makine genel hatları ile çok çok iyi.
    Ama toz torbasını boşaltmak tam bir felaket....

arz ederim.

Merhabalar yanliz torbali supurgelerde fatkindaysaniz torbasizlara gore emis gucleri her zman daha yuksektir nedeni nedir biliyormusunuz? Cihazin hepa filtresi tozdan
    Cabuk tikanir sebebi torba kagit ise patlamasi veya asiri dolmasi bez ise gozeneklerin tkanmasi ve makinanin 1 2 yla kadar ilk gun gbi cekmemesi sorunu olusur..mesela dyson gbi bi marka torbali
    Supurge uretseydi hem emis gucu kaybederdi hemde alerjik bi cihaz
    Olmazdi dysondan dokulen tozlarin tamami sizi rahatsiz etmeyecek tozlardir ki kullanim acisindan bi cok
    Hazneliyr gore daha
    Kullanisli basip bosaltiosunuz pekala posete bosaltabilirsiniz dgerlerinde cikarip hazneyi
    Silkeliyosunuz boyle daha toz toprak olur...

silkelenen nedir anlayamadım. Toz torbası dolunca çıkartıp çöpe atıp yenisi takılıyor. Hiçbi yer de toz olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Sevgili Sarper tabikii öncelikle eviniz kaç metre kare? halılarınız nasıl? halıfleks mi parke mi agırlıklı? ufak cocuk varmı? Evde hayvan besliyormusunuz? Alerjiniz vs. varmı?Bunları cevaplarsanız dyson secmenizde yardımcı olabilirim ...

Öncelikle ilginize teşekkür ederim.

Evim 100 metrekare halılarımdan 6 sı shagy 4 ü nornal tarz. Halıfleks yaa parke yok zeminlerde eski lojman evi marley kaplama var. Çocuk var 3 yaşına girmek üzere. Alerji sorunuzmuz yok. Ancak biraz titiziz. Süpürge başlığının fırçası döner başlıklı olmalı. Bu ürünlerde ..... air watt diyor bu normal süpürgelerdeki süpürge ucundaki kaç watt emiş gücüne
    denk geliyor. Yanında gelen ekipmanı seçenekli bol olsun. Bunlarda sanırım ömür boyu filtre ve toz torbası değiştirme ve satın alma derdi yok. Peki diyelimki 5 yıl sonra emiş gücü düştü buna ne işlem yapılıyor. Manisanın Soma ilçesinde ikamet ediyorum ama dyson bayii ve satıcısı yok. Yetkili servisi yok. Önereceğiniz ürün tam olarak hangi modeller olur. Dyson modelini anlatan ve çekim gücünü gösteren iyi bir video varmıdır.

Biliyorum siz bir kaç şey sordunuz ben bi milyon tane şey yazdım cevaplar iseniz çok sevinirim iyi günler kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

quote:

Sevgili Sarper tabikii öncelikle eviniz kaç metre kare? halılarınız nasıl? halıfleks mi parke mi agırlıklı? ufak cocuk varmı? Evde hayvan besliyormusunuz? Alerjiniz vs. varmı?Bunları cevaplarsanız dyson secmenizde yardımcı olabilirim ...

Öncelikle ilginize teşekkür ederim.

Evim 100 metrekare halılarımdan 6 sı shagy 4 ü nornal tarz. Halıfleks yaa parke yok zeminlerde eski lojman evi marley kaplama var. Çocuk var 3 yaşına girmek üzere. Alerji sorunuzmuz yok. Ancak biraz titiziz. Süpürge başlığının fırçası döner başlıklı olmalı. Bu ürünlerde ..... air watt diyor bu normal süpürgelerdeki süpürge ucundaki kaç watt emiş gücüne
    denk geliyor. Yanında gelen ekipmanı seçenekli bol olsun. Bunlarda sanırım ömür boyu filtre ve toz torbası değiştirme ve satın alma derdi yok. Peki diyelimki 5 yıl sonra emiş gücü düştü buna ne işlem yapılıyor. Manisanın Soma ilçesinde ikamet ediyorum ama dyson bayii ve satıcısı yok. Yetkili servisi yok. Önereceğiniz ürün tam olarak hangi modeller olur. Dyson modelini anlatan ve çekim gücünü gösteren iyi bir video varmıdır.

Biliyorum siz bir kaç şey sordunuz ben bi milyon tane şey yazdım cevaplar iseniz çok sevinirim iyi günler kolay gelsin.

dyson satıcıları filtreleri ömür boyu değiştirmenize gerek yok diyor ama servisleri aynı şekilde söylemiyormuş....eski sayfalara bakın isterseniz...

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.