Şimdi Ara

Köpek Kovucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
3
Favori
70.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba.Geçenlerde televizyonda gördüm.Gerçekten başarılı bir cihaz.Bu cihazı nerden temin edebilirim.Fiyatı nedir.Ne gibi özellikleri olması gerekli yani alırken nelere dikakt etmeli.Malum gecenin bir yarısı insandan çok köpekten korkuyorum.
    Saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: ramgen

quote:

Orjinalden alıntı: proteo

Evet katılıyorum 2 ay önce aldım DAZER KÖPEK KOVUCU' yu köpeklerde sadece dikkat çekiyor bir an dönüp bakıyorlar ama denediğim köpeklerin neredeyse yüzde 80 ni umursamıyor bile havlamaya aynen devam ediyorlar. Şu ana kadara saldırgan bir köpekle karşılaşmadım umarım karşılaşmam da çünkü alet e pek güvenim kalmadı. Kedilerde çok etkili hayvanlar kaçacak yer bulamıyor neredeyse.

quote:

Orjinalden alıntı: msurucu

ben zamanında almıştım, cihazın içinde ultrasonic verici var, 22kHz bir osilatör ve kuvvetlendirici var. ultrasonic cihazın uçlarında yanlış hatırlamıyorsam 40-45V RMS gerilim vardı. kedilerde oldukça işe yarıyor yalnız köpeklerde çok işe yaramadı. bazı hayvanlar da dedikleri gibi sağır sanırım, hiç takmıyorlar aleti.

alet evde bir yerlerde olmalı. ayrıntılı bilgi isteyen olursa bakayım.

Ben de gecen sene DOGO isimli olanini almistim. Calistigi dogru da ise yaramadigini kesin soyleyebilirim. Bizim koyun kopeklerinde deneme imkanim oldu. Pisirik, sallana sallana yuruyen (biz buna kancik kopek deriz koyde.) degil insana tavuga bile zarar veremeyecek kopeklere tutunca hayvan delirmis gibi kaciyor. Kacmasina kaciyor da bu tip hayvanlara host deseniz de kacar. Kangal kopeklerine tutunca hayvani daha da saldirganlastiriyor. Mesela evin onunde bagli ve size ters ters bakan kangala tutarsaniz hayvan bir anda rahatsiz olup hirliyor; uzerinize atlamaya calisiyor. (Allahtan zincirli...)

Verdigim onca paraya da pismanim, su anda evde nereye koydugumu bile bilmiyorum... Ne 5 kurus verip satin alin; ne de zamaninizi telef edip icindeki devreyi kopyalayin...

Frekansını ayarlayamamışsınızdır , bu da hayvanı ürkütür ben aldım memnun kaldım isterseniz linki aşşağıda

TIKLA

• command 4 arkadaşım, elimden gelse bornova da bizim parktaki yaklaşık 12 adet sokak köpeğini karşıyaka ya bulunduğunuz yere getirir bırakırdım. sizde o zaman gece park ta dolaşmak isteyen ailelerin, sabah okula yada fırına gitmek isteyen çocukların ya da akşam vakti işinden dönen bayanların bu köpekler sebebiyle nasıl kaçıştığını gözlerinizle görebilirdiniz. Ne yazık ki her şeye rağmen arkadaşlarında dediği gibi vicdanımız bu hayvanları zehirlemeye izin vermiyor. Ama belediyenin de bu konuda bir çalışması yok. Hayvanları kısırlaştırmak tan başka bir şey yapmıyorlar. tabii buda yukarıda verdiğim örneklere çözüm olmuyor.
    Her neyse aşağıdaki link devre yi yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olacaktır. ama işe yarar mı bilmiyorum.

http://www.biltek.tubitak.gov.tr/merak_ettikleriniz/index.php?kategori_id=20&soru_id=3267

• merhaba,
    şok kampanya başlamış dazer 2 köpek kovucu sadece 64,90TL fırsatı kaçırmayın tavsiyedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trinkmert

merhaba,
    şok kampanya başlamış dazer 2 köpek kovucu sadece 64,90TL fırsatı kaçırmayın tavsiyedir.

keşke taksit imkanı olsa da alsak :
  • quote:

Orijinalden alıntı: ameyt88

quote:

Orijinalden alıntı: trinkmert

merhaba,
    şok kampanya başlamış

keşke taksit imkanı olsa da alsak :

Taksit imkanı yok ama bu cihazların uygun fiyatlısı da mevcut.

http://www.bulabilirim.com/Pet_Shop_urunleri_Ve_Fiyatlari/ultrasonik-kopek-kovucu-ve-egitim-cihazi.html

Kapıda ödeme seçeneği ve 20 gün içerisinde iade hakkınızla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white3535 -- 21 Eylül 2014; 15:52:24 >

• Ben Köpek kovucu olarak dazer 2 birde leaven marka el tipi üründen aldım. İkisini kıyaslamam gerekirse çoğu üründe ikiside başarılı olurken dazer2 diğer ürünün etki etmediği 1 2 köpektede etkili oldu. Eğer bu kadar ufak fark sizin için önemliyse dazer öneririm ancak arasında fiyat farkıda var. Ürünlerin linkini aşağıda paylaşıyorum bu problemi yaşayan arkadaşlar varsa buradan temin edebilirler.

https://www.avistanbul.com.tr/Leaven-El-Tipi-Ultrasonik-Kopek-Kovucu,PR-299390.html
    https://www.avistanbul.com.tr/Dazer-Kopek-Kovucu,PR-228849.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.