Şimdi Ara

^^Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi^^ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
68.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu hortlamış ama ben bimden oribian q30 almayı düşünüyorum. Önerirmisiniz günde üç beş defa telefonla konuşup 3 4 saat müzik dinliyicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyerek alabiliyorsanız öyle alın derim. Çünkü aldığınız kulaklığın ses kalitesi, kulağa uygunluğu sizi tatmin etmesse kullanımada zorluk çekersizin.
  • bende motorola s9hd kulaklık var bluetooth cok güzel bir cihaz ancak geçen gün kullanırken pili bitti akabinde şarj ettim fakat müzikte ve videolarda ses az vede ses açma tuşları iş görmüyor telefon görüşmelerinde sıkıntı yok ses güzel acaba bunun için ne yapabilirim
  • kablolu olan ve kablosu eskiyince kendimiz kokatca yeenisini takabilecegmiz bir bluetooth kulaklik tavsiye edebilecek varmı? aslinda radyoda di lenebilse süper olur ama ven aradım b sartlarda bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: necii

kablolu olan ve kablosu eskiyince kendimiz kokatca yeenisini takabilecegmiz bir bluetooth kulaklik tavsiye edebilecek varmı? aslinda radyoda di lenebilse süper olur ama ven aradım b sartlarda bulamadım.

Jabra clipper kullaniyorum tavsiye ederim. 80-90 tl arasi sanirim fiyati.muzikte dinlenebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

quote:

kablolu olan ve kablosu eskiyince kendimiz kokatca yeenisini takabilecegmiz bir bluetooth kulaklik tavsiye edebilecek varmı? aslinda radyoda di lenebilse süper olur ama ven aradım b sartlarda bulamadım.

Jabra clipper kullaniyorum tavsiye ederim. 80-90 tl arasi sanirim fiyati.muzikte dinlenebiliyor.

peki radyo çalarken bluetooth dan dinlemeyi denedinzmi acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Sarı

quote:

peki radyo çalarken bluetooth dan dinlemeyi denedinzmi acaba?

Tabiki hocam muzik derken buna radyo da dahil.tek ve cift kulaklik olarak geliyor ve istediginiz baska bir kulaklikla da kullanabilirsiniz.

• Bende Plantronics backbeat 903+ var. Cihaz acaip profesyonel fakat uzun süre kullanıldığında baş ağrısı yapıyor. Bluetoothun zararı çok küçük ama stereo kulaklığı saatlerce kullanmak zararlı olabilir diye düşünüyorum.

• Arkadaslar nokia bh 218 modeli kulakligi arizasi nedeniyle teleservice verdim ve degistirerek yerine bh 118 verdiler, bu kulaklik sizce muadilimidir 218 in ve de yasadigimiz bir sorunu yazacagim, telefonla konusup kapattiktan yarim saat sonra bir daha telefon edecegimde ya da telefon caldiginda kapanmis oluyor, yeniden bluetoothdan baglamak gerekiyor, kendi otomatik baglanmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece konuşmak için degil de ,
    hatta k onusma olmasın varsın,

kulak içi kaliteli ses veren ama bluetooth olsun.. kablo derdi olmasın diye sadece, öneri var mıdır
  • Ben de kablosuz kulak içi tek taraflı bir şey ararken "Ttec tone" diye birşey aldım dün media marktan, philips sbh1600 alacaktım 89 liraya, görevli çocuk ttec i önerdi 39 lira aldım eve geldim telefona tanıttım güzel kullanışlı müzik dinlenebiliyor, iki cihaza birden tanıtabiliyorsun, ses kalitesi de güzel aldığın fiyata zaten alırken nette kullanıcı yorumları da olumlu ben de tavsiye ederim fiyatı epey makul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dead driver -- 21 Ekim 2016; 3:50:03 >
  • max 150 ye kadar cift telefon destekli kulaklık tavsiyeniz var mi? plantronics m79 veya explorer 500 aklımda var. kullanan var mi veya başka marka model tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • Bu konuyu cok aradim sonunda buldum yoksa ben acacaktim.

Sanirim arkadaslarin cogu bu konuya ilgisiz kaliyor. Ama ben tam tersi dusuncedeyim.

