Şimdi Ara

The Battle for Middle-earth (tm) II SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar boyle bır sorunla karsılasıyorum 2 pc ı kablo ıle baglayarak oynamak ıstıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideR -- 3 Mart 2009; 19:00:23 >

• Resimler çok küçük gözükmüyor büyük koyarsan yardımcı olabilirim
  •  The Battle for Middle-earth (tm) II SORUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InsideR -- 3 Mart 2009; 19:49:11 >
  • sanırsam versiyonlarınız farklı.pclerden birisinde oyunun üzerine yama kurulmuş.iki pc dede oyunu silip tekrar kurmayı dene.bi de her iki pc de oyunu yüklerken farklı iki serialle yükle
  • ımaj alınmıs pcler bunlar ıkı pc ozellıklerı aynı herseyı aynı ama
  • bilemiyorum ben öyle anladım.bi yeniden yüklemeyi dene iki pcde olmazsa forumda yardım edenler olacaktır
  • ılgın ıcın tesekkurler deneyelım saolasın
  • Ekin'nin de dediği gibi, eğer içinizden biri c.r.a.c.k diğeri cd imsajı kullanarak kurduysa oyunu bu tip bir hata alabilirsiniz. Ayrıca, eğer içinizden biri, herhangi bir mod yüklemek için, bfme2 klasörünün içine herngi bir .big dosyası falan atıysa da bu tip hataları verebilir. Keza siz oyunu bilgisyardan kaldırdığınızda, bu tip dosyaları silmez uninstaller'lar.

Benim tavsiyem odur ki, önce ikiniz de oyunu kaldırın, ondan sonra daha önce oyunu kurmuş olduğunuz klasörü bulup silin, eğer değiştirmediyseniz, bu klasör "C:\Program Files\Electronic Arts\The Battle for Middle Eath II" olmalı.

Alıntıdır.

Ayrıca benim tavsiyem 2 oyunuda image ile oynamanız ilaç yaparsanız versiyonlar karışır bu hatayı alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobaruon -- 3 Mart 2009; 20:46:55 >
  • arkadaşlar kendi kullandıgım programdır clone sonrası bu middle earthları tekrar kurmak kadar can sıkıcı bir şey yoktur...bende bu programı buldum alın tepe tepe kullanın bizzat denedım oldu...once seriali değiştirin sonra bu programı kullanın...aynı serial olan makınalar bırbırı ıle multi oynamaz

http://rap*****.com/files/10662600..._key_fixer.rar

ha bu arada ingilizce olanı seriali kendi değiştirir rusça olanıda regedite işler ...rusça olanı tıkladıgınız da karşınıza gelen ekranda üst-ortadaki tuşa basmanız yeterli olacaktır.

Alıntı bıde bunu denıyelım
  • o hata sadece versiyonlar tutmadığında falan verir.Mesela oyunun orjinali 1.00 dır ve arkadaşın 1.06 yüklediyse bu hatay alman normaldir.
  • bndede aynı sorun veriodu oyun da bişe yoq korkma!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.