Şimdi Ara

D&P Açık Parfüm ANA KONU ilk mesajı okuyun (247. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.141
Cevap
130
Favori
1.044.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Creed GİT denemedim, Boss, Diesel Only The Brave ve Xeryus Rouge beğendiğim kokular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultramarine seven birisi olarak a4ü de gayet aşmış buldum! nedir hiç bir fikrim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tritone -- 15 Ağustos 2016; 13:32:26 >
  • Senelerdir gerek orjinalini gerek para olmadığından dp den aldığım r3 yani rochass orjinali ile hiç bir farkı yoktu ta kii az önce dp bayisine girip alıp çıkana kadar. Eve geldiğimde fark ettim ki r3 ü aşırı bozmuşlar alacaklar ona göre alsın. I3 denemiştim ve tek kelimeyle mükemmel. R3 oda parfümü kısmında dururken I3 yeni yerini aldı. H9 dan hiç birşey anlamadım gerek yok. Bu saatten sonra rochass dp den alınmayacaktır tarafımca.

• hocam bi şey sorucam sizce eser beyin rochas nasıl denediniz mi???
  • Hayır hocam denemedim maalesef.

• esmerlere yakışan bi koku diyolar. bundan ben de almak istiyorum da çakması çok olan bi parfüm onadan orjinal mi doldurma mı alayım kararsız kaldım. eser kozmetikten bi paket oluşturuyorum kendime belki onu da eklerim...
  • Therre d hermes var mi dp de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinan Engin

Therre d hermes var mi dp de

var ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

quote:

Therre d hermes var mi dp de

var ...

Kullandınız mı siz? Kalıcılık nasıldı?

• Sinan Engin kullanıcısına yanıt
    fena değil ama yeniden alacak kadar beğendim diyemem ...
    koku algıları farklı olabiliyor, almadan önce dp bayisinde mutlaka deneyin sonra karar verin ...
    mesela herkesin bayıldığı invictus'tan ben nefret etmiştim ... zaten bu kokuyu ben seçmedim bayideki eleman ısrarla önermişti ...
    bir önceki sayfadaki mesajlarımda aldıklarımı ve beğenip-beğenmediklerimi tek tek yazmıştım oraya da bakabilirsiniz ...
  • quote:

koku algıları farklı olabiliyor, almadan önce dp bayisinde mutlaka deneyin sonra karar verin ...
    mesela herkesin bayıldığı invictus'tan ben nefret etmiştim ... zaten bu kokuyu ben seçmedim bayideki eleman ısrarla önermişti ...
    bir önceki sayfadaki mesajlarımda aldıklarımı ve beğenip-beğenmediklerimi tek tek yazmıştım oraya da bakabilirsiniz ...

Peki açık parfüm de en iyisi hangisi? Loris eyfel kötü mü o kadar? Bargello kullandım iyi gibiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Peki açık parfüm de en iyisi hangisi? Loris eyfel kötü mü o kadar? Bargello kullandım iyi gibiydi

eyfel berbat ...
    dp fena değil ancak bazen tester ile satın aldığınız şişe arasında uyumsuzluk çıkabiliyor ...
    ben son dönemlerde forumdan tutaste marka sipariş vermeye başladım daha ucuza geliyor ...
    https://forum.donanimhaber.com/m_85853049//tm.htm#85853049

• Kolay gelsin beyler sonbahar için ne önerebilirsiniz c212 men kullandım sonra şişe düştü kırıldı felan beğenmiştim aslında ama değişik bir koku istiyorum odunsu erkeksi böyle ne önerebilirsiniz kalıcılıgıda kötü olmayan
  • Scorsing S kullanıcısına yanıt
    hermes terre (h9) ilginizi çekebilir ... dp'de tester var önce deneyin öyle karar verin ... baharatlı erkeksi bir koku ...
  • Dp ne site mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackAvrupa J kullanıcısına yanıt
    Açık parfüm markası.Her yerde mağazası var hiç denk gelmediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Açık parfüm markası.Her yerde mağazası var hiç denk gelmediniz mi?

Hayır hocam pek denk gelmedim açık parfüm olayına yeni girmeyi düşünüyorum siz öneriyormusunuz açık parfümü kalitelisi ve sağlık bakımından

Ve önerdiğiniz siteler var mı açık parfümde ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackAvrupa J kullanıcısına yanıt
    Kaliteli birşey alırsanız sorun yaşamazsınız.İnternetten alacaksanız sahibinden sitesine Tutaste yazın.Forumdan Eserkozmetik satıyor, parfümleri gayet sağlıklı ve kaliteli.Tavsiye edebilirim.Forumda konusu var parfümleri ve yorumları inceleyebilirsiniz.

• En iyi açık parfüm markası nedir?

• SONEKTRA kullanıcısına yanıt
    bargello deniyor
  • 
Sayfa: önceki 245246247248249
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.