Şimdi Ara

STEAM Rehberi/Soru-Cevap (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.733
Cevap
39
Favori
221.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam Support'a oyun kütüphanemden bir oyunu silmeleri için mail attım yaklaşık 10 gün önce, hala bir cevap yok, Steam bu kadar geç mi cevap veriyor maillere fikri olan var mı ? Forumlarda daha önce bu şekilde istekleri olanlara her türlü yardımı ettiklerini okumuştum . Teşekkürler şimdiden cevabınız için .
  • Steam dışında aldığın oyun nonsteam değilse steam'a ekleyip istediğin zaman indirebilir oynayabilirsin.
    quote:

Orijinalden alıntı: Kızıl Şaman

Arkadaşlar Steam sışında bir yerden aldığımız oyunu steam'a tanıttıktan sonra istediğimiz zaman sadece steamı kullanarak indirebiliyor muyuz?
  • Arkdaşlar merhaba ben bu steam hakkında size bir sorum olucak.Ben steamdan dün bad company 2 yi aldım fakat A bilgisayarımda bad companynin kopyası var ve ''A'' bilgisayarım daha özellikli ama masaüstü (Skidrow,zamundadan indirdiğim)'' B ''bilgisayarımda ise (Laptop olduğu için) Oyunu steamdan indirdim cd keyi yazdım ve multiplayer olarak oynadım şimdi ben bu cd keyi oyunu indirmeden'''A''' bilgisayarım ile (Kopya bad company ile)Cd keyi yazıp oynayabilirmiyim ?
  • Arkadaşlar birde ben bad company 2 yi laptopta biraz oynadım tekrar indirmek istemiyorum oyunu Program Files / Steam / Common / bad company 2 yi copy yaptım ve harici hdd yardımıyla masaüstü bilgisayarıma attım buradan (Masaüstünden) steama giriş yapıp oyunu oynasam sorun çıkarmı ? yani her iki bilgisayarımda aynı nete bağlı acaba steam accountumu falan kapatırmı ?
  • Arkadaşlar STEAMda bedava oyun yok mu ? !
  • Arkadaşlar ben Steam'den Brink ön-sipariş vericem ama hep bu hata çıkıyor dünden beri 9-10 kere denedim olmuyo bi türlü

An unexpected error has occurred. Your purchase has not been completed.
    Please contact Steam Support.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan97979

Arkadaşlar ben Steam'den Brink ön-sipariş vericem ama hep bu hata çıkıyor dünden beri 9-10 kere denedim olmuyo bi türlü

Beklenmedik bir hatayla karşılaşıldı.Ödemeniz tamamlanmadı.
    Steam'le iletişime geçin diyor.

Niye ödeme yapamıyorum diye bir sor onlara.

quote:

Orijinalden alıntı: zerolance

Arkdaşlar merhaba ben bu steam hakkında size bir sorum olucak.Ben steamdan dün bad company 2 yi aldım fakat A bilgisayarımda bad companynin kopyası var ve ''A'' bilgisayarım daha özellikli ama masaüstü (Skidrow,zamundadan indirdiğim)'' B ''bilgisayarımda ise (Laptop olduğu için) Oyunu steamdan indirdim cd keyi yazdım ve multiplayer olarak oynadım şimdi ben bu cd keyi oyunu indirmeden'''A''' bilgisayarım ile (Kopya bad company ile)Cd keyi yazıp oynayabilirmiyim ?

Steamde oyunun dosyalarını yedekle gibi bir buton var.
    Oraya tıklayıp Dvd'ye flash belleğe atın oyun dosyalarını.

A bilgisayarınızdaki tüm Bad Company 2 dosyalarını silin.
    Flash bellekten A bilgisayarına kurun.En hatasız çözüm bu olacaktır.

quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

Arkadaşlar STEAMda bedava oyun yok mu ? !

Var.Üye olup araştırın,bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi South Park -- 12 Mayıs 2011; 15:17:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: South Park

quote:

Orijinalden alıntı: Batuhan97979

Arkadaşlar ben Steam'den Brink ön-sipariş vericem ama hep bu hata çıkıyor dünden beri 9-10 kere denedim olmuyo bi türlü

Beklenmedik bir hatayla karşılaşıldı.Ödemeniz tamamlanmadı.
    Steam'le iletişime geçin diyor.

