Şimdi Ara

mimgaz lpg yardım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
38.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    doblo aracıma mimgaz marka sıralı lpg taktırmayı düşünüyorum. Bu marka ile ilgili bilgisi olan veya taktıran varmı acaba.? 400 ytl fark için italyan markalardan vaz geçmeye değermi??
    şimdiden teşekkürler..

• www.mimgas.com adresinden giriniz, ve yetkili bayiilere telefon açınız, önce mimgastan hiç bahsetmeyin, bakalım aradığınız 10 bayiiden kaç kişi siz birşey söylemeden mimgas tercih edin diyecektir?

Sitesinde bayiilerini bile açıklamayan firmalar var, mimgas en azından o cesareti göstermiş.

Macera aramıyorsanız yerlilerden uzak durunuz, fiat ile uyumlu, fiat'ın da önermiş olduğu tek marka BRC !

Türkiye çapında yaygın servis ağı, eğitimden geçmiş teknik servis, her türlü ufak ayrıntılara çözüm bulan bir ekip...

www.2a-lpg.com dan size en yakın bayii tercih edebilirsiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: tarkanfes

selam herkese..
    doblo aracıma mimgaz marka sıralı lpg taktırmayı düşünüyorum. Bu marka ile ilgili bilgisi olan veya taktıran varmı acaba.? 400 ytl fark için italyan markalardan vaz geçmeye değermi??
    şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

Ürünle ilgili bir sıkıntım yok çok şükür. Bir sıkıntınız olursa fabrika ile iletişime geçin. Sorunu gidermek için "baştan savmak" yerine tabiri caizse "kendilerini parçalıyorlar".

daha önce aşağıdaki linkte memnun olmadığınızı yazmışsınız ama şimdi memnunsunuz anlaşılan

http://forum.donanimhaber.com/m_32422213/mpage_1/f_/key_//tm.htm#32422213
    18 Haziran 2009; 17:10:41
    --------------------------------------------------------------------------------

Ben taktırdım ve 4 aydır kullanıyorum. Memnun olduğumu söyleyemem. İlk başlarda gaza geçişleri hissetmiyordum, şu an çok iyi hissediyorum :] 5. vites yüksek devirlerde benzinden destek alıyor. Enjektörlerinin maşallahı var, şakır şakır. Fiyat olarak 4 ay önce 10 taksit 1100 lira ödedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.