Şimdi Ara

MESAJLARIM GİTMİYOR!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sizlerdede böyle bir sorun varmı??

• Ayenn öle

20 kere basıyorum gitmesi için ondada gitmiyor..

Mesajı geçtim arama bilşe yok bende 50 dakikadır.ondan öncesini bilmiyorum..
  • lanet olsun avea ya... :S
  • evet aynı şekilde ben ve birkaç arkadaşımdada şuan sorun var mesajlar gitmiyor
  • cok yakın zamanda düzelecektir, hic takmayın ;)
  • Sorun yok.
  • şimdi mesajlar gidiyor sorun yok
    kandil ya ondandır kitlendi avea
    turkcel de saat 5 den sonra bedava mesajları kaldırmıştı kitlenme olmasın diye
  • Evet şuan sorun yok. Kandil ve Kadınlar Günü yüzünden bu sorun yaşanmıştır.
  • avea sapıttı iyice
  • aynı sorun su anda bende var az önce sms paketimi yapdım aylık 4bin 900 küsür sms hakkım var ama sms gitmiyor az önce bi sürü msj attım halde giti ama su anda gitmiyor sizdede bu sorun halen devam eden varmı
  • bi 15 dakika kadar aynı sorun oldu. şu an yine gidip geliyor normal olarak. havadan nem kaptı avea :)
  • bugun banada oldu avea'da telefon elimden düştü bende bozuldu sandım kara kara düşünüyordum sonra diğer telefona taktım avea hattı baktım ondada yollamadı ohbe dedim telefonda sorun yok sonra 15 dak içinde mesajlar gelmeye başladı baktım düzelmiş telefonumada bişi olmamış
  • kandilden beri ara ara 2 saatlik sürelerle mesajlar gitmiyor.ulaşmıyor değil, telefondan hiç gitmiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tj2master

kandilden beri ara ara 2 saatlik sürelerle mesajlar gitmiyor.ulaşmıyor değil, telefondan hiç gitmiyor.

ben gündüz sürekli mesajlaşmadığım için bugun yollarken öğle vaktinde denk geldi hiç yollanmadı
  • evet aveadan msj atarken bazen gitmiyordu kaç kere denediysem gitmiyordu, bazen 1 gün sonra ulaşıyordu :) , ama turkcell kullanıyorum çoğunlukla hemen gidiyor hiç saniyesinde bekleme yok :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.