Şimdi Ara

2. El Referans Sistemi Kullanımı ile İlgili Bilgi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
18
Favori
103.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lMoRpHeUsl

referans isteği gönderiyorum arkadaşa ulaşmıyor!...

bu sorun bizede oldu arakdaş yolladığını söylüyor ama gelen kutusunda gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HacıTaşlayanŞeytan

quote:

referans isteği gönderiyorum arkadaşa ulaşmıyor!...

bu sorun bizede oldu arakdaş yolladığını söylüyor ama gelen kutusunda gözükmüyor.

Bana da oldu.Arkadaş göremiyor referans isteğini.

Bir çözümü var mı acaba??
  • bugün bana link geldi referansı yaptım nasıl düzeldi bilmiyorum ama
  • benim sorunumda halloldu
  • quote:

benim sorunumda halloldu

Nasıl yaptınız?
  • referans sayım azalmış. 37 iken 36 olmuş. hangisinin gittiğini de kestiremiyorum. nedenini merak ediyorum.

edit: uzun araştırmalar sonucunda kaybolan referansı buldum. şu ilana ait.http://forum.donanimhaber.com/m_59685228/tm.htm

dükkana yeniden ekledim, hiç satılmamış görünüyor. çok ilginç cidden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 14 Şubat 2013; 0:36:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

2. El Referans Sistemi Kullanımı ile İlgili Bilgi

1- İlk önce ikinci el forumlarında açtığımız ilanı dükkanımıza ekliyoruz.

2- Dükkana eklenen ürününüz satıldığı zaman. Dükkanınızda ilanın durum ayarı linkine tıklayarak satılmıştır seçeneğini seçiyoruz . Aynı pencere içinde kime satıldığını yazmamız için bir kutu bulunuyor.

3- Satın alan kişinin nickini yazıp onayladığımızda sistem nicki yazan kişiye içerisinde "Yorum Yap" butonu bulunan bir pm atar.

4- Yorum yap butonuna tıkladığımız zaman karşımıza satış ile ilgili değerlendireceğimiz kriterler çıkıyor. Burada satıcıya notlarımızı veriyoruz. Daha sonra Gönder butonuna bastığımızda işlem tamamlanmış oluyor.

5- Profilinde referans bilgisi olan kullanıcıların referans bilgileri ikinci el profillerinin altında (1) * gözükür. Burada "1" bırakılan referans sayısını, yıldız ise 5 kademeli olarak yapılan satışı temsil eder. Yıldız kademeli olarak Gri'den Sarı'ya doğru dolar

6- Bu bölümdeki sayı üzerine tıkladığımızda ise verilen notun ayrıntılarını görebilmekteyiz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

pm attım cevaplanmayacakmı?

• ilanı açtım ikinci elde fakat dükkana ekle seçeneği yok.resimde solda dükkana ekle seçeneği görünüyor bu anlatımda ama benim ilan sayfmda yok.Bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

ilanı açtım ikinci elde fakat dükkana ekle seçeneği yok.resimde solda dükkana ekle seçeneği görünüyor bu anlatımda ama benim ilan sayfmda yok.Bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim

sorunu çözdünüz mü hocam aynı srun bendede var
  • Hayir cozemedim hocam.İlani actim karsi tarafta aldigini onaylayan yorumu yazdi ilana ama referans isteği yollayamiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

Hocam,yardımlarınızı bekliyoruz.
  • ben de bir ürün sattım ama adam kargoyu alınca ortadan kayboldu 1 aydır foruma uğramıyor, telden de mesaj attım dönmedi halbuki alışveriş aşamasında çok da güzel iletişim kuruyorduk. neyse referansım güme gitti, aslında benim ihtiyacım yok da ileri ki zamanlarda alıcılar boşuna önyargılı davranıp günahımı almasınlar diye gerekli oluyor
  • Bir ürün satın aldım. Satan arkadaş doğal olarak referans değerlendirmesi göndermiş.
    Ancak aşağıda resimde gördüğünüz puan kutucukları tıklanmıyor, iki farklı tarayıcı ile denedim. Neyi yanlış yapıyorum

@powerstorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diamant.board -- 25 Mart 2013; 9:13:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diamant.board

Bir ürün satın aldım. Satan arkadaş doğal olarak referans değerlendirmesi göndermiş.
    Ancak aşağıda resimde gördüğünüz puan kutucukları tıklanmıyor, iki farklı tarayıcı ile denedim. Neyi yanlış yapıyorum

@powerstorm

ayni durum bende de soz konusu...

• quote:

Bir ürün satın aldım. Satan arkadaş doğal olarak referans değerlendirmesi göndermiş.

@powerstorm

Hocam,size yine referans isteği yollayabilmisler.Biz daha o aşamaya grlemedik bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

quote:

@powerstorm

Hocam,size yine referans isteği yollayabilmisler.Biz daha o aşamaya grlemedik bile.

Ben iyiyim o zaman.
    yavaş yavaş, acele yok

• selamlar "2.el dükkan" konulu forumunuza yazdım ama yanıt alamadım.. bu konuda yardımcı olabilecek başka bir arkadaş varsa ona da yönlendirebilirsiniz...

dükkan açtım ama 2 ürün listeleyemiyorum.. normal mesajlarımda dükkanım olduğu nasıl görülecek ? kendi avatarım yanında falan görülmesini nasıl sağlayabilirim..

aynı anda 2 ürünü dükkanda listeleyemiyor muyuz ?

mesela bunları burada görüyorum..

http://forum.donanimhaber.com/m_72873067/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72873067

2 ürünüm var ama dükkanıma girdiğimde sadece 1 ini görüyorum :

http://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=520360&cat=262&m=72873067

yardımlarınız için tşk.

• yukarıya yazdığım sorun düzeldi. puanlama yapılabiliyor.
  • Yetkililer ben satiş yapıyorum referans eklıyecem her seferınde bulamıyor beceremıorm oradakı ekleme lınkı forumlarımda veya nıckımın altında yazmıyor yardımcı olurmusunuz her seferındede zamanım olmadıgı ıcın yarıda kalıyor guvenılırlıgımı arttırmak ıcın yapmak ıstıyorum bana bunu pm yoluyla atarmısınız nıckımden satıslarımıda gorebılırsınız lutfen destek pm beklıyorum
  • http://forum.donanimhaber.com/m_68244284/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Buradaki başlıkta, farklı ilanları dükkanıma nasıl ekleyebilirim acaba? Ürünlerden biri satıldı, fakat referans almam için ayrı ayrı ekli olması lazım dükkana.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.