Şimdi Ara

DYSON ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELER HAKKINDA (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.701
Cevap
212
Favori
964.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evde hayvan yoksa allergy gayet yeterli. bende dc 29 allergy var.
    ben baya bi düşünmüştüm;
    dc 29 mu yoksa 32 mi alınacağının iyi etüd edilmesi gerekiyor, gönül 32 dyor ama işlevsellik 29. İkisi aynı fiyata geliyor.
    dc 32 nin 29 a göre artıları
    -hazne boşaltımı daha kolay
    -siklon sayısı fazla
    -emiş gücü az daha yüksek (280 e 250, 29dB olduğu için emiş gücü düşürülüp ses azaltılmış)

dc 32 nin 29 a göre eksileri
    -sapının ucunda ne işe yaradığı belirsiz bi tarafı kanca şeklinde uzun paça var (süpürürken cepten düşen parayı süpürge emmeden tutsun diye olabilir, illüzyonist pantolonu paçası gibi ), bu nedenle sap çok kalın, baza vsnin altına girmesi imkansız, tv koltuk vs arkasına girmesi zor. (bu boğum nedeni ile çap dc29un 2-2,5 katı)

dc 29 un sapı ile dc 32 alma imkanı bulan olursa mükemmel modeli yaratmış olur kısaca

edit : kullanıcı görüşü ve seçim nedeni eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4harf -- 21 Eylül 2011; 10:53:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4harf

evde hayvan yoksa allergy gayet yeterli. bende dc 29 allergy var.
    ben baya bi düşünmüştüm;
    dc 29 mu yoksa 32 mi alınacağının iyi etüd edilmesi gerekiyor, gönül 32 dyor ama işlevsellik 29. İkisi aynı fiyata geliyor.
    dc 32 nin 29 a göre artıları
    -hazne boşaltımı daha kolay
    -siklon sayısı fazla
    -emiş gücü az daha yüksek (280 e 250, 29dB olduğu için emiş gücü düşürülüp ses azaltılmış)

dc 32 nin 29 a göre eksileri
    -sapının ucunda ne işe yaradığı belirsiz bi tarafı kanca şeklinde uzun paça var (süpürürken cepten düşen parayı süpürge emmeden tutsun diye olabilir, illüzyonist pantolonu paçası gibi ), bu nedenle sap çok kalın, baza vsnin altına girmesi imkansız, tv koltuk vs arkasına girmesi zor. (bu boğum nedeni ile çap dc29un 2-2,5 katı)

dc 29 un sapı ile dc 32 alma imkanı bulan olursa mükemmel modeli yaratmış olur kısaca

edit : kullanıcı görüşü ve seçim nedeni eklendi.

Yalnız değerli hocam DC 32 Animal'i bunlardan ayırmak lazım zira fırça başlığı Turbo dur.süpürgeyi vurarak halk arasında ise döverek temizler...Benim tercihim o yüzden DC 32 Animalden yana oldu ve bolda fırça aparatı var..sadece üzerinde 3 adet 2 adette dışarıdan birde asıl çekme fırçası var 6 adet ki yeterli bence..

• DC 29 alıp dövme başlığını sonradan satın almak ekonomik olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

DC 29 alıp dövme başlığını sonradan satın almak ekonomik olmaz mı?

Benide bu konuda curadaki chips rumuzlu arkadaş uyarmıştı;demiştiki.

Özellikle halılarda hele ki 12 mm ve üstü halılarda isterse 600 watt emiş olsun, bazı kıl,tüy yünler yüzeyi bırakmıyor. Ancak fırça onları fırçalayıp süpürgenin vakumlamasını sağlıyor. Sonradan pişman olmayın. Exclusive e sonradan motorlu turbo başlık takılmıyor. Çünkü boruda elektrik tesisatı ve prizi oluyor o başlık için.

Sonra araştırdım ki gerçekten öyle nasıl bunu gözden kaçırdığımı şaşırmıştım..ve DC32 Exlecuve modeli ile animal pro arasında 100 TL fark vardı,1.120 Animal pro,1.010-1020 de Exlucive idi 100 TL neye vermiyoruzki dedim veAnimal pro aldım..çok memnunum mesela hanımların uzun saç telleri falan olur halıda hepsini alıyor görüyorsunuz..ve inanın halıyı kazıyor rengi değişiyor halıının:-))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 21 Eylül 2011; 21:26:32 >

