Şimdi Ara

SAMSUNG'DAN YENİ ÇİFT HATLI TELEFON(C5212) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
50.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • edge internetle ilgili birşey heralde nasıl kapanıyor peki ben bulamadım da.

ayrıca verdiğin bilgiler için sağol.
    sen ne zamandır kullanıyorsun.
    memnun musun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^ranuna^^

edge internetle ilgili birşey heralde nasıl kapanıyor peki ben bulamadım da.

ayrıca verdiğin bilgiler için sağol.
    sen ne zamandır kullanıyorsun.
    memnun musun.

evet bir bağlantı çeşidi. kapatmak için "Tarayıcı" bölümüne girip ayarların birkaçını (kullanıcı adı, şifre gibi) değiştirmelisin. ama gerek yok. sen kullanmadığın sürece faturana yansımaz yada kontörün gitmez.

ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. çok memnunum. ama bu çok göreceli birşey. örneğin ben bu telefonda sadece görüşme yapıyorum. mesaj yazmıyorum yada müzik dinlemiyorum. mesaj yazımında nokia kadar performanslı (hızlı) değil bence. müzik kalitesi de çok iyi değil. ama kötü dersem haksızlık etmiş olurum. orta seviyenin üzerinde diyelim. (tamamen göreceli)

yada pili ne kadar gidiyor dersen onuda bilmiyorum. çünkü çok konuştuğumdan ve sürekli bluetooth kulaklık kullandığımdan pil günün sonunda bitiyor. bu benim için çok sorun değil her akşam şarja takıyorum. bu ileride pili olumsuz etkileyecek biliyorum ama çokda önemli değil benim için.

bu böyle uzar gider. tamamen sizin beklentilerinizle alakalı.

rica ederim. yardımcı olduysam ne mutlu bana.

• benimde amacım sadece mesaj ve konuşma.
    acil durumlarda kamerasıda yeter.radyosuda fena değil.
    araştırdım baya en sonunda bunda karar kıldım umarım yanılmam.

ama bu edge yi kapatamadım.
  • quote:

benimde amacım sadece mesaj ve konuşma.
    acil durumlarda kamerasıda yeter.radyosuda fena değil.
    araştırdım baya en sonunda bunda karar kıldım umarım yanılmam.

ama bu edge yi kapatamadım.

ben kapatmak için hiç uğraşmadım. o konuda net olarak yardımcı olamayacağım. ama bilen arkadaşlar muhakkak vardır.
  • kontörler gitmesin de.
  • quote:

kontörler gitmesin de.

gitmez merak etmeyin :)
  • Bu benim 4. çift hatlı telefonum.bundan önceki d880.Ama ben oldum olası kayar kapaktan nefret ederdim,ve birde d880 takoz gibiydi,cebe girmez,kılıfa koysan çıkarırken kapak açılıp kapanır,çağrı reddedilir.Ama zevk meselesi tabii.Birde D880'de Samsung'un öcü gibi görüp çok önemsemediği 2. hat çekim gücü problemleri.
    Bu telefonda ses mükemmel.Ve daha kibar.Ben araçta bluetooth ve cama yapıştırılan araç tutucu kit kullanıyorum,kayar kapak olmuyordu.Ama Samsung araç kiti var,25.00 TL'ye aldım telefoncudan.Hem orijinal hemde hepsiburada'daki 75.00 Tl'den 3 kat ucuz.Ama kayıtlarda yok.Cama yapıştırıyorsunuz,vantuzlu bir sistem.Ve bu sistemle 800 km yol yapsam sorun değil.
    Ben kaliteli çift hatlıda en uygun bu modeli gördüm ve çok memnunum.
    Tüm herkese duyurmak istiyorum;Aramak istediğiniz kişi veya numaraya bastığınız zaman sağdaki tek tuşla hattı seçebiliyorsunuz,mesaj yazarken de hemen sağdaki tuşa basarak hangi hattı seçeceğinize karar veriyorsunuz!
    Bence mükemmel bir cihaz!