2008 yilinda Sennheiser 200 mmx almistim. O donemde 217 TL parayi cok dusunerek saydim. Fakat, urun her kurusunu sonuna kadar hat etti. Basina gelmeyen kalmadiysa da (40 km.yle bisikletle giderken kablosunu koparip metrelerce savrulmasi dahil) 3 ay oncesine kadar kullanmaya devam ettim. Yazikki artik sarj olmuyor. Onarima goturdum parcasini bulamayiz dediler yapamadilar. Tamir ettirebilsem ya da ayni markanin baska urununu bulabilsem 600-700 dinlemeyip bastiracagim parayi ama malesef Sennheiser bu tarz urunden vazgecmis durumda.

Simdi arkadaslar sizlerden bluetooth kulak ici kulaklik onerileri bekliyorum. Mutlaka ilgilenen arkadaslar da vardir herkese yardimci oluruz.

Urunleri degerlendirirken farkli acilardan da yaklasmayi ihmal etmeyin. Herkesin kullanim amaci ve yeri farklidir.

Benim istedigim onerilerde ise ozellikle spor salonlari var. Ben kosarken ve agirlik calisirken bana sorun cikarmayacak ve ayni zamanda salondaki muzigi engelleyecek ve hatta salonda bangir bangir muzik varken telefondan acip dizimi izlemeliyim.

Kosarken kulagimdan firlamamali, iki saat takili kalinca rahatsiz etmemeli, dis gurultuleri engelleyebilmelisagindan solundan sarken kontrol urunleri cok can sikmamali.

Bazi urunler var. Kullanimi ilk bakista guzel gorunuyor ornegin. JBL Remfit gibi. Fakat kontrol unitesinin sorun yasatabilecegini dusunuyorum. Yani soyle; taktiktan sonra hareket ettikce ozellikle kosu vb yogun hareketlerde kontrol unitesinin bulundugu tarafa dogru agirlik dengesizligi nedeniyle kayma yapmasi kisa zamanda kulaktan cikmasi. Spor salonunda kullanan arkadaslarin onerileri cok cok onemli.

Malum bu urunler gercekten pahali dolayisiyla alip bir deneyeyim demek olmuyor.

Evet arkadaslar onerilerini ve kullanici yorumlarinizi alayim.

• Evet arkadaslar kimse oneri de bulunmayacak mi?

Kimse bluettoth kulaklik kullanmiyor mu? Bir baska degisle muzik dinelrken spor yapmayi seven yok mu yoksa herkes kablolu kulakliklarla mi kosuyor? Ya da ne bileyim agirlik calisirken ve muzik dinlerken cebinizde tasidiginiz telefon sikinti yaratmiyor mu ya?

Bu konudan rahatsizlik duyan bir tek ben miyim
  • ben daha çok arac kullanirken bir bluetooth kulaklik ariyordum.kablo kisminda mikrofon olmasi iyi olurdu. hem de muzik dinlenebilme ozelligi olmasi lazim.

samsung hm3500 aradigim tarzda sayilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

ben daha çok arac kullanirken bir bluetooth kulaklik ariyordum.kablo kisminda mikrofon olmasi iyi olurdu. hem de muzik dinlenebilme ozelligi olmasi lazim.

samsung hm3500 aradigim tarzda sayilir.

Spor yaparken veya ciddi gurultulu bir ortamda dendiniz mi? Performansi nasil?

Sarj suresi muzik dinlerken ne kadar gidiyor?

Slikon kulaklik mi yoksa iphone kulakligi gibi mi?
  • Yakara85 Y kullanıcısına yanıt
    yok henuz almadim ancak ona karar verdim

şuanda hs3000 kullaniyorum.
  • eğer paraya kıyıp bir kerede 4-5 yıllık ürün almak isterseniz Plantronics Voyager Legend inanılmaz ötesi işler çıkarıyor. DH'nin incelemesi de vardı. Yanındaki şarj kutusu ile hediye olarak almıştım babam için. 350 lira civarındaydı indirim ile fiyatı. Amazon'dan da getirtebilirsiniz ucuza. Ürün bu alanın en üstü zaten
  • Selam
    Şu özelliklerde Bir Kulaklık Arıyorum..
    Tekli Mini Bluetooth Kulaklık Hem Telefona Hem Bilgisayara Bağlayabileceğim özellikte olan; Nedeni
    Bilgisayarda Müzik dinlerken telefon çaldığında otomatik müziği kesecek telefon ile görüşme yaptıktan sonra tekrar müziğe yani bilgisayar bağlantısına dönecek otomatik olarak..

Yalnız bunun için sadece tek kulaklık lazım Küçük olması yani kulağın içi kadar olaması tercih sebebidir.

Şimdiden teşekkür ederim.
    .
    .
     ^^Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi^^

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.