Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rayen

Vay gocum diyorum. Da başka bişey demiyorum. O zaman öyle başkent memuru filan söylemlerini geri al.

Tamam sözüm geri akademisyen kimliğinle kal daha basit yapalım olayı..
  • Ha şöyle. Bak ben gelicem (zamanı belli değil) rakıları ben ısmarlıcam. Baliklar senden. Çünkü, ben anlamam.
  • quote:

Ha şöyle. Bak ben gelicem (zamanı belli değil) rakıları ben ısmarlıcam. Baliklar senden. Çünkü, ben anlamam.

tamam balıklara fitim Eminönü ndeki balık ekmekçiler ordamıydı hemen kontrol etmem lazım..

yoksa yandık demektir..

yada alırız benim aslanı ve malzemeleri doğru bir mangal mekanına kafamıza göre takılırız balık ve alkol enişteyide alırız o içmez sonrada evlere servis olayı içelim güzelleşelim olayı ha ne dersin kulak ilacımız da var made ın isveç saklıyorum ha ona göre..

• Eminönü balıkçıları mı? Aman allahım. En son 45 kişilik grup getirdim. Balıkçı allah razı olsun abi sayende ekmek yedik senden para mı alıcaz dedi. Ekmeğin içinden balığın omurgası çıktı. Ben dişleri kurtardığıma sevindim. Başka mekan seçelim mesela ben kumkapıya hiç gitmedim.
  • quote:

Eminönü balıkçıları mı? Aman allahım. En son 45 kişilik grup getirdim. Balıkçı allah razı olsun abi sayende ekmek yedik senden para mı alıcaz dedi. Ekmeğin içinden balığın omurgası çıktı. Ben dişleri kurtardığıma sevindim. Başka mekan seçelim mesela ben kumkapıya hiç gitmedim.

kötü bir tecrübe olmuş bu bir şakaydı tabi galata köprüsünün altındaki restorantlar da gayet güzel fakat kumkapı olabilir..

ama bana sorarsan direkt boğaz manzarası daha harika ben bir yer ayarlaması yaparım..yine boğazda olmak kaidesi ile ..
  • Hocam nerden bilebilirim.
    Aramızda ajanlar varmış.Ben aracın 9.5 litre yaktıgını kanıtladım nedenlerinide sıraladım.Bu yüzden içim rahat.Hata yaptıgımıda düşünmüyorum.

Sadece keşke yazmasaydım o ilk mesajı diyorum o kadar.
    Allah bizi kötü gözlerin şerrinden korusun
  • Yazabilirsin de. Bir sorun yok. Cebine güvenen 99,5 yaktırsın. Senin ki 9,5 yaktı diye vatantaşın ki de aynı yakacak değil ya. Fabrika değerleri boşuna verilmiyor. Fabrika değerleri genellemeyi ve en uygun koşulları yansıtır. Ajanlara gelince boşver donumuzda bile ajan var. Benim ajanım senin ajanını döver muhabbetine girersek eğer, hakikaten benim ajanım seninkini döver.
  • Yahu yazmayayım dedim ama dayanamadım yazıyorum. Yaklaşık dört saat önce saat 20 civarı maaşımı alayım diye bankamatiğe gittim. Neyse aldım maaşı dönücem garanti bankasının önündeki 90 lık tepee (aynen siyah ) birden hareket etti bende u dönüşü yapıyorum yolda, haliyle yol verdim geçsin diye, elaman durdu öylece bana bakıyor. Sellektör yaptım yürümüyor. Haliyle bende kornaya bastım yürü yol senin diye. Adam camı açtı buyur abi yol senin diye bağırıyor. Bende camı açtım eyvallah diye bağırdım.
    Şimdi ben bunu niye anlattıysam yahu. Gereksiz mi oldu Gökhan? Ne diyorsun?

• Ben buna tepee kardeşligi derim hocam

Cok ilginc bir anektot.