Niye ödeme yapamıyorum diye bir sor onlara.

quote:

Orijinalden alıntı: zerolance

Arkdaşlar merhaba ben bu steam hakkında size bir sorum olucak.Ben steamdan dün bad company 2 yi aldım fakat A bilgisayarımda bad companynin kopyası var ve ''A'' bilgisayarım daha özellikli ama masaüstü (Skidrow,zamundadan indirdiğim)'' B ''bilgisayarımda ise (Laptop olduğu için) Oyunu steamdan indirdim cd keyi yazdım ve multiplayer olarak oynadım şimdi ben bu cd keyi oyunu indirmeden'''A''' bilgisayarım ile (Kopya bad company ile)Cd keyi yazıp oynayabilirmiyim ?

Steamde oyunun dosyalarını yedekle gibi bir buton var.
    Oraya tıklayıp Dvd'ye flash belleğe atın oyun dosyalarını.

A bilgisayarınızdaki tüm Bad Company 2 dosyalarını silin.
    Flash bellekten A bilgisayarına kurun.En hatasız çözüm bu olacaktır.

quote:

Orijinalden alıntı: duayen00

Arkadaşlar STEAMda bedava oyun yok mu ? !

Var.Üye olup araştırın,bulabilirsiniz.

iyide nasıl sorucam benim inglizcem iyi değil

• ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN NE YAPTIYSAM OLMADI

• dijital satın alma ters gelıyor bana. kredı kartı olsun vb eksıklerım var
  • arkadaşlar team fortress 2 artık bedava steamde ben steami indirip kurdum fakat ordan team fortressi indiremiyorum yeterli disk alanı yok diyor ama disk alanı çok yardım edin bir zahmet
  • tf2 icin hangi serveri kullanmak daha hizli sonuc verir ?
  • İki sorum var steambackupla ilgili.
    1.Steam backup aldığımız oyunlarda steam güncellemeleriyle birlikte mi alıyor backup'ı yoksa oyunun ilk halindeki gibi orjinal dosyalarını mı yedek alıyor.
    2.Ben dvdye çekeceğim için dvd1 ve dvd2 diye ayırıyor. Dvdlere bunları klasörle birlikte mi atacam. Yoksa dvd1 klasörünün içindekileri bir dvdye dvd2 klasörünün içindekileride başka dvdye atacam.
  • bi cevap verin steamden bedava olarak team fortress 2yi indirmeye çalışıyorum ama yeterli yer yok hatası veriyor ama bilgisayarda yer var ne yapabilirim
  • Diğer sürücülerde yer olması önemli değil.

Steam'in kurulu olduğu sürücüde yer yoksa kurmaz.
  • Merhabalar

Steam'den nasıl oyun alabiliriz acaba? Bir süredir hediye oyunlarım ile kullanıyordum ama şimdi kendim almak istiyorum da, paypal hesabı mı gerekiyor yada nasıl alabiliyoruz? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _panzerschreck_

Merhabalar

Steam'den nasıl oyun alabiliriz acaba? Bir süredir hediye oyunlarım ile kullanıyordum ama şimdi kendim almak istiyorum da, paypal hesabı mı gerekiyor yada nasıl alabiliyoruz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kredi kartın varsa dilediğin gibi alışveriş yapabilirsin.
  • Beyler bende Bad Company 2 korsan olarak yüklüydü steamdan orjinal hediye geldi onu indireyim dedim 100kb ile çekiyor. İndirdiği yere benim korsan dosyaları attım devam et dedim ama bi değişikik olmadı ? Verify integrity of game cache dedim tamamlandı dedi %20lere geldi ama download devam ediyor 1 güne anca iner bu yok mu bi çözümü
  • Arkadaşlar steamden battlefield bad company 2 almayı deniyorum ama başaramadım bir türlü.Kartta limit sorunu da yok. İki kart denedim bir türlü başaramadım.

Aldığım hata şu
    Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company due to insufficient funds in the account.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.USTA

Arkadaşlar steamden battlefield bad company 2 almayı deniyorum ama başaramadım bir türlü.Kartta limit sorunu da yok. İki kart denedim bir türlü başaramadım.

Aldığım hata şu
    Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company due to insufficient funds in the account.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged.

Bana önce

bu hatayı verdi sonra senin hatanı verdi ki bendede limit sorunu yoktu olmadığına eminim fakat şimdi yine baştaki hatayı alıyorum..Sistem şu an çıldırmış olmalı..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.