Şimdi Ara

MARŞ MOTORU ŞALTERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MARŞIN ÜZERİNDEKİ ŞALTERİ KENDİMİZ MARŞ MOTORUNU SÖKMEDEN SADECE ONU SÖKEBİLİRMİYİZ ? YOKSA KOMPLE MARŞ MOTORUNUN MU SÖKÜLMESİ DAHA SONRADA ÜSTÜNDEKİ MARŞ ŞALTERİNİN Mİ SÖKÜLMESİ GEREKİR ? MARŞ ŞALTERİNE SANAYİDE MARŞ T..ŞAĞI DİYORLAR BU İSİMLE DAHA ÇOK BİLİNİYOR

BAZEN ARACIM KONTAGA BASINCA VINNN DİYE MARŞ MOTORU DÖNÜYOR VEDE MOTORA MARŞIN HAREKETİ İLETİLMİYOR KISACASI ŞALTERİ ARADA BİR KAÇIRIYOR KENDİM SÖKEREK BAKIMINI YAPMAK İSTİYORUM OLMAZSA DA DEĞİŞTİREYİM DİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mendel50 -- 27 Mart 2009; 12:30:55 >

• vınn diye ses yapıyosa motoru komple sök marş dişlisine ağırlık ver
  • Komple sökülmesi gerekir. hem daha kolaydır.
  • acaba sorun marş motor otomatiğindemi namı diger t... yada volant mı kaçırıyor marş t... ise kolay dinamo sökülür t... tamir olunur şayet volantda ise sorun şanzıman inecek volant degişecek senin aracında sistem nasıl bilemiyorum fakat eskiden arabalarda volant kaçırdıgı zaman sökülüp dişli ters çevrilip takılırdı.. marş motorunu sökünce göre biliyorsan volant ada göz at derim.. kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat6767

acaba sorun marş motor otomatiğindemi namı diger t... yada volant mı kaçırıyor marş t... ise kolay dinamo sökülür t... tamir olunur şayet volantda ise sorun şanzıman inecek volant degişecek senin aracında sistem nasıl bilemiyorum fakat eskiden arabalarda volant kaçırdıgı zaman sökülüp dişli ters çevrilip takılırdı.. marş motorunu sökünce göre biliyorsan volant ada göz at derim.. kolay gelsin

problem kesinlikle t.....k da onu sökmem lazım kontağa basarken marş dişlisini volana çekmesi lazım bazen çekmiyor ve marş boş dönüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.