İyiki olay" yol senin lan" kavgasına gitmemiş

quote:

Yahu yazmayayım dedim ama dayanamadım yazıyorum. Yaklaşık dört saat önce saat 20 civarı maaşımı alayım diye bankamatiğe gittim. Neyse aldım maaşı dönücem garanti bankasının önündeki 90 lık tepee (aynen siyah ) birden hareket etti bende u dönüşü yapıyorum yolda, haliyle yol verdim geçsin diye, elaman durdu öylece bana bakıyor. Sellektör yaptım yürümüyor. Haliyle bende kornaya bastım yürü yol senin diye. Adam camı açtı buyur abi yol senin diye bağırıyor. Bende camı açtım eyvallah diye bağırdım.

• quote:

Yahu yazmayayım dedim ama dayanamadım yazıyorum. Yaklaşık dört saat önce saat 20 civarı maaşımı alayım diye bankamatiğe gittim. Neyse aldım maaşı dönücem garanti bankasının önündeki 90 lık tepee (aynen siyah ) birden hareket etti bende u dönüşü yapıyorum yolda, haliyle yol verdim geçsin diye, elaman durdu öylece bana bakıyor. Sellektör yaptım yürümüyor. Haliyle bende kornaya bastım yürü yol senin diye. Adam camı açtı buyur abi yol senin diye bağırıyor. Bende camı açtım eyvallah diye bağırdım.

benim fikrim güzel olmuş bende bizim aracın aynısından gördüğümde yolda durur ortasında değil tabi yaya isem..

ve seyrederim nasıl süzülüyor diye bu araç beni çok ama çok cezbetti anlatamam ilk görüşte aşk derlerya işte öyle seni çok iyi anlıyorum..

ajan olayları içinde bu sefer ben senin rolünü ve tavrını takınıyorum..

boşver Rasim abi bu konular bizi anlamsız meşgul eder ve gereksiz. herkes alacağı markayı modeli seçer alır

telaşası bize düşmesin.

anlamsız çığırtkanlık ve marka bekçisi olmayalım yarın bir başka marka çıkar ve güzel bir modeli beğinirim olur biter..

• Çok gerilere düşmüşüz nedense?
    Bugün mazda 3 test sürüşüne gittim. Ciddi ciddi otomatik versiyonunu almayı düşünüyordum. Ancak, arka koltukların darlığı beni düşündürdü. Testten sonra kendi aracıma binince cezaevinden tahliye edilmiş gibi bir hisse kapıldım.
    Hakkını yemeyelim mazda 3'ün vites geçişleri harikaydı. Bizim araçlarda da aynısı olsa, tadından yenmez diyorum.
  • quote:

Çok gerilere düşmüşüz nedense?
    Bugün mazda 3 test sürüşüne gittim. Ciddi ciddi otomatik versiyonunu almayı düşünüyordum. Ancak, arka koltukların darlığı beni düşündürdü. Testten sonra kendi aracıma binince cezaevinden tahliye edilmiş gibi bir hisse kapıldım.
    Hakkını yemeyelim mazda 3'ün vites geçişleri harikaydı. Bizim araçlarda da aynısı olsa, tadından yenmez diyorum.

evet evet nedendir acaba bu topiği açan arkadaş hiç uğramazmı buraya nedir insan bir bakar değilmi.ne olmuş ne bitmiş..

tabi yaz tatili versiyon Gökhan ve arkadaşlar karalar birşeyler yok öyle birşey. al ne olmuş kala kalmış yakında kepenk kapatır iflası verirsin abi.. ne diyeyim sana müstehak bu daha iyi hallerin sen japon bakmaya devam et.

• Daha corollaya bakacağım.
  • quote:

Daha corollaya bakacağım.

D 4 D otomatik dizel aldı kardeşim daha yeni corolla vallahi çok süper..

bu arada Ankarada 90 hp premium pack esp li buldum bir tane adam 34 istiyor ama üstelik orjinal park sensörleri de mevcut senin gibi 40 istemiyor en azından..

