Şimdi Ara

hotmail adresime mail gelmiyor ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
70.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hotmail adresime arkadaşlarım mail atıyor, bazılarının geliyor bazılarının gelmiyor ? günde 20 ye yakın mail alırken şimdi 1-2 ancak geliyo, ve arkadaşlarada soruyorum mailleriniz bana gelmiyor diye, sonra ısrarla mail attırıyorum onlarda gelmiyo

sorun neden olabilir ( mail kutusunu, gönderilmiş ve silinmiş maillerin hepsini boşalttım )

yardımcı olursanız sevinirim

• İlginç bi sorun. Peki siz mail gönderebiliyormusunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: HydroAcidX

İlginç bi sorun. Peki siz mail gönderebiliyormusunuz?

evet mail gönderebiliyorum
  • bi sekilde ayarlarda degisiklik yapmıssındır facebookdan mail gelmiyo diosan ayarlardan yapmıssındır yoksa bilemem
  • ARKADAŞIM BİR AN EWWEL MSN Nİ AÇ POSTA KUTUNA GİR ORDAN OPTIONS A ÖZELLİKLERE GİR WE MAİL ADRESİNİ WE ALTERNATİF MAİL ADRESİNİ KONTROL ET EĞER MAİLLERİN SANA GELMİYORSA AYARLANMIŞ OLAN MAİLE GİDER BUDA NE DEMEK BEN GİRİCEM HOTMAİLE SENİN GİZLİLİK SORUNU BULMAK İÇİN ÇABALAYACAM 3 DEFA ÇABALADIKTAN SONRA YÖNLENDİRDİĞİM MAİL ADRESİNE SANKİ SANA GELİYORMUŞ GİBİ MİCROSOFT TAN MAİL GELECEK YANİ PAROLA SIFIRLAMA MAİLİ ANLADINMI ÇAKTINMI KÖFTEYİ DÜŞTÜMÜ JETON HACKLENMEDEN HAREKETE GEÇ
  • kardes bende aynı sorun var bn metin2 den bi şifre istiyorum gelmiyo msn neolusa ne olur yardım charı gidecek
  • bence ayarlarında problem var. bir de arkadşlarının sana gönderdiğine eminmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FANATİK_25

Slm Arkadaşlar ;

Hotmail adresime arkadaşlarım mail atıyor, bazılarının geliyor bazılarının gelmiyor ? günde 20 ye yakın mail alırken şimdi 1-2 ancak geliyo, ve arkadaşlarada soruyorum mailleriniz bana gelmiyor diye, sonra ısrarla mail attırıyorum onlarda gelmiyo

sorun neden olabilir ( mail kutusunu, gönderilmiş ve silinmiş maillerin hepsini boşalttım )

yardımcı olursanız sevinirim

Diğer Posta ayarlarına giriş yap. (sağ üst köşededir)
    ''Yeni iletileri sıralama kuralları'' tıkla bunun içindeki kurallarına bak.
    sana email gönderenlerin adreslerini burdan engellemiş olabilirsin.
    ÖRNEĞİN : sana email gönderen birinin email hesap adının içinde ''a'' harfi bulunuyorsa. Sende bu ''a'' harfini daha önceden engellediysen sana ''a'' harfi bulunan hiç bir email hesabından email gelmez.

BİLMİYORUM ANLATABİLDİM Mİ. BEN ÇOK UĞRAŞTIM HİÇ BİR YERDE ÇÖZÜM BULAMADIM. SONRADAN KENDİ YAPTIĞIM HATANIN FARKINA VARDIM. SİZLEREDE YARDIMCI OLMAK İSTERİM BU SİTEDEN MESAJ ATABİLİRSİNİZ.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.