• bende dc 08 animal pro modeli var alalı en az 5-6 yıl oldu.alıpta pişman olmadığım ender şeylerden biridir.ben ozamanlar 1250 tl 12 taksitle carrefourdan almıştım.hala ilk günkü gibi.bu makina elek. süpürgelerinde devrim yaratan bir makinadır.dikkat edin diğer firmalrın çıkardığı modeller tip olarak hep bunun türevleridir.keşke biraz daha uygun fiyatlı olsaydıda herkes alabilseydi.imkanı olanlara kesinlikle başka modellere yönelmeden almalarını tavsiye ederim.
  • 3 gün önce Dyson DC32 Animal pro aldım. Fiyatlar daha ucuz ama İnternetten kart ile alış veriş yapmıyorum. İlçede oturuyorum, atlayıp Manisa'ya gittim. Bayinin adı Ercan Ticaret miş. 1450/12taksit ile aldım makinayı.
    Dyson ın ismini bile duymamıştım, forumdaki arkadaşların yorumlarından öğrendim. Makine beklentilerimin üzerine çıktı gerçekten harika bir şey. Ses var ama abartıldığı kadar değil, turbo başlık harika temizlik yapıyor. 1 ay önce yıkattığım halıyı önce eski makinem philips ile sonra dyson ile süpürdüm. Fark müthiş Sanki eski makinayı boşa kullanıyormuşum. (Sanki si fazla oldu)

Alım gücü olan arkadaşlara kesinlikle öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kervanqran

3 gün önce Dyson DC32 Animal pro aldım. Fiyatlar daha ucuz ama İnternetten kart ile alış veriş yapmıyorum. İlçede oturuyorum, atlayıp Manisa'ya gittim. Bayinin adı Ercan Ticaret miş. 1450/12taksit ile aldım makinayı.
    Dyson ın ismini bile duymamıştım, forumdaki arkadaşların yorumlarından öğrendim. Makine beklentilerimin üzerine çıktı gerçekten harika bir şey. Ses var ama abartıldığı kadar değil, turbo başlık harika temizlik yapıyor. 1 ay önce yıkattığım halıyı önce eski makinem philips ile sonra dyson ile süpürdüm. Fark müthiş Sanki eski makinayı boşa kullanıyormuşum. (Sanki si fazla oldu)

Merhabalar,

" Fark müthiş Sanki eski makinayı boşa kullanıyormuşum. (Sanki si fazla oldu) "

Bu yorumunuza katılıyorum, yalnız bunu Dyson kullanmayan kişilere anlatmak gerçekten zor. Anlı şanlı bir çok marka yapısı gereği Dyson kadar temizlik yapamaz ama "sessiz makina" gibi söylemlerle kendilerine müşteri bulabiliyorlar. Sessiz ama ne süpürdüğü şüpheli olan makinelerede az para vermiyorlar. Bence bu makineyi 15-20 seneden aşağı kullanmayacağınız düşünülürse fiyatı makul kalıyor. Toz torbası ve filtre değişimlerinide saymıyorum bile. Selamlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: kervanqran

3 gün önce Dyson DC32 Animal pro aldım. Fiyatlar daha ucuz ama İnternetten kart ile alış veriş yapmıyorum. İlçede oturuyorum, atlayıp Manisa'ya gittim. Bayinin adı Ercan Ticaret miş. 1450/12taksit ile aldım makinayı.

Merhabalar,

" Fark müthiş Sanki eski makinayı boşa kullanıyormuşum. (Sanki si fazla oldu) "

Bu yorumunuza katılıyorum, yalnız bunu Dyson kullanmayan kişilere anlatmak gerçekten zor. Anlı şanlı bir çok marka yapısı gereği Dyson kadar temizlik yapamaz ama "sessiz makina" gibi söylemlerle kendilerine müşteri bulabiliyorlar. Sessiz ama ne süpürdüğü şüpheli olan makinelerede az para vermiyorlar. Bence bu makineyi 15-20 seneden aşağı kullanmayacağınız düşünülürse fiyatı makul kalıyor. Toz torbası ve filtre değişimlerinide saymıyorum bile. Selamlar...

Burada marka yarıştıracak değiliz ama kullandığım tanınmış makinalara oranla bu makina, şu an sanırım elektrik süpürgelerinde son noktada. Bundan iyisini ancak profesyonel ağır makinaların yapabileceği kanaatindeyim.

O kadar araştırdıktan sonra aradığını bulan biri olarak verdiğim paranın karşılığını kesinlikle aldığımı düşünüyorum.
    Selamlar....

