Şimdi Ara

***ACİL SATILIK***Rolex DAYTONA SAAT**FİYAT DÜŞTÜ**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
51.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Rolex Daytona Saatim satılıktır. 5 defa taktım sadece çizik falan yoktur hiç bir şekilde tertemiz makinadır.

-Saat 1.sınıf eta makinadır.
    -Orjinalinden hiç bir farkı yoktur.
    -Su geçirmez.(Suya hiç tutmadım)
    -Çeliktir.Karartı paslanma yapmaz.
    -İçindeki fonk. tam otomatik çalışır.
    -Saniye şaşmaz.
    -Pilsiz Otomatik Kinetik Enerji ile çalışır.

Karizma abidesi bir saat pişman olmazsınız alcağınıza her hangi gibi bir problemde saat imi geri alırım.2 ay şahsi garanti veriyorum saat im için.

Normal piyasasında 250 Tl civarı.Daha ucuzada rolex lar var ancak onlar ceneui fake makinadır ve kalitesizdirler bu ise eta makinadır.100 kişiden 3 ü ayırt edebilir ancak.Aynı kalitede daha ucuza bulabilen varsa fiyatı revize edip o fiyattan vericem ama yoktur :)

Fiyat Olarak:120 > 90 Tl düşürdüm..Ciddi alıcı varsa güzel pazarlık vardır...

Satma sebebim ise acil nakit ihtiyacı :) Yoksa ben kullanıcam.

***ACİL SATILIK***Rolex DAYTONA SAAT**FİYAT DÜŞTÜ** ----> resimdeki saat in aynısı gönderilecektir.Benim resimlerim biraz karanlık cıktı.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orcunbayrak -- 2 Mart 2009; 16:17:52 >

• yaw bu adamlar yakında bizim bile etamızı yaparlar neler oluyor dünyada yaw.. neyse dürüst satıcısın kutlarım.. belki bazıları ayırt edemezdi dediğin gibi orjinal olmadığını.. hayırlı satışlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: photo_canon1

yaw bu adamlar yakında bizim bile etamızı yaparlar neler oluyor dünyada yaw.. neyse dürüst satıcısın kutlarım.. belki bazıları ayırt edemezdi dediğin gibi orjinal olmadığını.. hayırlı satışlar..

tşk ederim hocam.dürüst olmak zorundayız bu dünyada :)
  • çöğma rolex
  • Orjinal rolex olması beklenemez herhalde 5000$ gibi fiyatları var orjinal rolex için zaten adamın bileğini değil kolunu kesip götürürler
  • tarafımdan alınmıştır orçun kardeşime teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miralay__ -- 10 Mart 2009; 20:56:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: */.99seriousx2

tarafımdan alınmıştır orçun kardeşime teşekkürler..

Saat hakkında ki yorumunu alabilirmiyim ?
    Bende almayı düşünüyorum bi arkadaşım satıyor.
    Bu arada ne kadar'a aldığını öğrenebilirmiyim ?
  • bu modeli gayet güzel bu saatin
  • aslında rolex replica yada her ne diye adlandırıyorsanız öyle kullanılıcak bi saat değildir.
    takan zaten sahte olduğunu bilip takıcak, kolunuzda kimsede görüp orjinal olduğuna inanmaz birine baktığınız zaman rolex inin orjinal olup olmadığını anlarsınız (genelde gençler kullanmaz zaten kullananıda submarine yada daytona modelini kullanır) , rolex zaten babadan oğula geçen birşeydir genelde, bana rahmetli babamdan kalmıştı daha takmak nasip olmadı, ilerleyen yıllarda takıcam inşallah.
    oyüzden bence gidip bütçenize göre bi saat alın kendinizide insanlara güldürmeyin rolex takıcam diye :)
    tabi bu benim görüşümdür kimse üstüne alınmasın iyi satışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.