Şimdi Ara

AMWAY Ürünleri Satış Temsilcisi olmak hakkında bilgi verir misiniz??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
84.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: LAZOYI

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

araştırmamış değilim, ablam bu işlerle uğraşırken hepsini uzun uzun anlattı bunların, kendi de bunun toplantılarına , seminerlerine falan bile gidiyodu.

ben amway ürünlerini şokta yada bimdeki dandik ürünlerle kıyaslamadım, en kaliteli ürünlerle kıyasladım çünkü kendileri bunu iddia ediyolar. ve zamanında ben alışveriş yaptığımda pahalı idi. mesela ben traş bıçağı almıştım, mac3 ile aynı fiyat idi, hatta az daha pahalı. ama kalite olarak mac3 ü yakalamasını bekleyemeyiz. fena ürün değildi tabi dandik demek istemiyorum. diğer ürünlerinde de ablamın yalancısıyım ama hep şu sözleri duyardım ablamdan: amway ürünleri yoğunlaştırılmış halde geliyo ve buyüzden fiyatı fazla, ama aslında su ekleyince miktarı artıyo... gibi sözler. baktığınızda ucuza geliyo gibi görünüyo ama benim sormak istediğim ozaman neden su eklenmiş olarak ucuza satmıyolar? pazarlama açısından daha iyi değilmi? pahalı-yoğun ürün matığı özellikle de amway gibi birçok insanın ilk kez karşılaştığı ürünlerde karşısına çıkınca insanlar kuşkuyla yaklaşıyolar ki onlardan biri de benim.

diğer mesajda da söylediğim gibi bi firmanın birden çok alanda arge yaparak bu alanların herbirinde uzmanlaşmış diğer üst düzey firmalarla aynı kalitede ürünler ürettiğini söylemesi çok mantıklı gelmiyo bana.

para iadesi verildi demişsiniz, bana firmanın güvenirliliğini kanıtlamanıza gerek yok ben bu konuda yorum yapmadım.

insanoğlu ilginçtir diye bitirmisiniz, sigara hiç kullanmadım ama bu bi ilginçlik ise söyliyim: amway in getirdiği 10TL fiyatlı ve sulandırınca miktarı 5lt ye çıkan 1lt lik deterjanı alacağıma, gider tanınmış bi markanın 3-4tl fiyatlı 1lt lik deterjanını alırım şahsen. burda olayı hemen reklama bağlamayın, ben tv seyretmeyen biriyim evimde tv bile yok, ama demek istediğim amway traş bıçağı ile mac3 aynı fiyat olmamalı bana kalırsa.

ben 2005 de muhatap oldum amway ile, şu anda fiyatlar da ürünler de değişmiş olabilir.

4 tl lik 1 lt deterjanı deterjanı 5 defa alırsanız 20 tl öder amwaydan daha fazla para vermiş olrsunuz. tabi ucuz görünen ama toplamda çok para vereceğiz bir çevre dostu olmayan ürünleri kullanmak sizin tercihinizdir. zorla size bunu kabul ettirmeye niyetim yok. kabul etme gereğinizde yok.
    Bizler yaşam kalitemizi, pazarımızı, alış verişimizi sağlıklı ürünleri seçerek kendimiz ve çocuklarımızın sağlığına yatırım yapmayı seçtik. Bu seçimimiz ile sirket bizi ödüllendiriyorda. Ürünlerin kaliteli olduğunu sadece şirket değil üye olmayıp sadece bizlerden alan arkadaşlarımız, sevdiklerimizde demektedir.

saygılar.

• Benim ailem de bir ara yapmaya calisti fakat beceremedi, cok konuskan ve ikna edici olmak lazim.Abd mali olmasi vb. Nedenlerle biraktilar bizimkiler.Fakat bu usten gercekten cok iyi para kazanan tanidiklarim var.Urunleri biraz pahalidir ama kalitelidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sderelioglu

quote:

quote:

araştırmamış değilim, ablam bu işlerle uğraşırken hepsini uzun uzun anlattı bunların, kendi de bunun toplantılarına , seminerlerine falan bile gidiyodu.

