Şimdi Ara

Peugeot 307 Orj. Ön Cam Fiyatı.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
24.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Peugeot 307'nin net olarak orjinal ön cam fiyatını ögrenmek istiyorum.teşekkürler.

• yine bu başlığa takılan inprise adlı arkadaştan öğrenebilirsin
  • 450 ytl atermik cam idi en son aklımda kalan.
  • Evelki Sene 3 defa deyiştirdigim için iyi bilirim 350YTL Hep Şu Mıcırlar Yüzünden 2sini Kasko Karşıladı 1 Defada Bi Defada Ben Ama Allah için Arabaydı yhaa bazen diyorumki aracımı geri mi alsam üzerine 407 kullandım partner kullandım onunkisi gibi atağı yok ..!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper_cakan -- 8 Mart 2009; 10:03:48 >
  • Bugün servise sordum eğer aracında yağmur sensörü ve far sensörü varsa cam fiyatı 600 tl. Orjinal cam taktırmazsan sensörler çalışmıyor.
  • peki ya sensör yoksa ne kadardır acaba benimde sıkıntım var kaskodan değiştirmeyi düşünüyorum.. olurda kasko sıkıntı verirse ona göre hareket edeceğim. tşk ediyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: higungor

Bugün servise sordum eğer aracında yağmur sensörü ve far sensörü varsa cam fiyatı 600 tl. Orjinal cam taktırmazsan sensörler çalışmıyor.
  • Fiyat sandığım kadar fazla değilmiş, peki montaj sonrası istenmeyen ses veya yalıtım konusunda bir zaafiyet sezdiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail0307

peki ya sensör yoksa ne kadardır acaba benimde sıkıntım var kaskodan değiştirmeyi düşünüyorum.. olurda kasko sıkıntı verirse ona göre hareket edeceğim. tşk ediyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: higungor

Bugün servise sordum eğer aracında yağmur sensörü ve far sensörü varsa cam fiyatı 600 tl. Orjinal cam taktırmazsan sensörler çalışmıyor.

Bende değiştirmedim başka bi yere fiyat sordum bugün haber verecekler buraya yazarım. Servis sensörlere garanti vermediği için değiştirtmedim eğer sensörler çalışmazsa yenisi 300 tlymiş kasko sensörleri vermiyormuş.
  • peki arkadaşlar bu camların renklisi varmı acaba orjinal ışığı azda kırsa kafi, birde sensörsüz cam fiyatını bilen varmı acaba tşk ler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.