Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rediuhl

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

bu jantlarda kararsız kaldım sizce nasıl olmuş.orjinal üstünde gelen lastiklere taktım. yorum yaparsanız çok iyi olur saygılar.

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Sizin hoşunuza gittiyse sorun yok. Naçizane fikrim ben yakıştıramadım arabanıza. Benim aracım da beyaz zenith pack. Araçta fabrikasyon 16 '' jantlar var. Eğer jant alacak olsaydım gri-siyah kombinasyonlu 5 kollu bir jant bakardım. Örneğin
    http://4.bp.blogspot.com/_I8ElD-DxA_8/TEoi2xnY7YI/AAAAAAAAATI/bqVnx4YIk6Y/s1600/gri-mat+siyah.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilavuz -- 7 Eylül 2011; 0:26:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tepeetepee

arkadaşlar benim aracımız sol arka çamurlugu ezilmişti ben orayı yaptırdım ama aracım beyaz olduğu için ezilen yer lokal boya oldu ve verniklendi vernikten dolayı çok parlak duruyo diğer yerlere göre eski haline zamanla gelirmi yoksa pastacila mı veya cilamı attırmam lazım bana bilgi verirseniz çok sevinirim

Cila atsanız iyi olur. Zaten her araçta cila olmalı boyayı koruma açısından. Meguiars Nxt 2.0 sıvı cilayı öneririm. Kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.
  • teşekkürler mylasos
  • arkadaşlar bizim araçların kiriko yerini çok dandik yapmışlar kirikoyu vuruyosun yamuluyo eziliyo bi çözüm varmı acaba başka kaldırma yeri felan deneyen varsa bilgilendirsin bizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

Partner Tepee ın binek olanı yok mu ötvsı 37 olanı
    engelli indirimi ile almayı istiyorum 1.6 olması lazım
    hangı modeller binek diye geçıyor

bayadır giremedim kusura bakmayın eğer vergisiz alacaksanız elbette bir yolu var neden olmasın dıs ülkelerden 7 kişilik model talep edeceksiniz o zaman binek olarak geçer bide engelli aracını nasıl aldığınız konusunda bilgilendirimisiniz bizde amcam alıcaz yüzde 41 raporlu :)
  • amma yakısmıs kırmızı :)

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

• quote:

Orijinalden alıntı: taner istanbul

Arkadaşlar partner tepee lerin virajlarda arka tarafın çok attığını duydum bunu yaşıyan varmı?

benim bildiğim kadarı ile önden kayma yapıyor hatta test videosu vardı ordada önden kayıyodu peugeot-citroen araçlarında genelede araç kendini önden bırakıyor kayma yapıyor c3 picasso içinde aynısı okumustum
  • Selam arkadaslar abılerım kardeslerım.. Yasım 22.. Arastırma yaparken grubunuzu gordum ve katılmak ıstedım.. Cunku sormak ıstedıgım sorular var..
    Cevaplarsanız cok sevınırım..

Peugeot Partner Premıum Tepee 90 Hp 2009 kullanıorum.. 62.000 km de aracım..

1. si orjınal teyp e JBL 1000 W kutu bass ve Mid Takımı baglatabılırmıyım.. Extra teyıp almadan..
    Verımlı olurmu sızce.. baglatan varsa bılgı almak ısterım..
    2. si Yol bılgısayarında her hangı bı bozulma vs olurmu bı etkı edermı..
    3. sü Yol bılgısayarım ıngılızce onu turkce yapmanın bır yolu varmı..
    4. sü aracımın sol cam kaldırma otomatıgı bozuldu kademe kademe yukarıya kalkıyo.. Bır basmada kalkmıyo.. Cam motoru gıttı sanırsam.. Basına boyle bı sıkıntı gelenınız varmı.. ?
    Bıde cam motoru fıyatları nelerdır.. ?

cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım.. Hayırlı gunler dılerım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkn01

quote:

Arkadaşlar partner tepee lerin virajlarda arka tarafın çok attığını duydum bunu yaşıyan varmı?