ben amway ürünlerini şokta yada bimdeki dandik ürünlerle kıyaslamadım, en kaliteli ürünlerle kıyasladım çünkü kendileri bunu iddia ediyolar. ve zamanında ben alışveriş yaptığımda pahalı idi. mesela ben traş bıçağı almıştım, mac3 ile aynı fiyat idi, hatta az daha pahalı. ama kalite olarak mac3 ü yakalamasını bekleyemeyiz. fena ürün değildi tabi dandik demek istemiyorum. diğer ürünlerinde de ablamın yalancısıyım ama hep şu sözleri duyardım ablamdan: amway ürünleri yoğunlaştırılmış halde geliyo ve buyüzden fiyatı fazla, ama aslında su ekleyince miktarı artıyo... gibi sözler. baktığınızda ucuza geliyo gibi görünüyo ama benim sormak istediğim ozaman neden su eklenmiş olarak ucuza satmıyolar? pazarlama açısından daha iyi değilmi? pahalı-yoğun ürün matığı özellikle de amway gibi birçok insanın ilk kez karşılaştığı ürünlerde karşısına çıkınca insanlar kuşkuyla yaklaşıyolar ki onlardan biri de benim.

diğer mesajda da söylediğim gibi bi firmanın birden çok alanda arge yaparak bu alanların herbirinde uzmanlaşmış diğer üst düzey firmalarla aynı kalitede ürünler ürettiğini söylemesi çok mantıklı gelmiyo bana.

para iadesi verildi demişsiniz, bana firmanın güvenirliliğini kanıtlamanıza gerek yok ben bu konuda yorum yapmadım.

insanoğlu ilginçtir diye bitirmisiniz, sigara hiç kullanmadım ama bu bi ilginçlik ise söyliyim: amway in getirdiği 10TL fiyatlı ve sulandırınca miktarı 5lt ye çıkan 1lt lik deterjanı alacağıma, gider tanınmış bi markanın 3-4tl fiyatlı 1lt lik deterjanını alırım şahsen. burda olayı hemen reklama bağlamayın, ben tv seyretmeyen biriyim evimde tv bile yok, ama demek istediğim amway traş bıçağı ile mac3 aynı fiyat olmamalı bana kalırsa.

ben 2005 de muhatap oldum amway ile, şu anda fiyatlar da ürünler de değişmiş olabilir.

4 tl lik 1 lt deterjanı deterjanı 5 defa alırsanız 20 tl öder amwaydan daha fazla para vermiş olrsunuz. tabi ucuz görünen ama toplamda çok para vereceğiz bir çevre dostu olmayan ürünleri kullanmak sizin tercihinizdir. zorla size bunu kabul ettirmeye niyetim yok. kabul etme gereğinizde yok.
    Bizler yaşam kalitemizi, pazarımızı, alış verişimizi sağlıklı ürünleri seçerek kendimiz ve çocuklarımızın sağlığına yatırım yapmayı seçtik. Bu seçimimiz ile sirket bizi ödüllendiriyorda. Ürünlerin kaliteli olduğunu sadece şirket değil üye olmayıp sadece bizlerden alan arkadaşlarımız, sevdiklerimizde demektedir.

saygılar.

Beni yanlış anladın ben yazdıklarınızı tamamıyla destekliyorum. Zira eşim de bu işi yapıyor. Vermiş olduğun bilgiler için saol

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sderelioglu

quote:

quote:

saygılar.

Beni yanlış anladın ben yazdıklarınızı tamamıyla destekliyorum. Zira eşim de bu işi yapıyor. Vermiş olduğun bilgiler için saol

yanlışlıkla sizdeki alıntı butonuna basmışım saygılar.

