Şimdi Ara

Vücut geliştirme ve kilo alma,Sık sorulan sorular - Cevaplar (133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.663
Cevap
53
Favori
452.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogundmr

2,06 boyundayım 112 kg deyım kollarım 45 cm soguk sıcak ise 1,5-2 cm oynuyor benım ne yapmam gerek...

Alıntıları Göster
    Kilo almak için düzenli beslenmenin yanında suplement sporcu gıdalarınında kullanılması gerek. Özellikle spor yapan bireylerin kullandıgı kilo aldırıcı gainer ürünleri bulunuyor piyasada, şahsen kullandıgım ve etkili sonuç aldıgım elite labs gainer adlı ürün tüm kilo problemlerinizi kökünden çözmeye yardımcı olacaktır..kurabiye aramosı içimi kolaylaştırdıgı gibi gaz yapmanında önune geçiyor..yüksek oranda protein degerine sahip olması ise kas ve hacim büyümesi için artı bir özellik

elite labs ürününü incelemek ve satın almak için bakınızhttps://www.aloprotein.com/elite-labs-mass-muscle-gainer-4608-gram
  • quote:

Orijinalden alıntı: NesilVip

Sağlıklı kilo almak içinhttp://www.kilonasilalinir.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Az önce verdigim ürün bilgisinin yanında son yılların en iyi gaineri sayılabilecek olan dymatize super mass gainer bulunuyor. Bu etkili gainer 1 servisinde yaklaşık 1300 kalori size sunuyor. yaklaşık 1 aylık kullanım süresince ayda 2-3 kilo almanız mümkün.çikolata araması son derece içilebilir ve baymayan bir aromada yapılmış. Aynı zamanda günlük tüm proten ve vitamın ihtıyacınız karşılanıyor. Yaglı süt ile tüketilmesi durumunda extra kilo artışı gösterecegini söyleyebilirim

Dymatize super mass gainer ürününü incelemek ve satın almak için bakınızhttps://www.aloprotein.com/dymatize-super-mass-gainer-5433-gr
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenko56

Kilo almak için düzenli beslenmenin yanında suplement sporcu gıdalarınında kullanılması gerek. Özellikle spor yapan bireylerin kullandıgı kilo aldırıcı gainer ürünleri bulunuyor piyasada, şahsen kullandıgım ve etkili sonuç aldıgım elite labs gainer adlı ürün tüm kilo problemlerinizi kökünden çözmeye yardımcı olacaktır..kurabiye aramosı içimi kolaylaştırdıgı gibi gaz yapmanında önune geçiyor..yüksek oranda protein degerine sahip olması ise kas ve hacim büyümesi için artı bir özellik

elite labs ürününü incelemek ve satın almak için bakınızhttps://www.aloprotein.com/elite-labs-mass-muscle-gainer-4608-gram

İçinde laktoz var bunun da. Gaz yapımının onune nasıl geçiyor hocam?
  • Smartyy kullanıcısına yanıt
    Laktoza karşı alerjin var ise alma o zaman. Diğer türlü bol bol su ile tüketmen lazım. Bence direk ek besin yerine normal yolla kilo almayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Laktoza karşı alerjin var ise alma o zaman. Diğer türlü bol bol su ile tüketmen lazım. Bence direk ek besin yerine normal yolla kilo almayı deneyin.

Öneriniz icin teşekkür ederim hocam dikkate alacağım.
  • quote:

2,06 boyundayım 112 kg deyım kollarım 45 cm soguk sıcak ise 1,5-2 cm oynuyor benım ne yapmam gerek...

Hadrline progainer önerebilirim. Salonumuzda yogun aktivite ile çalışan çogu arkadaş kullanıyor. Ayrıca vücudunuzdaki karbonhidrat miktarını arttırmaya, yaptığınız spordan sonra toparlanma süreciniı hızlandırmaya yardımcı olur bu ürün

https://www.aloprotein.com/hardline-progainer-5000gram
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenko56

quote:

Hadrline progainer önerebilirim. Salonumuzda yogun aktivite ile çalışan çogu arkadaş kullanıyor. Ayrıca vücudunuzdaki karbonhidrat miktarını arttırmaya, yaptığınız spordan sonra toparlanma süreciniı hızlandırmaya yardımcı olur bu ürün

https://www.aloprotein.com/hardline-progainer-5000gram

Alıntıları Göster
    Merhaba 62 kiloyum, 30 yaşındayım spor gecmişim var ve sporu vaktim olmadığı için akşam 10 gibi yapıyorum, fitness calışıyorum kiloda almam lazım ne önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

Arkadaşlar yüzme kas yaparmı , kas yapması için hangi stil yüzmeliyiz , hangi bölgelerimizde kas yapar , ne kadar süremizi alır , günde/haftada kaç saat yüzmeliyiz kas yapabilmemiz için

