Şimdi Ara

xp ürün anahtarı bilgisayarın içinde veya cdsinin içinde bir yerlerde varmıdır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xp yüklenirken ürün anahtarını otomatik olarak kendi almıştı kutusunuda kaybettim yükseltme yapacağım fakat ürün anahtarını bulamıyorum bilgisayarın içinde veya cdsinin içinde bir yerlerde varmıdır acaba bulabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim iyi çalışmalar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

•  xp ürün anahtarı bilgisayarın içinde veya cdsinin içinde bir yerlerde varmıdır ?

Orjinallik sertifikası diye bir etiket yapışık olması gerekir. Bu etiketin üstünde Product Key olarak yazan lisans anahtarınızdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat35nihat

xp ürün anahtarı bilgisayarın içinde veya cdsinin içinde bir yerlerde varmıdır ?

Orjinallik sertifikası diye bir etiket yapışık olması gerekir. Bu etiketin üstünde Product Key olarak yazan lisans anahtarınızdır.

Ya da pc kasasının kenarlarına bak genelde bilgisayarcılar o kısımlara yapıştırıyorlar.

• Őlű konuyu canlandırıyorum, kusura bakmayın ama, bizde 7 sene once fujitsu-siemens distribűtorunden dogrudan alınmış bir laptop var. Laptopun orjinallik sertifikası sticker'ı laptopa yapışıktı. Ancak 1-2 sene once dűşműş olmalı ki kayboldu. O zamanlar pek sallamamıştık durumu, her ne kadar laptop korsan windows kullanıyor da olsa, bu bilgisayarla verilen bir windows vardı, neticede eskiden hiçbir laptop windows'suz satılmazdı diye.

Ancak şimdi herşeyi kitabına uygun yapmak istiyoruz. Laptopun garanti belgesi ve microsoft kitapçığı duruyor. Gerekirse faturasını da bulabilirim. Sizce bu laptopun seri numarasını falan vererek, windows'umun seri numarasını, gerekiyorsa stickerını alabilir miyim? Yoksa geçmiş olsun mu? :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.