Şimdi Ara

mouse usb si kırıldı ? alıcı bulunmaz mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
195.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mksoft

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

az öncede benim microsoft arc mouse un alıcısı laptop ile yere düştü ve şansa alıcının üstüne düştü kırıldı

nasıl alıcaz bunu

acaba tv tamircileri felan lehim ile halledemezmi acaba

sakın entegre kırılmadı ise yapılır ama entegresi bga benimkide kırıldı ben yapamadım bga olduğu iin yollarıda kırılmış çünkü ama başka bi alıcı bulabilirsen birazda uğraşırsan kodlanır ben kodladım mesala başkabir alıcıyı

başka alıcı nasıl kodlanır acaba

bimden 20 liraya logitech aldım onunki uyarmı mesela
  • quote:

quote:

quote:

az öncede benim microsoft arc mouse un alıcısı laptop ile yere düştü ve şansa alıcının üstüne düştü kırıldı

nasıl alıcaz bunu

sakın entegre kırılmadı ise yapılır ama entegresi bga benimkide kırıldı ben yapamadım bga olduğu iin yollarıda kırılmış çünkü ama başka bi alıcı bulabilirsen birazda uğraşırsan kodlanır ben kodladım mesala başkabir alıcıyı

başka alıcı nasıl kodlanır acaba

bimden 20 liraya logitech aldım onunki uyarmı mesela

Alıntıları Göster
    microsoft' da sadece kendi modellieri uyuyor birde kodlaması biraz karışık ama logitec lerde unifying özelliği olan bütün chazlar bir birine uyar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbebec

Bu mesaj silindi.
    logitech mouse klavye kombo setin(logitech mk210) alıcını bi yerde unuttum sanırım bulamıyorum perişanım:((
    logitech m 210 mouse
    logitech k 260 klavye
    bu setin alıcısını nereden bulabilirim satan bir yer varmı yada bir arkadaş varmı
    servisin telefonu nedir ? serviste bulunurmu ?
    logitech m185 mouse almayı düşünüyordum belki onun alıcısı uyar diye.. ama alıcısına baktım pek bendeki kayıp alıcıya benzemiyor:(( ama dpi 1000 ve 2.4 optik özellikli bir cihaz..
    şimdi ben bu sete 40-50 tl verdim yeni bir mouse alsam 30 tl vericem toplamda 80 tl ye bir mousem olacak... böyle saçmalıkmı olur???
    çöptenmi kazanıyoruz biz bu 80 tlyi logitech...
    acil yardım beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 26 Mart 2013; 7:28:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer10

logitech mouse klavye kombo setin(logitech mk210) alıcını bi yerde unuttum sanırım bulamıyorum perişanım:((
    logitech m 210 mouse
    logitech k 260 klavye
    bu setin alıcısını nereden bulabilirim satan bir yer varmı yada bir arkadaş varmı
    servisin telefonu nedir ? serviste bulunurmu ?
    logitech m185 mouse almayı düşünüyordum belki onun alıcısı uyar diye.. ama alıcısına baktım pek bendeki kayıp alıcıya benzemiyor:(( ama dpi 1000 ve 2.4 optik özellikli bir cihaz..
    şimdi ben bu sete 40-50 tl verdim yeni bir mouse alsam 30 tl vericem toplamda 80 tl ye bir mousem olacak... böyle saçmalıkmı olur???
    çöptenmi kazanıyoruz biz bu 80 tlyi logitech...
    acil yardım beyler

Alıntıları Göster
    Benimde logitech Kablosuz Klavye ve Mouse setimin alıcısı kaybolmuştu. Logitech sitesinden mesaj attım adres istediler gönderdiler yolda 1 haftaya elime geçecek.Müşteri memnuniyeti süper :)
  • quote:

quote:

nasıl alıcaz bunu

Alıntıları Göster
    Logitech in uluslararası international sitesinden isterseniz ücretsiz veriyorlar.Daha 1 ay önce arkadaşım istedi ve adamlar 3 günde yani paralı kargo ile arkadaşıma yolladılar.Ama 20 tl lik mouse sa gidin yenisini alın derim ben.Onunki unifiying alıcı idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyco

quote:

Orijinalden alıntı: west667

ewde kullandığım Logitech M195 mouse var .
    onun nano usb si
    bu gün aldığım lagitec mk220 klavye mause setin alıcısına uyarmı??ü
    yada program tarzı şeylerler bi ayarlama yapılırmı??

Hayir, bu iki model farkli USB receiver kullaniyor. Asagidaki linklerde gorebilirsin:

http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/22933/related/1

http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/26642/related/1

benim ilk kablosduz mausum logitech ti mausu kaybettim alıcısınıda atmamıştım ikinci aldığım maus versatile diye bir marka taşınırken onun alıcısını kaybettim diğer mausun alıcısı aklıma geldi taktım denedim birkaç denemeden sonra algıladı onunla kullanıyordum ki eşim laptop u sehpadan düşürünce onunda dış pilastiği kırılmış ve usb ye takınca yazılım yüklenemedi diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant26

quote:

Orijinalden alıntı: ozzyco

quote:

Orijinalden alıntı: west667

ewde kullandığım Logitech M195 mouse var .
    onun nano usb si
    bu gün aldığım lagitec mk220 klavye mause setin alıcısına uyarmı??ü
    yada program tarzı şeylerler bi ayarlama yapılırmı??