• evet bende 1 haftadır kullanıyorum.hat geçişleri çok pratik ve hızlı.
    kamerası gayet iyi.d880 deki 2. hattaki ses problemi de yok.
  • arkadaslar yaklaşık 1 haftadır kullanıorm GM Q100'den sonra muhtesem geldi bu telefon!
  • quote:

Orijinalden alıntı: myk171

arkadaslar yaklaşık 1 haftadır kullanıorm GM Q100'den sonra muhtesem geldi bu telefon!

GM nin telefonlarıyla mukayese bile edilmez diye düşünüyorum.
  • 3-4 saat önce aldım piyasadaki çançin modellere göre daha çok güven veriyor gibi, yapısı da güzel.
  • slm arkadaslar bende telı 2 gun oldu alalı çiçeği burnunda yanı o yuzden kullandıkca daha ıyı tanıycam telefonu sımdılık goze batan mıkrofon sesı cok 7 kademe var 4 te kullanıyorum elımde gayet hos duruyor cıft hat gecıslerı cok ıyı tek sorunum var oda ınternet sim 1 de turkcell sim 2 vodofone kullanıyorum url yı gırdıkten sonra sim 1 i secınce yanı turkcell gırdıgım adrese baglanıyor ama sim 2 yı sectıgım zaman vodofone den yanı gırdıgım adrese baglanmıyor oysa profıllerde simde turkcell gprs sim 2 dede vodofone gprs ayarlı ben vodofone dan gırmek ıstıyorum ınternete kı ılerde msn de yukluycem telefonu vodofone nın ınternetı turkcele oranla cok ucuz neden gırmıyordur yardım olursanız sevınırım tesekkurler sımdıden
  • slm arkadaslar ben bu ınternet olayını cozdum ıkı hattanda ınternete baglanabılıyorumda bır sey sorucam msn kullanan varmı bu telefonda saglıklı bır sekılde ben kanka msn denedım o baglanıyor ama benım msn ımı acmıyor yenı arkadaslık programı gıbı bır sey arkadas arayıp bulmanız gerekıyor tam cozemedım onu ebudy yukledım oda baglanıyor dedıkten sonra java ayarlarınız kontrol edınız falan dıyor msn kullanan varsa hangı msn ı kullandıgını soyleyebılırmı sımdıden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alejandro1907

slm arkadaslar ben bu ınternet olayını cozdum ıkı hattanda ınternete baglanabılıyorumda bır sey sorucam msn kullanan varmı bu telefonda saglıklı bır sekılde ben kanka msn denedım o baglanıyor ama benım msn ımı acmıyor yenı arkadaslık programı gıbı bır sey arkadas arayıp bulmanız gerekıyor tam cozemedım onu ebudy yukledım oda baglanıyor dedıkten sonra java ayarlarınız kontrol edınız falan dıyor msn kullanan varsa hangı msn ı kullandıgını soyleyebılırmı sımdıden tesekkurler

ben web messenger kullandım.
  • hımmm tesekkurler arkadasım deneyım onu ben
  • bu web mesengerı ındırebılecegım bır sıte bulamadım kac saattır arıyorum :(
  • google arat ben öle yapmıştım. ama unuttum şimdi sitenin adını.
  • yok olmuyoda olmuyo ınternetten arattım senın dedıgını bulamadım ama bır suru msn denedım rpoglamları yukluyorum acıyorum baglanacagım simi secıyorum vodofone den turkcelden farketmıyor program acılıyor baglanıyor dıyor oyle kalıyor ınternet ayarlarımdamı bır sey var ya anlamadım oysa normal ınternete gırebılıyorum ama olay msn acmaya gelınce olmuyor ıste kafayı yıcem
  • mig33 u tekrar yukleyım dedım denedım oldu oh be en sonunda şimdi 10 numara telefon oldu işte bir su *#0206*8378# ses kodundan karsıya gıden sesi artırttıkmı her sey daha guzel olucak karsı taraf sesımın az geldıgını soyluyor bazen
  • Bu ses sorunları halen mi devam ediyor yahu..

D780 kullandım D880 kullandım asla normal düzeydeki ses gibi değiller.

Ya boğuk ya çok tiz yada karşı taraf anlamakta zorlanıyor ama hepimiz kendimizi kandırıyoruz. Bende sorun yok..

Sony Kullanmıyorum artk. Kulaklarınıza yazık ÇİFT HATLI SAMSUNGTA OLSA KULLANMAYIN :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.