• Hahaha amway ciler basmış burayı

Arkadaşlar dikkat ederseniz herkes benim bi tanıdığın arkadaşı 3.000 kazanmış yok kardeşimin görümcesinin bilmem neyi 5.000 kazanmış v.s gibi laflar sölüyor ve nedense kimsenin o paraları kazananlarla bi ilişkisi yok ve nedense kimse o paralarıda kazanamıyor

Foruma bakarsanız herkes mail adresini filan vermiş ulaşablirsiniz üye yaparım v.s diye.Bu bile network marketing mi diyosunuz adı her neyse bu sistemin bi işe yaramadığını kanıtlıyor.Adamlar forumlardan üye bulmaya çalışıyor.Yukarıda 1 yıl bu işi yapmış olan bi arkadaş deneyimlerini yazmış onu okudumda diyor ki " artık her gördüğünüz her tanıştığınız insana potansiyel bi üye olarak bakıyorsunuz hemen onu üye yapmak istiyorsunuz " demişti.Bu yüzden çok kişiyle aram bozuldu demiş.Forumdaki amwaycilere bakarsanız arkdasın dediği doğru galiba

Ayrıca ben bu işi aynen kumara benzetiyorum.Kumarda kasa her zaman kazanır.Kasa dışında kazanan nadir kişiler vardır ama geri kalan kısım (bence en az %95) hep kaybeder.Bu saadet zincilerilerinde de iş böyledir.Şirket her zaman kazanır.Şirket dışında kazanan nadir kişilerde vardır ama genelde herkes kaybeder

• Konuyu araştırırken bu sayfayı buldum. Sadece şunu diyorum siz Amway ürünlerini satmaya başladıktan sonra sevilmeyen insan olursunuz bence üye olun kendinize ve yakın Çevrenizde olanlara (teyze dayı amca) satın kendiniz kullanın. Öyle deli paralar kazanıyor ama hayal tacirligi malesef bunlar söyle yap 10bin kazan diyorlar lan getir kim bu adam göster 10bin kazandığını desen olmadığını anlarsınız. Çoğu çok konuşur ve hayal satanlar bence gunahtir bu yok elmas ol Karayip Adaları tatili kazan, niye? Sadece insanları üye yaptın diye ürün kalitesi hakkında birsey demem ama üyelik sistemi falan çok tuzaktır hiç bulaşmayin benim çevrem geniş sırf ben 15 kişiye anneme aldık iyi dedim diye arkadaşım bizde alalım dedi ama ben kimseye bu kötülüğü yapamam.

• Bu işi yapabilirseniz gerçekten sağlam paralar var. Inanmiyanlar olabilır ama ayda 45bin, 30bin 15bin, alanlar var ve aşşağa doğru gidiyo dekontları kendi gözlermle gördm

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem

Bu işi yapabilirseniz gerçekten sağlam paralar var. Inanmiyanlar olabilır ama ayda 45bin, 30bin 15bin, alanlar var ve aşşağa doğru gidiyo dekontları kendi gözlermle gördm

Kardeşim bende dekont göstereyim sana 15 bin TL lik hemde is Bankası dekontu ama gerçek değil herseyi gerçek sanma. Bu gibi şeyler hep görülür duyulur ama tanışılmaz. Alıp kullanın ürünleri ama bu sisteme bulaşmayin

• Dekontlar dogru. Kurulan ag ve donen ciroya gore ciddi kazanc saglaya biliyorsunuz. İnanmak size kalmis ama bulundugum takimda bu isi esleriyle yapan arkaslarim var. Hanimlari gelirleri belli bir seviyeye geldikten sonra maasli islerinden ayrildilar. Burada kimseye yalan borcum yok yada buradan kimseyi uye yapmaya calismiyorum. Sadece amway is fikrini dogru kisilerden duyun ve ogrenin isterim. 50 60 bin tl ye kendi isinizi kurup ayda 2 3 bin kazanacaginiz cok is cesidi var. Ama ayni getiriyi bu is fikri toplamda 500 1000 tl arasinda yapacaginiz bi yatrimla kalici hale getirebiliyorsunuz. Bu yatirim n21 prensiplerini ogrenmek ve kisisel gelisiminizi saglamaya yonelik cd kitap ve toplantilara vereceginiz paradir. Zaten bunu cevrenize tavsiye ettiginiz urunleri %30 kar marji ile sattiginizda elde ediyosunuz.Www.amway.com.tr yi bir ziyaret edin. Urunleri bir incekeyin. Avantajlarini bir okuyun. Orada gordugunuz fiyatlar %30 kar marji olan rakkamlardir. Uye oldugunuzda indrimli alis veris yapabilirsiniz. Orada is fikrini bi okuyun firsatlarin oldugu dokumanlari bir inceleyin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.