çok kafama yattı ama benim aslanı acil elden çıkarmak lazım

http://www.sahibinden.com/2009_model_1_6_110_beygir_tepee-43WQQaXQQ18210825WQQpXQQdisplayitem

• quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

bu arada Ankarada 90 hp premium pack esp li buldum bir tane adam 34 istiyor ama üstelik orjinal park sensörleri de mevcut senin gibi 40 istemiyor en azından..

http://www.sahibinden.com/2009_model_1_6_110_beygir_tepee-43WQQaXQQ18210825WQQpXQQdisplayitem

110 beygir 30750'yede varhttp://www.sahibinden.com/14000km_de_sifirdan_farksiz_110bg_sigara_icilmemis_!!!-02WQQaXQQ18856571WQQpXQQdisplayitem Yeni ilan belki pazarlıkla daha iner.

• kerem senin verdiğin liknteki araç rehinli. Çok zor duruma düşmüştür büyük ihtimalle. Haciz gelmesin rezil olmayayım diye bu fiyatı çekiyordur. Yoksa çok zor o fiyata. 110 tepee.
    Ama ben Gökhan'a bir iyilik yapıp 39.990 Tl ye vericem.
  • Herkeze benden bir soru. Aynı yıl içerisinde alınan bir araç bir süre kullanılıp satılmak istendiğinde sıfırı ile arasında kaç lira fark olmalıdır? Ya da, bugün alıp yarın satsak zararımız hangi oranda olur?

Neden bunu sordum. Sahibinden com da bakıyorum bazı araçlara değişik markalarda hiç bir ilave özelliği olmamasına rağmen ya sıfır fiyatı, ya da sıfır fiyatının üstünde bir rakam istiyorlar.
    Tabi istiyorlarda satıyorlar mı? o ayrı bir merak konusu.
  • quote:

Herkeze benden bir soru. Aynı yıl içerisinde alınan bir araç bir süre kullanılıp satılmak istendiğinde sıfırı ile arasında kaç lira fark olmalıdır? Ya da, bugün alıp yarın satsak zararımız hangi oranda olur?

Neden bunu sordum. Sahibinden com da bakıyorum bazı araçlara değişik markalarda hiç bir ilave özelliği olmamasına rağmen ya sıfır fiyatı, ya da sıfır fiyatının üstünde bir rakam istiyorlar.
    Tabi istiyorlarda satıyorlar mı? o ayrı bir merak konusu.

Rasim abi tok satıcılar hariç şuan piyasada fiyatlar belli mesela senin aracın fiyatı 31-32 daha fazlasına satılmaz

istemek ayrı mevzu tabi bekle dur işin yoksa oda olur. benim arabada 30 eder rahatlıkla hemen satabileceğimiz rakamlar bunlar diğer türlü bekle düşerse kaçırma hesabı..

• quote:

Orijinalden alıntı: esenkoylu

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

110 beygir 30750'yede varhttp://www.sahibinden.com/14000km_de_sifirdan_farksiz_110bg_sigara_icilmemis_!!!-02WQQaXQQ18856571WQQpXQQdisplayitem Yeni ilan belki pazarlıkla daha iner.

al Rasim abi işte kanıtı bu adamın aracında bir esp yok artı orjinal park sensörü varki fiyatı neredeyse güvenlik paketinden pahalı bilmem araştırdınmı yani sen kaçırdın ballı müşteriyi bizde güzel hatrına belki 30.5 bin veririz artık ama yok artık o eski devirler.

piyasada araç bolluğu var dikkat edersen.

• 35 binlik arabaya fit oluyorsun. Benim arabaya 32 veriyorsun. Dosta bak yahu. Aha da zam yaptım. 40.001 lira. 1 lira aşağı inmem.
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.