Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökhan bravo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TEKOTOİSMAİL

Türkçe menü için araştırıyorum haber alınca size bilgi vereceğim

4 gözle bekliyorum İsmail Abi.

Selamlar cümleten.

Ayvalığa gittim geldim. Gidiş yaklaşık olarak 420 km Burdan Fulledim, orada fulledim 54 TL tuttu yaklaşık olarak 0,128 TL yaktı km. de.

Bu arada Türkçe Menü sıkıntım devam ediyor, İsmail Abiden de haber çıkmadı henüz :P

Aracının bilgisayarı Türkçe olanlar kimler ve üretim tarihleri ne araçların, tepee sahibi dostlar buraya yazarsa çok makbule geçecek.
  • abi allah ellerine dert vermesin 10 numara çalışmalar cıkartmışsın herkez yapamaz abi özel bir yetenek
  • Her halde bir benim araç türkçe menülü. Ben bu olayı bir araştırayım. Benim gittiğim serviste yükleme yapılıyor mu? öğreneyim.
    Bence burda bir saçmalık var. Bana türkçe menülü araç veriyorlarsa serviste programı da olmalı.
    Diyelim benim araç Diyarbakırda bozulsa programın yeniden atılması gerekse türkçe menü yükleyemeyecekler mi?
  • Yarın arabama kavuşuyorum.Bi süreliğine servise gitmişti.Kapısını çizmiş insanlık dışı bir varlık yarın alıcaz inşallah.
  • JohanCruyff14 geçmiş olsun umarım ciddi bir çizik değildir. En uyuz olduğum şey.
  • eypskry teşekkür ederim çok naziksin.
  • Black Snow değerler bayağı güzel bence iyi bir ortalama yakalamışsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rayen

JohanCruyff14 geçmiş olsun umarım ciddi bir çizik değildir. En uyuz olduğum şey.

Çok önemli değil bir kapısı çizilmiş ama insan üzülmeden ve kızmadan edemiyor.Bu arada bana Serdar dersen daha memnun olurum
  • Gökhan Adaşım, ellerine sağlık bu arada çok güzeller...

İlk arabamı aldığımda "yeni kasa" opel astra daha 50 km olmadan insanlık dışı bir tür ön çamurluktan taa arka çamurluğa kadar yarmıştı (özellikle yarmıştı diyorum tornavida ile girdi sanırım) verdik boyattık o dönem.. sıkıntılıdır, geçmiş olsun üstad sanada..

bu da benim tepee'm, Balıkesirde bir mola anında : (ön cam hariç filmlidir, ön camı değiştirince tekoto İsmail abinin sözünü dinleyip filmi yeniletmedim, bu arada aracı kendisinden aldım, buradan da kendisine kocaman bir teşekkür)

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

• Black Snow kardeş senin ismindemi Gökhan dı vay adaşım benim İstanbulda sen le ikimiz varız galiba.ben toplanıp bir mangal piknik yapalım demiştim ama Rasim abi mesafeler çok uzak ilerde diye bir öteleme yapmıştı kısmetse biz yaparız.bu arada aracın maaşallah çok güzel nazarlık tak bir yerlerine kazasız belasız sürüşler dilerim..
  • Serdar geçmiş olsun inan çok üzüldüm umarım çok ciddi bir çizik değildir.sırf bu yüzden ben aracımı kapalı otoparkta muhafaza etmekteyim.en azından evde yastığa başımı koyduğumda rahat uyumaktayım..
  • Rasim abi umarım bu menü konusunda müsbet birşeyler bulursun.adaşım Gökhan'a yardımcı olursak iyi olacak.inşallah bir saçmalık çıkmaz gemilerde hikayesi gibi..
  • Apo sen nerelerdesin gözükmüyorsun ara sıra takıl yahu..
  • takım günaydın herkese sizler şimdi kimbilir kaçıncı rüyadasınız siz bana mesaj yazarkende ben kaçıncı rüyamda olacağım hayat ne garip...Apo bu tır senin için pejo tır ı değil ama idare et

• Rasim abi nerdesin..dellendim ulen..şaka şaka herşey normal herkese günaydın.

• ÇİZİMLERİN SÜPER BENCE
  • Günaydın herkese ; bende bir resim ekliyeyim..

• Buralardayım Gökhan, anasının avutamadıklarını avutuyordum.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.