benim bildiğim kadarı ile önden kayma yapıyor hatta test videosu vardı ordada önden kayıyodu peugeot-citroen araçlarında genelede araç kendini önden bırakıyor kayma yapıyor c3 picasso içinde aynısı okumustum

antalya kepez rampasını bılenınız varsa ınıste cok keskın vırajlar oluyor.. orayı 100-110 km aralarında dondum ve arkada hıc bır sekılde savrulma yasamadım..
    onden kaymada yasamadım.. ayrıca vırajın resımlerını bı ara eklerım.. ben aracın savrulup savrulmıyacagını kendım denemek amacı ıle yapmıstım.. bı nevı rısk aldım ancak sonuc olumlu.. partner benden bu sınavı gectı.. o ford conectlerıne vw caddylerıne vırajda guvenenlerıde gordum denemeye cesaret edemedıler.. :)

• Herkese merhaba, 2004 model 1,9 partner var, ekranda eco-mod yazıyor ve araba çalışmıyor. Nedeni veya çözümü hakkında bilgi verebilecek olan var mı ?
  • Arkadaşlar merhaba...

2.El aile arabası arıyorum limitim 15-20 bin arası...
    Önceliğim; az yakması(dizel), geniş ferah olması, fiyatının makul olması...

bunları karşılayan, minivan sınıfı gibi geldi bana???

Arkadaşımda 2003 1.9 JTD doblo var, son derece memnun. Karma yakıt 100km de 4 litre. Motor performansı müthiş, fiyatı uygun. Fakat aracın kasa şekli hiç hoşuma gitmiyor. Hatta ön göğüs falan da baya çirkin.

Aynı fiyat ve motorda, berlingo ve partner var. Sizce onların motoruda, fiat 1,9JTD kadar üstün müdür? Zira kasaları daha kibar. İç mekan konforuda heralde doblodan daha iyidir???

Son olarak, bu 1,9 JTD lerin en yenisi kaç model acaba?
  • arkadaşlar bende peugeot partner tepee almak istiyorum. bayadır internette araştırıyorum beyaz rengi çok hoşuma gidiyor. bu cam tavan olanların camları nereden açılıyor onu çok merak ettim. baktım resimlerine ama göremedim. tepee sahipleri yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihad_tatar

arkadaşlar bende peugeot partner tepee almak istiyorum. bayadır internette araştırıyorum beyaz rengi çok hoşuma gidiyor. bu cam tavan olanların camları nereden açılıyor onu çok merak ettim. baktım resimlerine ama göremedim. tepee sahipleri yardımcı olursanız sevinirim...

O camlar açılmıyor sabit. Peugeot bayisine gidip yakından incelemenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilavuz

quote:

Orijinalden alıntı: cihad_tatar

arkadaşlar bende peugeot partner tepee almak istiyorum. bayadır internette araştırıyorum beyaz rengi çok hoşuma gidiyor. bu cam tavan olanların camları nereden açılıyor onu çok merak ettim. baktım resimlerine ama göremedim. tepee sahipleri yardımcı olursanız sevinirim...

O camlar açılmıyor sabit. Peugeot bayisine gidip yakından incelemenizi öneririm.

o zaman neden koydular o camları. sunroff gibi olması gerekirdi bence o camları koydularsa. açılsa dahada güzel olurdu diye düşünüyorum. o zaman cam tavan da olsa normal tavanda olsa bi özelliği yok...
  • Gün itibariyle aranıza katılmış bulunuyorum.Bu gün için aracın parasının büyük kısmı ödenip teslimat aşamasını bekliyoruz.2 gün içerisinde teslim edeceklerini söylediler.İlk aşamada tavsiyeleriniz varsa tecrübeli kullanıcılardan dinlemek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitoqondri

Selam arkadaslar abılerım kardeslerım.. Yasım 22.. Arastırma yaparken grubunuzu gordum ve katılmak ıstedım.. Cunku sormak ıstedıgım sorular var..
    Cevaplarsanız cok sevınırım..

Peugeot Partner Premıum Tepee 90 Hp 2009 kullanıorum.. 62.000 km de aracım..

