Şimdi Ara

PC'ye internetten hiç bir şey indiremiyorum,yardım lütfen....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
78.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Mrb arkadaşlar, bu sorunu size nasıl anlatabileceğimi bile bilmiyorum çünkü hayatımda ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum.Sorunum şu;

Masaüstü bilgisayarımda ve dizüstü bilgisayarımda aynı İşletim sistemi (win. xp pro.) kurulu, fakat ben dizüstü bilgisayarımda her türlü dosyayı indirebilmemee rağmen masaüstü bilgisayarıma hiçbir dosya indiremiyorum.Bir çok boyutta program indirdim ve özellikle 4 mb'ı aşan dosyaları indirdikten sonra programı kurmak istediğimde ya crc (winrar da) hatası veriyor yada .exe dosyası yuklerken file curopted hatası alıyorum ve program yuklenmiyor.Live messenger 8.5 bile yukleyemıyorum.Denemediğim web tarayıcı kalmadı, IE - Firefox - Opera bunların hepsini denedim fakat yine bir düzelme yok.Ayrıca, ben bu kulandığım işletim sisteminden önce Win.XP'nin bir versiyonunu kulanmıştım fakat o işletim sisteminide bir web sitesinden indirp kurduğum windowsta böyle bir problem yaşamıyordum.Fakat bu son bahsettiğim işletim sisteminden önceki tüm windowslarda bu problemi yaşadım.Bu problemi çözmenin bir yolu var mı,ne yapmalıyım bios'dan kaynaklanıyor olabilir mi?Donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum benim bilgisayarımla aynı olan bir sistemi yeğenime topladık ve onda hiç bir sorun yok :(

Bu da masaüstü bilgisayarımın özellikleri :

A8N-SLI ANAKART
    AMD ATHLON 3200+ 2.01 GHZ İŞLEMCİ
    1,50 GB RAM
    80 GB HDD
    WINDOWS XP PRO.

Bu da dizüstü bilgisayarımın özellikleri:

MSI EX 600 - CORE 2 DUO 2.0 GHZ İŞLEMCİ
    160 GB HDD
    2 GB RAM
    GE FORCE 8400 MG EKRAN KARTI
    WINDOWS XP PRO.

Yardımcı olun lütfen,

Saygılarımla...

Not:Ayrıca internet hızım 1024 sınırsız, aynı hattan iki kuzen bağlanıyoruz(o da aynı siteme sahip benm bilgisayarımla) o indirebiliyr ben indiremiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 22 Mart 2009; 2:58:20 >

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.