Şimdi Ara

MSN Mesajlar Açılmıyor !!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar msnme giriş yapıyorum gelen kutuma gittiğimde mesajlar görünüyor ancak ne mesajları açabiliyorum ne de silebiliyorum 2,3,4. sayfalara falan da geçemiyorum adeta gelen kutum kilitlenmiş durumda 1202 tane mail var gelen kutusunda acaba onlardan mı kaynaklanıyor dersiniz herneden dolayı oluyorsa olsun benim bu sorunu acilen çözmem gerek nasıl yaparım da bu sorunu çözerim??

• pc yavaşsa bundan olabilir tempi boşalt firefoxu kullan daha hızlıdır e.plorerden hotmail .comdan firefoxla... aç.mayı dene firefoxla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mirza41

pc yavaşsa bundan olabilir tempi boşalt firefoxu kullan daha hızlıdır e.plorerden hotmail .comdan firefoxla... aç.mayı dene firefoxla...

Tempi nedir???
  • bilgisayarıma gir c ye sağ tıkla özellikler oradan diski temizle de tümünü seç sil de
    bide internet explorerden geçmişi sil
    bide c:/windows/temp içindekileri sil
  • quote:

Orjinalden alıntı: mirza41

bilgisayarıma gir c ye sağ tıkla özellikler oradan diski temizle de tümünü seç sil de
    bide internet explorerden geçmişi sil
    bide c:/windows/temp içindekileri sil

Teşekkürler hemen deniyorum.
  • arkadaşım firefox'u kur ve bilgisayarın için ana arama morun olarak seç yada ınternet explorer'in düşük sürüm ise 7.0 ile değiştir bende aynı sorunla karşılaştım sana önerdiğim çözümlerle bu sorunu çözdüm...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.