1. si orjınal teyp e JBL 1000 W kutu bass ve Mid Takımı baglatabılırmıyım.. Extra teyıp almadan..
    Verımlı olurmu sızce.. baglatan varsa bılgı almak ısterım..
    2. si Yol bılgısayarında her hangı bı bozulma vs olurmu bı etkı edermı..
    3. sü Yol bılgısayarım ıngılızce onu turkce yapmanın bır yolu varmı..
    4. sü aracımın sol cam kaldırma otomatıgı bozuldu kademe kademe yukarıya kalkıyo.. Bır basmada kalkmıyo.. Cam motoru gıttı sanırsam.. Basına boyle bı sıkıntı gelenınız varmı.. ?
    Bıde cam motoru fıyatları nelerdır.. ?

cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım.. Hayırlı gunler dılerım..

facebook sayfasında videosu var kardeşim bağlatabilrsin bi sorun çıkarmaz ama bana kalırsa orjinall hoparlörler çıkar yuvalarına sığacak şekilde kaliteli oparlor al iyi sonuc alırsın bilgisyarda sorun çıkarmaz eğer kinci teybi bağlarsan (bz ilk aldığımzda ik teyp vardı) sade ses gelmiyor orjinal teypten diğer herşey normal kullanılıyor bde türkçe olması için yazılım atılıyor servsle bir konus

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitoqondri

quote:

Orijinalden alıntı: brkn01

quote:

antalya kepez rampasını bılenınız varsa ınıste cok keskın vırajlar oluyor.. orayı 100-110 km aralarında dondum ve arkada hıc bır sekılde savrulma yasamadım..
    onden kaymada yasamadım.. ayrıca vırajın resımlerını bı ara eklerım.. ben aracın savrulup savrulmıyacagını kendım denemek amacı ıle yapmıstım.. bı nevı rısk aldım ancak sonuc olumlu.. partner benden bu sınavı gectı.. o ford conectlerıne vw caddylerıne vırajda guvenenlerıde gordum denemeye cesaret edemedıler.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=aAuwd4vrT9E izlerseni ne demek istediğim anlicaksınız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

Arkadaşlar merhaba...

2.El aile arabası arıyorum limitim 15-20 bin arası...
    Önceliğim; az yakması(dizel), geniş ferah olması, fiyatının makul olması...

bunları karşılayan, minivan sınıfı gibi geldi bana???

Arkadaşımda 2003 1.9 JTD doblo var, son derece memnun. Karma yakıt 100km de 4 litre. Motor performansı müthiş, fiyatı uygun. Fakat aracın kasa şekli hiç hoşuma gitmiyor. Hatta ön göğüs falan da baya çirkin.

Aynı fiyat ve motorda, berlingo ve partner var. Sizce onların motoruda, fiat 1,9JTD kadar üstün müdür? Zira kasaları daha kibar. İç mekan konforuda heralde doblodan daha iyidir???

Son olarak, bu 1,9 JTD lerin en yenisi kaç model acaba?

abi sanaönerim peugeot partner adventure olacak motor diyorsan doblo felan yetişmez caddye kafa tutar 2.0 hdi 215 nm tork var yalnız kilitli diferansiyel var çok seri kalkıyor yani şu şekilde soyleyim bizim arabalarda güc hangi tekerde olduğu tam belli olmuyor galiba ama adventure on ik tekerde sabit güç var patinajı azaltıyor güzel bişe yani 13 saniye felan olması lazom 0-100 ü vrajıda iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: smeee

Gün itibariyle aranıza katılmış bulunuyorum.Bu gün için aracın parasının büyük kısmı ödenip teslimat aşamasını bekliyoruz.2 gün içerisinde teslim edeceklerini söylediler.İlk aşamada tavsiyeleriniz varsa tecrübeli kullanıcılardan dinlemek isterim

hayırlı olsun aracınız öncelikle aracınız turbosunu korumaya gayret edin yani şiniz bitince direk söndürmeyin 30 saniye civarı çalısın sabahlarıda aynen yapın bunu bide motor soğukken çok yüklenmeyin ilk 10 binde yakıt sarfiyatınız biraz yüksek olacaktır sonrasında düşer
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.