Hayir, bu iki model farkli USB receiver kullaniyor. Asagidaki linklerde gorebilirsin:

http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/22933/related/1

http://logitech-en-emea.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/26642/related/1

benim ilk kablosduz mausum logitech ti mausu kaybettim alıcısınıda atmamıştım ikinci aldığım maus versatile diye bir marka taşınırken onun alıcısını kaybettim diğer mausun alıcısı aklıma geldi taktım denedim birkaç denemeden sonra algıladı onunla kullanıyordum ki eşim laptop u sehpadan düşürünce onunda dış pilastiği kırılmış ve usb ye takınca yazılım yüklenemedi diyor.

Alıntıları Göster
    Merhaba, ben yıllardır Bluetooth maus kullanıyorum... PC ye takacak herhangi aparatı olmadığı için kaybolma yada deforme olma riskide yok...
    Bugüne kadar başka kullananda görmedim,garip bi şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetinSOLMAZ

Merhaba, ben yıllardır Bluetooth maus kullanıyorum... PC ye takacak herhangi aparatı olmadığı için kaybolma yada deforme olma riskide yok...

PC'ye Bluetooth ile nasıl mouse bağladın?
    Biraz açıklar mısın?PC'ye Bluetooth ile nasıl mouse bağladın?
    Biraz açıklar mısın?
  • quote:

quote:

nasıl alıcaz bunu

Alıntıları Göster
    Benim de CVS DN9954 model mouse USB receiverim kayboldu. Ulşabilecek bir firma da bulamadım. Logitech bu konuda daha iyi galiba. Acaba bu receiver'ı satan bir yer yok mudur ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quetzlcoatl

Benim de CVS DN9954 model mouse USB receiverim kayboldu. Ulşabilecek bir firma da bulamadım. Logitech bu konuda daha iyi galiba. Acaba bu receiver'ı satan bir yer yok mudur ya?

Alıntıları Göster
    m180 marka logitech nano usb alıcısını kaybettim, eşim kullanıyordu. evde bir yerlerde de olabilir ama aramadığım yer kalmadı. ya yeni mause alacağım ya da o aleti alacağım netten. bu logitech sitesinden istendiği yazılmış, bunun ücreti kargosu vs. nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quetzlcoatl

Bluetooth mouse'lar yeni değil ki, epeydir kullanılıyor. ben de almayı düşündüm ama sinyali wireless kadar güçlü değildir diye cesaret edemedim açıkçası:) Belki de daha güçlüdür araştırma yapmadım açıkçası...
  • çözüm olarak servisten yeni bir alıcı temin edebilirsiniz veya buradan ucuza alabilirsinizhttp://www.hepsipazar.com/U12873,713,usb-mouse-mouse-codegen.htm @Herşey çok güzel olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: atm10

quote:

Biraz açıklar mısın?

bende merak ettim açklama bekleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunayek

quote:

Orijinalden alıntı: atm10

quote:

Biraz açıklar mısın?

bende merak ettim açklama bekleniyor

Alıntıları Göster
    Konuyu hortlatacağım ama yeni konu açıp kalabalık etmeyim dedim. Elimde iki adet microsoft wireless mobile 1000 mouse vardı. Birisini arkadaşa verdim o da şehir dışında ama alıcılarını karıştırmış mouseların. Yani iki mouse unda alıcısı var yalnız kodlama tutmadığından çalışmıyor. Alıcıları kargolamaktansa bunlara kodlama yapmak zor bir iş mi?
  • Ben daha önce bluetooth mause kullandım gayet kullanışlı
  • Benimde logitech m180 mause vardı alıcısı çalışmıyor garantiside bitti burda yazılanları okuyup mail attıp biraz önce cevap geldi adres bilgilerimi teyit etmemi ve alıcıyı ücretsiz olarak göndereceklerini söylediler.Satın aldınız yerle teknik servisle uğraşmayın boşa sinir stress yaparsınız türkçe olarak derdinizi anlatın yardımcı oluyolar.
  • quote:

quote:

nasıl alıcaz bunu

Alıntıları Göster
    logitech ben memnunum ya iyi ürünler çıkartıyor özellikle mouse olarak bir iki tane normal mouse kullandım 4 5 senedirde var hala bende sorun olmadı şu aralar g300 game mouse almayı düşünüyorum çok beğendim kullanış açısında da rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverPasha

logitech ben memnunum ya iyi ürünler çıkartıyor özellikle mouse olarak bir iki tane normal mouse kullandım 4 5 senedirde var hala bende sorun olmadı şu aralar g300 game mouse almayı düşünüyorum çok beğendim kullanış açısında da rahat

Alıntıları Göster
    Benim Everest marka kablosu mouse'um vardı usb dongle'ını kaybetmiştim mail attım bugün aradılar adres bilgilerimi aldılar bugün kargoya vericeklermiş.
  • Alıcıyı kargoya vermişler pazartesi teslim edecekler yardımcı olup bilgilendirdiğibşz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: gata234

Alıcıyı kargoya vermişler pazartesi teslim edecekler yardımcı olup bilgilendirdiğibşz için teşekkürler
    Arkadaşlar K230 logitech klavye kullanıyorum. Unify dedikleri alıcısı var. Bu alıcıları kullanan cihazların 6 ya kadarı, aynı pc ye tek alıcıyla bağlanıyormuş bildiğim kadarıyla.
    Bir arkadaşım m235 faresinin alıcısı kayıp olduğu ve fareye de artık ihtiyacı olmadığı için fareyi bana verdi ancak:
    Klavyenin unify alıcısı fareyi tanımıyor ve kullanamıyorum. İkisi de unify alıcı kullandığınıa göre iki cihazı neden tek alıcıda logitechin de belirttiği gibi kullanamıyoruz? (setpoint) yazılımıyla da denedim olmadı. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.
    (Farenin arızalı olabileceği de aklımdan geçiyor ama arızalı olduğunu anlamanın yolu da yok ki bildiğim)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.