• Gerçekten de Dyson kullanmayan birine elektrik süpürgesine 1200 TL para vermek biraz tuhaf kaçıyor.
    Ancak alıpta pişman olan görmedim.
  • Bende Dyson DC32 Exclusive'i deveyuku.com'dan 1086 liraya aldım bugün kargoya verdiler, elime ulaştığında pişman olacakmıyız görücez :)
  • Merhaba Arkadaslar
    AnimalPro icin buldugum taksitli fiyatlar:
    Teknosepet 1251 tl 8 taksit
    Guzel evim 1265 tl 4 taksit
    Deveyuku 1220 tl 9 taksit
    Kargo hepsinde 7-10 tl arasinda
    Bu alisveris sitelerinden hangisini tavsiye edersiniz?
    Daha uygun fiyata satan baska bir yer bileniniz var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolbay

Merhaba Arkadaslar

Bahsi geçen sitelerin hiçbirinden alışveriş yapmadım.
    Eğer Media Markt'ın olduğu illerden birinde yaşıyorsanız gidip pazarlık edin.İnternetten bulduğun en ucuz fiyatı söyleyip benzer fiyat vermeleri halinde ürünü hemen satın alacağını ifade et.
    Göreceksin ki verecekler,hem de 10 taksite...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaVieR.bb

Bende Dyson DC32 Exclusive'i deveyuku.com'dan 1086 liraya aldım bugün kargoya verdiler, elime ulaştığında pişman olacakmıyız görücez :)

Fiyat gayet güzel, güle güle kullanın... Başlık için fazladan 200.-TL vermemişsiniz benim gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmert

quote:

Merhaba Arkadaslar

Eğer Media Markt'ın olduğu illerden birinde yaşıyorsanız gidip pazarlık edin.İnternetten bulduğun en ucuz fiyatı söyleyip benzer fiyat vermeleri halinde ürünü hemen satın alacağını ifade et.

M.M. pazarlık yapıyor, biliyorum. Bir ara Tv alırken bazı modeller hakkında bilgi alırken ben sormadan kendileri indirim teklif ettiler.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaslar

M.M. pazarlık yapıyor, biliyorum. Bir ara Tv alırken bazı modeller hakkında bilgi alırken ben sormadan kendileri indirim teklif ettiler.

MM gitmeyi bende dusunuyorum.
    MM de fiyat nedir?
    EW de 1400 tl imis, pazarlik yapmamislar.
    Bu arada animalpronun yanina uzun tuylu halilar icin standart basligini 70 tl ye almayi dusunuyorum. Kullananlar yorum yapabilir mi?

• arkadaşlara katılıyorum, izmir de bir mağazada dc32 exclusive modeli 1400 tl ye satılıyordu, tek çekimde 1300 tl ye verebileceklerini söylediler (reklam sıkıntısı yoksa ismini verebilirim), acaba fiyatlar mı düştü diye bir karşılaştırma yapmak için mediamarkt'a gittim, kampanyada 1529 tl idi. 1300 tl ye bulduğumu söyledim, reyondaki bayan biraz beklememi söyledi, daha sonra geri gelerek "efendim, bu ürüne bu hafta zam gelmiş o yüzden bu fiyata satıyoruz, 1299 TL ye verebiliriz" diyerek direkt fiyat kırdı. bilginize...
  • sevgili @XaVieR.bb;
    Ürününüzü güle güle kullanın,asla pişmanlık yaşamayacaksınız.Yakın bir zamanda olumlu görüşlerinizi okuruz burada muhtemelen..

Ben yaklaşık 2 ay önce Media Markt'a giderek direk şöyle söyledim."Ben bu ürünü internette 1099 TL'ye buldum,eğer aynı fiyattan verirseniz alırım"
    Reyon sorumlusu müsade isteyerek müdürü ile görüştü ve 1.279 TL fiyatı olan DC32 Exlucive'i 180 TL extra indirimle alıp çıktım.

Anlayacağınız pazarlık herzaman sözkonusu.Özellikle Dyson ürünlerini satabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.
  • Değerli dostlar 1 ay önce sefasepeti.com dan kargo dahil Dyson DC 32 Animal Pro'yu 1.120 TL ye tek çekimde almıştım..burada yazdım hatta.kargo falan süper hiçbir sorun yaşamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 28 Eylül 2011; 19:12:35 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaslar

MM de fiyat nedir?
    Bu arada animalpronun yanina uzun tuylu halilar icin standart basligini 70 tl ye almayi dusunuyorum. Kullananlar yorum yapabilir mi?

Ankara kentpark MM, kentpark darty ve cepada enplus sordum. hepsinde animalpro 1699 tl idi. Hicbiri indirim yapmadi, 1250 tl fiyata buldum , bu fiyata satarsaniz alacagim dedigimde neredeyse dukkandan kovuluyordum :)
    En iyisi alisveris sitelerinin birinden almak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaslar

MM de fiyat nedir?

Ankara kentpark MM, kentpark darty ve cepada enplus sordum. hepsinde animalpro 1699 tl idi. Hicbiri indirim yapmadi, 1250 tl fiyata buldum , bu fiyata satarsaniz alacagim dedigimde neredeyse dukkandan kovuluyordum :)
    En iyisi alisveris sitelerinin birinden almak.

http://www.temizmarket.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productid=110250
    Animalpro yu buradan aldim.
    kargo ulasinca deneyimlerimi yazarim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.