Yapar tabiki ama uzun zaman alır ve görünümünde pek değişiklik yapmaz.Ben haftada 6 gün ,günde 2 saat antrenman yapıyordum 5 sene boyunca.Bu arada memeli içgüdüsü olarak suda belli zaman aralıklarında kalırsaN ufak bir yağlanma yaşarsın Bence en iyisi body yapıp off günlerde hafif tempo yüzme ile uğraşmak.Müthiş bir kardiyo olur hafta içi koşu bandıyla uğraşmazsın bile
  • Bilmiyorum bircok kez arastirdim. Mutlaka yazan olmustur ama bulamadm.
    **Alt karın(6pack'in alt 2lisi , adonis diye tabir edilen kısım)
    **Alt göğüs
    Calisiyorum(evde dumbell) fakat buralarda bir yanma , calistigimi hissetmiyorum. Bir hareket, onerisi olan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Ben 1.80 boyundayım 55 kiloyum
    18 yaşıma yeni girdim bu yaz bende başlamak istiyorum odun gibi vucudum var o yüzden ben direk abanırım diyodum haplarla filan ama şimdi kullanmıycam işallah bana yararı olur bana
    antalyadan selamlar :d

ee ne yaptın bakalım :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: hd webcam

quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

Ben 1.80 boyundayım 55 kiloyum
    18 yaşıma yeni girdim bu yaz bende başlamak istiyorum odun gibi vucudum var o yüzden ben direk abanırım diyodum haplarla filan ama şimdi kullanmıycam işallah bana yararı olur bana
    antalyadan selamlar :d

ee ne yaptın bakalım :d

ara ara devam ettım en son üniversite son sınıfta 1.5 sene önce 1.84 boy 76 kiloydum

Ama o önem basladıgımda 6 ay gittim 66 kilo olmuştum
  • Vay be ne uğraşmıştım,yazık lan bize kilo almak için 1-1,5 sene uğraşılır mı abi ya
  • Merhaba
    Ben 50 kilo adamım buna rağmen önceki yazlar spor yaptığımda az da olsa kaslar belirginleşmişti.
    Şimdi beslenme programımı ayarlasam(protein ağırlıklı) ve 4x2 dumbell larla en azından - ay çalışssam olur mu dersiniz? Amacım kas olarak kilo almak. Salon durumu sıkıntı şu an.
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    4 kilonun üstüne çıkma şansın yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blasterjaxx

4 kilonun üstüne çıkma şansın yok mu ?

ayarlanabilir alırsam var ama salona gitme ihtimalim de var, kararsızım
  • nasri32 N kullanıcısına yanıt
    O beslenmeye göre kilon çok az, basit bir d vitamini eksikliği olmadığını düşünüyorum. Kesinlikle tekrar doktora gitmelisin. Bu arada bende seninle aynı durumdaydım, üniye başladığımda salona yazıldım ve hocadan tavsiye istedim bana karbonhidrat tozu aldırdı (büyük bir kova) ve haftada 4 günlük program yaptı 13 kilo aldım 6 ayda. Fakat bana sorarsan tekrar doktora git önemli bir şey olmadığına emin ol. Sonrasında karbonhidrat tozunu deneyebilirsin.
  • nasri32 N kullanıcısına yanıt
    Hocam zamanında bende bağırsak kurdu şüphesiyle iki ayrı doktora gittim ve çıkmadı, spor ve düzenli beslenme ile bir şekilde kilo aldım şimdi de çok abartmasaydım diyorum göbek falan çıktı 😊 Benzer şeyleri yaşadık sen tekrardan doktora git eğer bir problemin yoksa spor ve diet ile fayda göreceğinden eminim.
  • Arkadaşlar, boyum 174 kilom 50
    Biraz özgüven sorunum var ve kilo alarak, fit olarak özgüvenin artacağını okudum, kesin olarak farkediliyor mu mutlu bir ruh hali vs?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Arkadaşlar, boyum 174 kilom 50
    Biraz özgüven sorunum var ve kilo alarak, fit olarak özgüvenin artacağını okudum, kesin olarak farkediliyor mu mutlu bir ruh hali vs?

bende 58 kiloyum boy 1.77 kilo aldıgımı düşününce bile mutlu oluyorum özgüven ile de kesinlikle alakası var bence
  • 52,50 KG dan 77,9 kg kadar çıktım 1 sene spor yaptım 6 ay salonda 6 ay evde müthiş oluyor artık pantul belimden düşmüyor kısa kol eskisi gibi sırıtmıyor bütük kıyafetlerimi sağıttım S-M bedenden L-xL bedene geçtim ama ilk şart karı kızdan 62/2 den alkol sigara gece hayatından uzak durmak her gece süte bıldırcın yumurtası ve fıstık zemesi koymak ardından muz yemek zabalayın çok erken kalkıp sıkı kayfaltı yapmak erken yatıp erken kalkmak hareketleri tam yapmak çok fazla ağırlığın altına girmemek umutlu olmak ümitli olmak başkalarıyla yarış yapmamak 1 saatten fazla hareket yapmamak kardio asla yapmamak iştahın yoksa sallama anason çayı iç yemeklerden 1,5 saat önce iştah açar ama asla kara çay içme yediklerini yakar balık yağı hapı ekseriyetle iştah keser sakın kullanma vitamin hapı da alma asla ayrıca annen sana ekmek vermiyormu lafı da çok mantıksız zira ekmek yiyen adamın iştahı kesilir ekmekte protein yok karbonhidrat yok enerji yok kalsiyum yok zaten pek bir faydası da yok ekmek çok yerseniz yemek az yersiniz onun için ekmeği kısın yemeğe abanın ben öyle yaptım kilo aldım zayıfların yapması gereken muhakkak dumbell alıp en fazla çalışmayı dumbelle yapmalı benc pres miş deatlıftmış ilk etapda olmaz bunlar al dumbeli bağla kol göğüs sırt omuz çalışmaya başla yaza kadar tank gibi gezersin ortalıkda
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.